Azi

0

Rapha jak można było to aż tak zepsuć?

Azi

0

Ale teraz teatrzyk odstawiają goście :D

Azi

0

@Tasde rozumiem o co Ci chodzi ale nie mogę się zgodzić z taką interpretacja. W zagraniu obrońcy nie ma nawet cienia celowości oddania piłki w ten sposób do Raphy. On walczył z Lewym i ta piłka się po prostu od niego odbijała. Nie zmienia to faktu że Rapha w chwili podania był na spalonym i nie mógł brac udział w tej akcji.

Nie godzę się z szukaniem interpretacji przepisu na korzyść atakującego w sytuacji gdy bramkę zdobywa gość na 10 metrowym spalonym po tym jak obrońca - celowo lub nie - skiksował będąc pod duża presją innego zawodnika. To jest tak oczywisty spalony że głowa mała.

Azi

0

@joloskyy każdy normalny obiektywny człowiek powie że spalony.

Azi

1

@escarabajo bohater który już nikogo nie obchodzi

Azi

0

@Tasde i właśnie to się stało. Obrońca próbował o interweniować a pilka trafiła do Raphy.

Azi

1

Oczywiście że był na spalonym. To że obrońca zalicza kontakt z piłką nie zmienia faktu że Rapha na był na spalonym w momencie podania. Gdyby obrońca przyjął piłkę albo podawał albo Lewy ja zagrał to by zmienilo wszystko. Ale nic takiego miejsca nie miało więc nie ma też żadnej kontrowersji

Azi

0

@norbi77 sam nie umiesz? To masz pecha. Żyj w swoim świecie dalej :)

Azi

0

Co to się dzieje. Czemu ta piłka nie chce wpaść do bramki? :(

Azi

0

@norbi77 otwórz sobie przepisy gry w piłkę i sam sobie sprawdź. Bo widzę że jak ktoś ci tłumaczy rzeczy oczywiste to nie ograniasz XD

Azi

1

@lntrowertyk to nie ludzie tylko idioci ;)

Azi

0

@norbi77 jak nie rozumiesz prostych rzeczy to wierz sobie w co chcesz. Nie zmieni to faktu że Rapha w momencie podania był na gigantycznym spalonym.

Azi

0

@norbi77 chłopie wez bądź choć trochę obiektywny :D

Azi

0

To nie było wejście na czerwoną tylko na szkarłatną :D

Azi

0

@adamLeo66 Rapha był na 10 metrowym spalonym przecież :D

Azi

0

@norbi77 bez znaczenia. W chwili podania na spalonym był a Lewy piłki nie dotknął

Azi

0

@jedrek7000 wychodzi na to że Lewy nie dotknął piłki

Azi

1

Lewy nie dotknął tej pilki? Bo jeżeli tak to nie mam mowy o spalonym

Azi

0

@Emhyr wykartykuje się, będzie wynik to Roque zagra. Nie widzę w tym żadnego problemu. Czepiasz się absolutnie bez sensu...

Azi

0

@Emhyr czepiasz się już tylko dla zasady?

Azi

7

@Emhyr nie dość że było odwrotnie - to Ukrainiec był atakowany - to jeszcze jest to mocno archiwalna sprawa. Ale warto się zastanowić dlaczego ktoś to wyciąga i próbuje przedstawić w taki sposób. Może jakieś wnioski uda się wyciągnąć i kiedyś mniej ludzi będzie beczała na rozkaz ;)

Azi

1

@maroon moderacja jak LaLiga - dają kary za mówienie prawdy? :D

Azi

0

@maroon XD
A co ja tam napisałem? Bo zdaje się że była tam statystyka kto dostał ile kartek. I ktoś to zgłosił? LOL :D

Azi

0

@Cochise ten to był chroniony przez sędziów. Vini nie ma podjazdu ;)

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

9

Azi

1

@Sulimo - gdzie piła?
- u sąsiada.
- a dlaczego dała?
- bo piła...

Azi

0

@Blanco16 nie zwalamy "wszystkiego" na Laportę tylko realnie oceniamy to co się wydarzyło i jakie przyniosło to skutki.

Azi

0

@Aragorn33 oburzający to jest co najwyżej fakt, że ogrom ludzi nie rozumie w jak złej sytuacji ekonomicznej jest klub i takie decyzje jak z Inigo są konsekwencją sytuacji i nietrafnych wyborów z początku rządów Laporty. To że w klubie myśli się "na dziś" nie przejmując się "jutrem" to jest norma od wielu lat.

Azi

1

Jak to jest? Dość często pojawiaj się artykuły z tego typu przesłaniem - "nie ma kasy i nie będzie" a jednak LaBamba pełna jest ignorantów próbujących dowodzić, że klub wcale nie jest w złej sytuacji ekonomicznej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?