Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O tym czy zawodnik jest w tej chwili potrzebny to powinien decydować trener wraz z dyrektorem sportowym. Jeżeli Filck powie że potrzebuje takiego zawodnika to transfer jest jak najbardziej racjonalny. A jeżeli powie że nie to transfer jest jak najbardziej nie-racjonalny. Proponuję zadać mu na konferencji pytanie w stylu "czy chciałby mieć w drużynie Olmo albo zawodnika o takim profilu" to się - może - dowiemy.
0
@BORO_12 za drogi w stosunku do kogo? Jak masz lepszą i tańszą opcję na tą pozycję to daj znać
- skąd możesz wiedzieć czy będzie dla Flicka opcją nr. 1 czy 4? O.o
- czym się objawia ta nieregularność
- jak wielu innych zawodników - jak jesteś lekarzem i go badałeś co uprawnia Cię do oceny jego stanu zdrowia i zagrożenia jakie niesie ten transfer to daj znać
- akurat liczby ma dobre
2
@arasz1819 serio nie umiesz nic lepszego wymyślić niż idiotyczne przypuszczenie że jestem miłośnikiem pinokia i kaczora? Wymyśl jakiś argument na obronę swojej tezy zamiast wyzywać innych od miłości do złodziei z PiSu...
0
@nowy19pl Ani Pedri ani Gundo nie grali w stylu Olmo. To że Olmo zmienił Pedriego to nie znaczy że realizował zadania 1:1.
Skoro Fermin/Torres mogą "tam grać" to dlaczego na Euro grał Olmo a pozostała dwójka nie powąchała murawy?
Skąd ten hejt na Olmo? To jest idiotyczne. Od lat próbujemy ściągnąć typowo ofensywnego pomocnika (a nie zawodnika typu Gavi/Pedri/Gundo) a nagle zdziwienie że Olmo znalazł się na celowniku. Normalnie na mózgi wam padło czy o co chodzi? O.o
0
@mientusek1407 ktoś kto rozumie że poza Ferminem nie mamy zawodnika na tą pozycję i może dlatego od kilku sezonów próbujemy ściągnąć kogoś takiego...
2
@tristan87 Samper o tym wie? :D
5
@arasz1819 nie widzę propagandy w treści więc co m zachowanie komentatorów do rzeczy? Już pomijając fakt że filmik jest pocięty i zmontowany tak, żebyś odebrał go dokładnie tak jak go odebrałeś - na piwno jest to przypadek.
0
@Zoker tutaj masz listę ofensywnych pomocników - sprawdź czy nie ma na niej zawodników, których nie usiłowaliśmy do nas ściągnąć w ostatnim czasie ;)
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=alle&spielerposition_id=10&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&kontinent_id=0&yt0=Poka%C5%BC
6
@arasz1819 Tak myślałem że o to chodzi. I chcesz mi powiedzieć że komentator który mówi że skoki wracają do TVP oraz zachęca ludzi do oglądania telewizji w której pracuje - to przekaz polityczny? :D
Niech Ćwiąkała i Canal+ uważają bo jak powiedzą że LM wraca do C+ i będą zapraszali na ICH TRANSMISJE to będą oskarżeni o przekazy polityczne XD
0
@LukaszFan Tylko naszym problemem w ostatnich latach nie było to że nie kreowaliśmy okazji ale to że ich nie kończyliśmy bramkami. Zawodnik o profilu Olmo jest nam potrzebny stokroć bardziej niż skrzydłowy z dryblingiem. Jedynie pivot jest bardziej palącą potrzebą ale tutaj nie ma kogo ściągnąć, więc jest problem.
1
@Rastafarnianin Rapha został sprzedany czy o co chodzi?
1
@Safrani oglądałeś Euro w wykonaniu Hiszpanii? To mniej więcej tak będzie grała Barcelona.
0
@BorzyKrzys jakie wideo?
0
@DonAndresFCB
1
@TR3YWAY dla niepoznaki nie przyszedł w koszulce realu
5
@marcin62 wychował sobie człowieka i zadowolonych
0
@Barcasub a okazał się zmiennikiem
0
@Lucyfffer bo wynik to 2:2
0
@Rust_Cohle nosisz w robocie kask na jajach?
0
@partymaker za mało facetów w kategoriach kobiet wystawiamy.
5
Jak jeden z naszych polityków bije matkę to problem a jak chłop bije babę na ringu na olimpiadzie to pół świata kleszcze.
Tak - post ma charakter sarkastyczny i porównanie przemocy domowej do boksu nie ma żadnego sensu ale większość i tak pewnie nie zauważy tego dopisku.
0
@D10SLEO ale Kryszcziano czuje się najlepszym zawodnikiem w historii i ja mu nie wierzę ;)
3
@Aragorn33 ciekawość - dlaczego nie ma facetów wyglądających jak kobieta w męskiej rywalizacji - z sukcesem oczywiście. Zawsze dyskusja toczy się tylko w jedną stronę. Cóż za przypadek...
0
@Aragorn33 ja do Ciebie coś pisałem? Gdzie Cię zresztą obraziłem? Stwierdziłem oczywisty fakt na to że ktoś Ci wysyła dowód wizualny a Ty tego nie ogarniasz i próbujesz odwracać kota ogonem jakby była w tym jakąś logika (a nie ma).
Jeżeli masz ze mną jakiś problem to ignoruj i po problemie!
13
@FranciscoZubra a normalnie na podstawie czego określasz czy zwrócić się do kogoś w formie męskiej czy żeńskiej? Macasz czy są jajka i wtedy dopiero się odzywasz?
18
Komentarz usunięty
0
@stone80 zgadza się. Zabrakło Ci argumentów. Nie wiem po co mi wyraziłeś swoją opinię nie popartą niczym. Oczywiście żyjesz w przekonaniu że Twoja racja jest jedyną słuszną. Ale dlaczego miałby tak sądzić ktokolwiek poza tobą skoro nie uargumentowałeś tego w żaden sposób? Nie mam pojęcia. Ty pewnie też nie masz pojęcia ale i tak będziesz twierdził że twoja racja jest racjonalna :D
0
@stone80 dziękuję za podzielenie się bezwartościową opinią :)
0
@SawneyBean "Ale jakie moje widzimisię? Przecież dane które podaje, to nie jest mój wymysł, tylko fakty.
Możesz je samemu sprawdzić, jak każdy inny człowiek na świecie."
Ale interpretacja ich jest już wybitnie twoja.
"Czy ja wymyśliłem, że Olmo od lat ma problemy z kolanem? Nie. Po prostu jest ma, stąd spora ilość kontuzji związanych właśnie z kolanem (min. zerwane więzadła). I nie mówimy tu o jednym pechowym sezonie."
Dość powszechna są kontuzje u zawodników - także przewlekle i nie wykluczają one tych zawodników z gry w piłkę...
"Czy ja wymyśliłem sobie w głowie, że w ciągu ostatnich 3 sezonów, w dwóch z nich - trener nie mógł liczyć na Olmo (z powodu kontuzji) właściwie przez 90% pierwszej części sezonu? Nie. Tak po prostu było i samemu możesz to sprawdzić"
A potem się wyleczy i grał. Skąd dziwaczny wniosek że znowu się połamie? To jest właśnie nadinterpretacja do której nie masz podstaw.
"Możesz sprawdzić jakie miał kontuzje, kiedy je miał, jak często - co tylko zechcesz."
Mogę, sprawdziłem i jak napisałem - nie znam się na tym. A jak się nie znam to słucham opinii tych co się znają. Ty się nie znasz więc dlaczego miałbym się przejmować Twoja?
0
@SawneyBean i co w związku z tym? Jestes lekarzem żeby oceniać jego stan zdrowia na tej podstawie? Kiedy go badałeś? Bez obrazy ale Twoje argumenty są skrajnie nielogiczne. W jednym poście piszesz o liczbie męczy w których wystąpił a w następującym już o minutach na boisku (jakby kontuzjowany pojawiał się na parę minut a potem w kolejnych meczach).
Pomijam fakt że nie masz prawa posiadać wiedzy o stanie jego zdrowia co oznacza że nadal sugerujesz się wyłącznie tym co ci się wydaje.
Chłopie przyjmij jakąś sensowną linie argumentacji dla odmiany. Bo ta tą chwilę to nadal jest Twoje widzimisię a nie opinia poparta jakimkolwiek argumentem