Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rapha jak można było to aż tak zepsuć?
0
Ale teraz teatrzyk odstawiają goście :D
0
@Tasde rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić z taką interpretacja. W zagraniu obrońcy nie ma nawet cienia celowości oddania piłki w ten sposób do Raphy. On walczył z Lewym i ta piłka się po prostu od niego odbijała. Nie zmienia to faktu że Rapha w chwili podania był na spalonym i nie mógł brac udział w tej akcji.
Nie godzę się z szukaniem interpretacji przepisu na korzyść atakującego w sytuacji gdy bramkę zdobywa gość na 10 metrowym spalonym po tym jak obrońca - celowo lub nie - skiksował będąc pod duża presją innego zawodnika. To jest tak oczywisty spalony że głowa mała.
0
@joloskyy każdy normalny obiektywny człowiek powie że spalony.
1
@escarabajo bohater który już nikogo nie obchodzi
0
@Tasde i właśnie to się stało. Obrońca próbował o interweniować a pilka trafiła do Raphy.
1
Oczywiście że był na spalonym. To że obrońca zalicza kontakt z piłką nie zmienia faktu że Rapha na był na spalonym w momencie podania. Gdyby obrońca przyjął piłkę albo podawał albo Lewy ja zagrał to by zmienilo wszystko. Ale nic takiego miejsca nie miało więc nie ma też żadnej kontrowersji
0
@norbi77 sam nie umiesz? To masz pecha. Żyj w swoim świecie dalej :)
0
Co to się dzieje. Czemu ta piłka nie chce wpaść do bramki? :(
0
@norbi77 otwórz sobie przepisy gry w piłkę i sam sobie sprawdź. Bo widzę że jak ktoś ci tłumaczy rzeczy oczywiste to nie ograniasz XD
1
@lntrowertyk to nie ludzie tylko idioci ;)
0
@norbi77 jak nie rozumiesz prostych rzeczy to wierz sobie w co chcesz. Nie zmieni to faktu że Rapha w momencie podania był na gigantycznym spalonym.
0
@norbi77 chłopie wez bądź choć trochę obiektywny :D
0
To nie było wejście na czerwoną tylko na szkarłatną :D
0
@adamLeo66 Rapha był na 10 metrowym spalonym przecież :D
0
@norbi77 bez znaczenia. W chwili podania na spalonym był a Lewy piłki nie dotknął
0
@jedrek7000 wychodzi na to że Lewy nie dotknął piłki
1
Lewy nie dotknął tej pilki? Bo jeżeli tak to nie mam mowy o spalonym
0
@Emhyr wykartykuje się, będzie wynik to Roque zagra. Nie widzę w tym żadnego problemu. Czepiasz się absolutnie bez sensu...
0
@Emhyr czepiasz się już tylko dla zasady?
7
@Emhyr nie dość że było odwrotnie - to Ukrainiec był atakowany - to jeszcze jest to mocno archiwalna sprawa. Ale warto się zastanowić dlaczego ktoś to wyciąga i próbuje przedstawić w taki sposób. Może jakieś wnioski uda się wyciągnąć i kiedyś mniej ludzi będzie beczała na rozkaz ;)
1
@maroon moderacja jak LaLiga - dają kary za mówienie prawdy? :D
0
@maroon XD
A co ja tam napisałem? Bo zdaje się że była tam statystyka kto dostał ile kartek. I ktoś to zgłosił? LOL :D
0
@Cochise ten to był chroniony przez sędziów. Vini nie ma podjazdu ;)
0
Komentarz usunięty
9
Ktoś miał inne skojarzenie? :D
https://x.com/EnthrallMessi/status/1773677156784075143
1
@Sulimo - gdzie piła?
- u sąsiada.
- a dlaczego dała?
- bo piła...
0
@Blanco16 nie zwalamy "wszystkiego" na Laportę tylko realnie oceniamy to co się wydarzyło i jakie przyniosło to skutki.
0
@Aragorn33 oburzający to jest co najwyżej fakt, że ogrom ludzi nie rozumie w jak złej sytuacji ekonomicznej jest klub i takie decyzje jak z Inigo są konsekwencją sytuacji i nietrafnych wyborów z początku rządów Laporty. To że w klubie myśli się "na dziś" nie przejmując się "jutrem" to jest norma od wielu lat.
1
Jak to jest? Dość często pojawiaj się artykuły z tego typu przesłaniem - "nie ma kasy i nie będzie" a jednak LaBamba pełna jest ignorantów próbujących dowodzić, że klub wcale nie jest w złej sytuacji ekonomicznej :D