Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdaje się że Emilia Szymczak nie jest w pierwszej drużynie kobiet :(
0
Michał Żuk ma już 15 lat. Jeżeli zaraz nie zadebiutuje w pierwszej drużynie to będzie kolejnym zmarnowanym talentem ;)
0
Tyle dobrego że akurat stoperów mamy nadmiar
1
@Popitek12 Puyol
0
Nie chcę nawet pytać w jaki sposób zawodnik bez umowy został zgłoszony do gry w lidze. To nie football to LaLiga... i Laporta.
2
@Sulimo za dzieciaka uwielbiałem intra z wieczorynek i takich bajek co leciały w sobotę czy niedzielę przed południem: od gumisiów, przez drużynę BB, kacze opowieści.
0
Zostało 8D 43H 53M do końca okienka. I skończy się wreszcie to spamowanie newsami, gdzie rano mówi się zupełnie coś innego niż wieczorem.
10
O niewidzialną piłkę walczył najwyraźniej. Ale chyba nikogo nie zaskakuje, że sędziowie promują real...
0
@AlwaysBlaugrana Lapcio czyta LaBambę i wziął sobie głęboko do serca uwagę "sprzedać wszystkich!"
2
Nawet zabawne
https://x.com/randomowytroll/status/1826345706497388639
0
@lntrowertyk Ja nie jestem jakimś wybitnym sympatykiem Olmo, choć to może być dla nas wartościowy transfer (może ale nie musi). Ja się zwyczajnie nie zgadzam z tym, żeby hejtować zawodnika zanim ten będzie miał okazje do pokazania swojego potencjału. Bo to nie jest przykład jakiegoś Matheusa Fernandesa, który przyszedł nie wiadomo skąd i dlaczego. Olmo - paradoksalnie - może być wzmocnieniem. A to że jest dużo powodów, żeby uważać inaczej - to akurat rozumiem, bo sam bym takiego transferu nie robił patrząc na sytuację klubu.
W zasadzie z okresu powrotu Laporty to pogodziłbym się ze ściągnięciem: Depay, García, Aguero, Aubameyang, Luuk de Jong, Kessie, Christensen, Bellerin, Alonso, Gundo, Inigo, Cancelo, Felix - co ich łączy? Nie trzeba było za nich płacić (część to wypożyczenia). I tak - wiem że część się nie sprawdziła. Dlatego takim zawodnikom dawałbym (w zależności od wieku) umowy 1+1 (32+), 2+1 (reszta).
1
@sidi12843 Bo klub ma zerową pozycję negocjacyjną. Wszyscy wiedzą że chcemy opchnąć kilku zawodników i że mamy mało czasu.
1
@Kondziubarca To znaczy że aż 4 podania na 100 ma niecelne a gra tylko "bezpieczne" piłki. To dużo ;)
0
@norbi77 grupą docelową tego materiału są najwyraźniej idioci, więc materiał wygląda tak jak wygląda.
0
Wygląda super. Ale wyglądałoby bardziej super gdyby zarząd kluby był wiarygodny w tym co mówi ;)
0
@NeroTFP1 Real z tym składem powinien mieć spore szanse na wygranie ligi. Po spadku oczywiście ;)
0
@Swistus172 tani, doświadczony w LL, z pucharami: Krychowiak! ;)
1
@Bulbazaur17 na kuponie brakuje Napoli
4
@ObiwanKenobi @KamQiX 1 i 5 wyglądają zadziwiająco podobnie
3
@macio_944 RM nadal ma 1 pkt. przewagi nad strefą spadkową. Nie jest źle ;)
3
Zadanie na jutro: na podstawie poniższej grafiki określ i uzasadnij, które skrzydło Realu stanowi problem.
https://zapodaj.net/images/cdfd24203230f.jpg
5
@AmigoBlancos zdrówka! Ale obawiam się, że neurolog nie zdiagnozuje problemu kibicowania białym. To raczej do psychologa trzeba iść. Może jakieś traumy z dzieciństwa? Kto wie? Każdemu może się jednak zdarzyć, więc życzę dużo zdrowia :)
6
@zodiak_10 W PSG miał Leo po prawej stronie a tutaj wszyscy po lewej
3
@Kapitan hawk po co robić skoro i tak umrzemy? To chyba lepiej nie robić tylko się położyć i sobie bimbać
3
@ACRAB95 Xavi miał skład za setki miliardów euro i podobno wszystkich zdobywców ZP na następne kilka pokoleń? ;)
1
@Kapitan hawk no przeca nie przegrał ;)
3
@Guti84 nadal towarzyski a co? :D
20
Ekoświry miały rację - niby sierpień a w madrycie -2! ;)
1
@zadafcb "a na koniec dnia real smadryt dostanie po dupie od Mallorki"
może 1:1 ciężko nazwać dostaniem po dupie ale patrząc na skład realu to "siem mnie podoba!" ;)
4
@Pnog37 idę o zakład że w ciągu tego sezonu Rodrygo wyleci z 11. Tutaj jest straszny rozstrzał między zawodnikami typowo ofensywnymi i defensywnymi. W drugiej linii taki Valverde i Tchouameni raczej nie pociągną za długo. Brakuje kogoś klasy Kroosa. Więc pewnie w dłuższym okresie będzie grał Modric kosztem Rodrygo.