Azi

0

@FcPortoFan1999 teraz nie trafią

Azi

4

@Faro po pierwsze to nie jest wiarygodne źródło. A po drugie: zawodnicy z kartą w ręce zawsze dostają wyższe wynagrodzenie niż tacy za których trzeba płacić

Azi

0

Niech se odejmą naszą cześć od reparacji wojennych :D

Azi

0

@tristan87 standard. Szumowiny są wszędzie.

Azi

0

@Safrani 3421 wymaga dwóch pivotów, którzy pracują aktywnie w defensywie. Barcelona ma obecnie 0 takich zawodników w pierwszym zespole. Szczególnie Frankie nie nadaje się do takiej roli.

Azi

2

A Xavi leży sobie teraz pewnie gdzieś na plaży i cieszy się że nie jest już częścią tego szamba.

Btw - ludzie którzy wierzyli że Laporta naprawi Barcelonę muszą mieć nieźle miny ;)

Azi

4

Co to za różnica jakie są przepisy skoro i tak zawsze są interpretowane na korzyść realu? :D

Azi

0

I te ruskie co wszędzie widzą atakujących ich Polaków :D

Azi

2

Flick zamiast zajmować się zespołem walczy o to żeby jego zawodnicy mogli grać w lidze. Piękne podsumowanie pracy w Barcelonie

Azi

0

@kulka leczy kostkę

Azi

0

@TheNekro94 sprawdzimy czy w niedzielę będziesz taki opanowany ;)

Azi

2

Azi

0

@GeraltzKatalonii aż wyrównamy

Azi

1

Niezły zadziora z tego Quima Junyenta

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Flick po meczu: "rzucam ręcznik!" ;)

Azi

0

Przynajmniej teraz jest to faktycznie 4231 :P

Azi

0

Oho Pena wchodzi. Będzie zabawnie

Azi

4

Ale to był chamski atak na nogi.

Azi

2

Jest Yamal jest zabawa

Azi

0

@Matheu12 wróżenie z fusów

Azi

0

@Rewolucja123 zupełnie inna wizja gry :P

Azi

0

@Matheu12 Gavi, FdJ i Pedri kontuzjowani, Fermin na wakacjach. Nie ma kto grać

Azi

0

@D10SLEO Kto i skąd?

Azi

1

@Matheu12 ta pomoc jest tak przepełniona że gra Casado i Bernal i nie ma nikogo do zmiany na ławce ;)

Azi

0

Balde nie trzymał linii

Azi

0

@norbi77 normalnie mu zagrał. Bernal nie pilnował otoczenia

Azi

0

@Botanik Bernal

Azi

2

To jest właśnie ten rodzaj błędów jaki może popełniać nastolatek

Azi

0

@KacperVEB nie ma

Azi

0

Jeżeli miałbym obstawiać kto pierwszy będzie zmieniony to postawiłbym na Torre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?