Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramka stracona zupełnie w naszym stylu :)
0
@MessiForeverTheBest dobra dobra. Wszyscy wiemy że masz zdjęcie Żukowskie na tapecie w telefonie ;)
0
@Derean nie powiedział nikt poza niektórymi Polakami
1
@MessiForeverTheBest Znalazłeś sobie autorytet intelektualny? :D
0
@Arden przygotowanie fizyczne niewiele mu pomoże jeżeli nie ogarnie grania w piłkę. Chłopak jest drewniany taktycznie.
Cruyff mówił , że lepiej mądrze stać,niż głupio biegać. A tygrysek głównie realizuje to drugie.
3
@Mow_mi_Douglas a kiedy się nie robiło polityki na śmierci? Trupy i polityka są nierozerwalne jak promowanie realu przez sędziów. Tak było, jest i będzie choć nie ma w tym za grosz etyki.
15
@Luciano99 wyklepiesz mi beemkę na weekend?
7
@IronSanHybrid to jest przezabawne tylko dlatego że jest bardzo prawdzie :D
0
W 2025 to on będzie na wylocie albo już na bezrobociu...
1
@Zoker prawidłową odpowiedź to "żeby rozwalić sobie mocno nogę i stracić połowę kolejnego sezonu"
0
@bleble123 grajmy 357!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Trojanek23 ale sąsiad pracuje na nocną zmianę
2
@Popitek12 to trzeba było dopisać - głos dla odmiany miałby jakiś sens - znikomy to znikomy ale jednak ;)
0
Będzie ciężko ale damy radę. Po awans!
0
@Encore jeżeli podryw jest głupi ale jest skuteczny to nie jest głupi ;)
2
@michal199500hehe jeżeli to trolling to słaby a jeżeli to nie trolling to współczuję ;)
1
@mekston do pełnej radości zabrakło:
1. zwycięstwa Lando
2. Out Merca a najlepiej obu
3. Szczur Out lub na końcu stawki
4. Alonso dublujący Strolla
0
Szkoda ze Merce się nie wykluczyły z wyścigu. To byłoby idealny weekend :)
0
@patrykzmc2000 musisz wykupić pakiet premium
0
Fajny ten wyścig :)
5
@skubi99 dzieci konfy zawsze wierne i naiwne :)
0
@MarFan tak samo jak na każdego innego z dowolnej partii. Głosując na kogoś z KO, lewicy, konfy czy hołownii nie jesteś ani odrobinę lepszy od tych co głosują na pisiorów...
2
Komentarz usunięty
0
@Xpert77 8 niżej
6
@Majkel34 niech gasi. Może wreszcie głupka odeślą do moskwy
2
@Majkel34 przewróci się o stolik?
0
@Lisek to gratuluje że się nie postawisz skoro decydują. Róbcie dalej tak żeby było im dobrze to na pewno coś się poprawi ;)
0
@Arden Nie ma wyników więc nic nie sądzimy
1
@Lisek Dlaczego? Bo za dużo ludzi poszło wybierać szumowiny w wyborach?