Azi

0

Bramka stracona zupełnie w naszym stylu :)

Azi

0

@MessiForeverTheBest dobra dobra. Wszyscy wiemy że masz zdjęcie Żukowskie na tapecie w telefonie ;)

Azi

0

@Derean nie powiedział nikt poza niektórymi Polakami

Azi

1

@MessiForeverTheBest Znalazłeś sobie autorytet intelektualny? :D

Azi

0

@Arden przygotowanie fizyczne niewiele mu pomoże jeżeli nie ogarnie grania w piłkę. Chłopak jest drewniany taktycznie.
Cruyff mówił , że lepiej mądrze stać,niż głupio biegać. A tygrysek głównie realizuje to drugie.

Azi

3

@Mow_mi_Douglas a kiedy się nie robiło polityki na śmierci? Trupy i polityka są nierozerwalne jak promowanie realu przez sędziów. Tak było, jest i będzie choć nie ma w tym za grosz etyki.

Azi

15

@Luciano99 wyklepiesz mi beemkę na weekend?


Azi

7

@IronSanHybrid to jest przezabawne tylko dlatego że jest bardzo prawdzie :D

Azi

0

W 2025 to on będzie na wylocie albo już na bezrobociu...

Azi

1

@Zoker prawidłową odpowiedź to "żeby rozwalić sobie mocno nogę i stracić połowę kolejnego sezonu"

Azi

0

@bleble123 grajmy 357!

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@Trojanek23 ale sąsiad pracuje na nocną zmianę

Azi

2

@Popitek12 to trzeba było dopisać - głos dla odmiany miałby jakiś sens - znikomy to znikomy ale jednak ;)

Azi

0

Będzie ciężko ale damy radę. Po awans!

Azi

0

@Encore jeżeli podryw jest głupi ale jest skuteczny to nie jest głupi ;)

Azi

2

@michal199500hehe jeżeli to trolling to słaby a jeżeli to nie trolling to współczuję ;)

Azi

1

@mekston do pełnej radości zabrakło:
1. zwycięstwa Lando
2. Out Merca a najlepiej obu
3. Szczur Out lub na końcu stawki
4. Alonso dublujący Strolla

Azi

0

Szkoda ze Merce się nie wykluczyły z wyścigu. To byłoby idealny weekend :)

Azi

0

@patrykzmc2000 musisz wykupić pakiet premium

Azi

0

Fajny ten wyścig :)

Azi

5

@skubi99 dzieci konfy zawsze wierne i naiwne :)

Azi

0

@MarFan tak samo jak na każdego innego z dowolnej partii. Głosując na kogoś z KO, lewicy, konfy czy hołownii nie jesteś ani odrobinę lepszy od tych co głosują na pisiorów...

Azi

2

Komentarz usunięty

Azi

0

@Xpert77 8 niżej

Azi

6

@Majkel34 niech gasi. Może wreszcie głupka odeślą do moskwy

Azi

2

@Majkel34 przewróci się o stolik?

Azi

0

@Lisek to gratuluje że się nie postawisz skoro decydują. Róbcie dalej tak żeby było im dobrze to na pewno coś się poprawi ;)

Azi

0

@Arden Nie ma wyników więc nic nie sądzimy

Azi

1

@Lisek Dlaczego? Bo za dużo ludzi poszło wybierać szumowiny w wyborach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?