Azi

9

Typ nie sprawdził się u Totków, nie urywał tyłka w Atletico, nie wytrzymał w United a teraz ma poradzić sobie w Barcelonie? Wychowanek Realu? Na co nam taki koleś? Żeby psuć atmosferę w szatni?

Azi

1

Gwałt w tv pokazują a jeszcze nie było nawet dobranocki ;)

Azi

0

O ile Fermin jest mega skuteczny i pięknie wchodzi w pole karne to im dalej jest od bramki rywala tym słabiej się prezentuje. Ma co poprawiać ale i tak chłopak ma talent!

Azi

0

@JohnnySilverhand W idealnym momencie XD

Azi

0

@zadafcb Eric albo Cubarsi ;)

Azi

1

Fermin Lopez!!! I mamy 1:1!

Azi

0

Tenas jak amator zagrał. Patrząc jak grał Pena to żałowałem że go puściliśmy do PSG ale widzę że jednak całkiem możliwe że klub wiedział co robi ;)

Azi

1

@adi7adi8 może nie grajmy w ogóle? Po co się męczyć? :D

Azi

1

@JohnA czyli po sezonie będzie wyceniony na 40 albo 100 ;)

Azi

0

@tbas podoba mi się sposób w jakim myślisz ;)

Azi

1

Naczelny ruski troll zapomniał tylko dodać że biorąc przykład z orków powinni najpierw rozstrzelać miejscową ludność. Kobiety oczywiście najpierw zgwałcić. Potem ewentualnie też...

Azi

1

@cracker i tak się skończy a obie strony będą zadowolone. Dadzą nam z 5% od przyszłego transferu, którego nie będzie.

e: oczywiście zakładając że to info ma cokolwiek wspólnego z prawdą

Azi

4

@NeroTFP1 też pasuje ;D

Azi

3

Do tego combo zapomnieli dodać że są to działania w ramach NATO.

Azi

3

O! #Tiki-Taka się wybudziła z zimowego snu. A już myślałem że @BarcaInfo skutecznie was ukatrupił

Azi

28

7/11 to ludzie którzy przeszli przez Barcelone :)

Ludzie realu: 0. Ich szrot nie łapie się nawet do kadry na olimpiadę. A ponoć taka dobra szkółka jest

Azi

0

@JohnnyBarca tarot prawdę Ci powie

Azi

2

@LambiPL tylko że przyszedł nowy trener, nie wiadomo co chce grać nawet a już są obawy że zawodnik niepotrzebny. Może tak dla odmiany zaczekać krztynę przed ocenianiem?

Azi

0

@Nicko a kto wygrał? ;)

Azi

1

@adamek20151 mnie nie zamknie bo nie mam sobie nic do zarzucenia :p

Azi

0

@Faro już to zapowiedział?

Azi

3

@partymaker a co się Ferminowi stało?

Azi

5

@RosjaninBut zamiast czekać na policję może trzeba było iść zapukać do tych ludzi że pies zaraz im wyskoczy przez okno.

Azi

8

@Aragorn33 parę dni temu zastanawiałem się czy poruszyć ten temat na Labambie ale uznałem że nie będę pisał tego co teraz napiszę bo to wywoła tylko niepotrzebna kłótnie. Skoro jednak temat jest a po ilości wpisów kłótnia pewnie również (nie czytałem komentarzy - odnoszę się do głównego posta) to pozwolę sobie skomentować:

Jakie ma znaczenie czy te kobiety są lesbijkami czy nie są? Fakty są takie że dziecko było maltretowane i SAMO uciekło z domu mając tego dość. 4 latek... Dziecko które niewiele rozumiem przecież.

Robienie z tej tragedii politycznej przepychanki z podkreślaniem wątków lesbijskich jest paskudne i rzygać mi się chce na samą myśl że ktoś ma w głębokim poważaniu to dziecko a jedynie na jego sytuacji chce coś ugryźć politycznie jakby to był główny temat problemu.

Azi

0

@nwchades ale ja nie cytowałem dorzeczy ani nie komentowałem przepisów wprowadzonych w Bułgarii. Ja sie odniosłem bezpośrednio i cytując do tego co napisała lewica na swoim Xie.

Azi

15

"parlament Bułgarii przyjął nowelizację prawa oświatowego wprowadzającą zakaz „propagandy LGBT" w szkołach. Wlicza się w to m.in. zakaz podżegania do idei związanych z "nietradycyjną" orientacją seksualną czy płcią inną niż przypisaną przy urodzeniu. (...) Nie ma naszej zgody na instytucjonalną homofobię"

Propaganda - technika sterowania poglądami i zachowaniami ludzi polegająca na celowym, natarczywym, połączonym z manipulacją oddziaływaniu na zbiorowość (sjp)
Podżegać - wzbudzać w kimś nienawiść do kogoś, namawiać kogoś do zrobienia czegoś złego (sjp)

Lewica jak zawsze strzela sobie w oba kolana z miną męczennika. Jak rozumiem z samego założenia ideologię LBGT uznają za propagandę i podżeganie, podpadającą pod nowe przepisy.

Przepraszam bardzo ale gdzie w zakazie propagandy jest homofobia?

Azi

0

@tbas ja też uważam że powinna skupić się na walce ale widać ona myśli inaczej. Jej sprawa.

Azi

11

@Arden @Hosh @MesQueUnClub96 @TheNekro94 @takisobiektos @FanBarcy22 @juarez @mmaciass @A4ron @tbas
Nie widziałem przepisów tych zawodów ale bardzo bym się zdziwił gdyby był w nich zapis, że nie wolno wrzucać memów przed walką. A jak rywalka czuje się urażona to od tego są sądy. Dajcie już spokój z polityką. Forsowanie swoich światopoglądów przez komentowanie tego co 20-letnia dziewczyna wrzuca na instagrama - to nie jest mądrość. To co ona robi też mądrością nie jest. Ale ona ma się bić a nie być intelektualistką.

Azi

0

@patrykzmc2000 O ile w ogóle chcą coś dać. Oddać z zejściem z wynagrodzenia (a ma jeszcze 2 lata umowy) to i tak będzie dobrze

Azi

0

@Arden wszedłem na jej profil na istagramie i żadnych takich wpisów nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?