Azi

1

@Khajio odwalił żenujący żarcik?

Azi

0

@RoberDzik artykuły o tym że real się przewrócił i sobie gł... eee... to znaczy o piłkarzach wracających do zdrowia, nowych sponsorach, kolejnych wychowankach wchodzących do pierwszego zespołu i miss LaBamby oczywiście!

Azi

19

Wolałbym żeby Pedri skończył już sezon i przez najbliższe 5 miesięcy popracował nad odbudowaniem się - z poważnymi specjalistami - na tyle, żeby zminimalizować ryzyko kolejnych urazów.

Azi

6

Hejtowanie jednego z wielu czarnoskórych piłkarzy danej drużyny to chyba ciężko nazwać rasizmem. A przynajmniej zagadkowo wybiórczym. I wypadałoby zastanowić się nad tym zjawiskiem. Może przykładne karanie idioty prowokującego rywali i kibiców uspokoi to zjawisko? Bo zdaje się że to jego bezkarność jest czynnikiem wywołującym.Ale to tylko takie domniemanie.

Azi

0

Autostrada do finału ;)

Szkoda że to już nie ta Barcelona co dawniej ale powalczmy :)

Azi

0

Real -City i PSG dobre losowanie:)

Azi

2

@Dankho94isback jasne. W pierwszej połowie

Azi

0

@NeroTFP1 to chyba S. Roberto :P

Azi

0

@Kgorecki2500 jeżeli piszesz egzaminy bez angażowania mózgu to jestes przekozakiem!

Azi

5

@against_modern_football awatar z debilem i tekst o Ukraińcach. Czemu mnie to je dziwi :D

Azi

0

@tbas Laporta i jego biznesy jak u naszych polityków. Obiecują złote góry a jak przychodzi do zapłaty to nagle problemy

Azi

12

@draxidox dobre. Niezły oszołom. Szczególnie jeżeli sam z nią rozmawiał w czasie rekrutacji i nie ogarnął braków w kwalifikacjach ;)

Azi

0

@michalgajdek no tak, "święto futbolu" ;)

widzę że nawet zaległy mecz nie może zostać rozegrany w ten weekend.

Azi

0

6/7 kwietnia nie ma ligi?

Azi

4

@kuz tutaj są ludzie w wieku Yamala i mogą nie pamiętać ;)

Azi

2

Nie-chciałbym trafić na City w tej fazie. Reszta do przyjęcia.

Azi

0

Rozstawienia po kursach mogłyby wyglądać tak:
City - BVB
Bayern - Atletico
Real - Barcelona
Arsenal - PSG

Azi

1

Hiszpania 3
Anglia, Niemcy 2
Francja 1

Nie obrażę się jeżeli LL będzie miała 3 przedstawicieli w półfinale :D

Azi

0

@Pedri16Future dyrektor klubu księgarza w warszawie ;)

Azi

2

@AduŚ07 VAR zgłasza się. Olewamy Twoją uwagę. Bez odbioru!

Azi

1

@Pawel13sz ten kto da mu szampana w ramach świętowania będzie kryminalistą :P

Azi

11

@TR3YWAY to chyba bardziej tyczy się liniowego, który nie zauważył 2 metrowego spalonego co skończyło się groźnym wślizgiem, kartką i urazem. Nie może być tak że liniowy nie widzi TAKIEGO spalonego. Jeżeli nie jest w stanie wyłapać takich sytuacji to co on tam robi? Za wysoki poziom...

Azi

6

@RoberDzik najbardziej zmotywowani będziemy na real

Azi

0

@KrynioBlancos jak będziesz starszy to dowiesz się czym jest pytanie retoryczne :)

Azi

1

Kto ma lepszą szkółkę? Barcelona: 17-latek zostaje MotM w LM, liderem ataku jest 16-latek.

Real: na stoperze gra Carvajal bo w rezerwach i juniorach nie ma nikogo kto potrafi kopnąć prosto piłkę.

Azi

0

@Fake69 To właśnie napisałem :D

Azi

2

S. Roberto. Koleś który nie powinien łapać się na granie w 9/10 meczach, bo kopie się w czoło, wchodzi na boisko w kolejnym trudnym spotkaniu i daje radę. Paradoks!

Azi

4

Cubarsi MotM?????

Azi

8

Jak można dać kartkę zawodnikowi za to że się nie odgwizdało spalonego 10 sekund wcześniej?

Azi

1

@fcbkrk123 Jeżeli on nie widział tam spalonego na żywo to nie powinien brać udziału w zawodach na takim poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?