Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 teraz nie trafią
4
@Faro po pierwsze to nie jest wiarygodne źródło. A po drugie: zawodnicy z kartą w ręce zawsze dostają wyższe wynagrodzenie niż tacy za których trzeba płacić
0
Niech se odejmą naszą cześć od reparacji wojennych :D
0
@tristan87 standard. Szumowiny są wszędzie.
0
@Safrani 3421 wymaga dwóch pivotów, którzy pracują aktywnie w defensywie. Barcelona ma obecnie 0 takich zawodników w pierwszym zespole. Szczególnie Frankie nie nadaje się do takiej roli.
2
A Xavi leży sobie teraz pewnie gdzieś na plaży i cieszy się że nie jest już częścią tego szamba.
Btw - ludzie którzy wierzyli że Laporta naprawi Barcelonę muszą mieć nieźle miny ;)
4
Co to za różnica jakie są przepisy skoro i tak zawsze są interpretowane na korzyść realu? :D
0
I te ruskie co wszędzie widzą atakujących ich Polaków :D
2
Flick zamiast zajmować się zespołem walczy o to żeby jego zawodnicy mogli grać w lidze. Piękne podsumowanie pracy w Barcelonie
0
@kulka leczy kostkę
0
@TheNekro94 sprawdzimy czy w niedzielę będziesz taki opanowany ;)
2
@RosjaninBut nie
0
@GeraltzKatalonii aż wyrównamy
1
Niezły zadziora z tego Quima Junyenta
0
@ObiektywnyKibic121 Flick po meczu: "rzucam ręcznik!" ;)
0
Przynajmniej teraz jest to faktycznie 4231 :P
0
Oho Pena wchodzi. Będzie zabawnie
4
Ale to był chamski atak na nogi.
2
Jest Yamal jest zabawa
0
@Matheu12 wróżenie z fusów
0
@Rewolucja123 zupełnie inna wizja gry :P
0
@Matheu12 Gavi, FdJ i Pedri kontuzjowani, Fermin na wakacjach. Nie ma kto grać
0
@D10SLEO Kto i skąd?
1
@Matheu12 ta pomoc jest tak przepełniona że gra Casado i Bernal i nie ma nikogo do zmiany na ławce ;)
0
Balde nie trzymał linii
0
@norbi77 normalnie mu zagrał. Bernal nie pilnował otoczenia
0
@Botanik Bernal
2
To jest właśnie ten rodzaj błędów jaki może popełniać nastolatek
0
@KacperVEB nie ma
0
Jeżeli miałbym obstawiać kto pierwszy będzie zmieniony to postawiłbym na Torre