Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio odwalił żenujący żarcik?
0
@RoberDzik artykuły o tym że real się przewrócił i sobie gł... eee... to znaczy o piłkarzach wracających do zdrowia, nowych sponsorach, kolejnych wychowankach wchodzących do pierwszego zespołu i miss LaBamby oczywiście!
19
Wolałbym żeby Pedri skończył już sezon i przez najbliższe 5 miesięcy popracował nad odbudowaniem się - z poważnymi specjalistami - na tyle, żeby zminimalizować ryzyko kolejnych urazów.
6
Hejtowanie jednego z wielu czarnoskórych piłkarzy danej drużyny to chyba ciężko nazwać rasizmem. A przynajmniej zagadkowo wybiórczym. I wypadałoby zastanowić się nad tym zjawiskiem. Może przykładne karanie idioty prowokującego rywali i kibiców uspokoi to zjawisko? Bo zdaje się że to jego bezkarność jest czynnikiem wywołującym.Ale to tylko takie domniemanie.
0
Autostrada do finału ;)
Szkoda że to już nie ta Barcelona co dawniej ale powalczmy :)
0
Real -City i PSG dobre losowanie:)
2
@Dankho94isback jasne. W pierwszej połowie
0
@NeroTFP1 to chyba S. Roberto :P
0
@Kgorecki2500 jeżeli piszesz egzaminy bez angażowania mózgu to jestes przekozakiem!
5
@against_modern_football awatar z debilem i tekst o Ukraińcach. Czemu mnie to je dziwi :D
0
@tbas Laporta i jego biznesy jak u naszych polityków. Obiecują złote góry a jak przychodzi do zapłaty to nagle problemy
12
@draxidox dobre. Niezły oszołom. Szczególnie jeżeli sam z nią rozmawiał w czasie rekrutacji i nie ogarnął braków w kwalifikacjach ;)
0
@michalgajdek no tak, "święto futbolu" ;)
widzę że nawet zaległy mecz nie może zostać rozegrany w ten weekend.
0
6/7 kwietnia nie ma ligi?
4
@kuz tutaj są ludzie w wieku Yamala i mogą nie pamiętać ;)
2
Nie-chciałbym trafić na City w tej fazie. Reszta do przyjęcia.
0
Rozstawienia po kursach mogłyby wyglądać tak:
City - BVB
Bayern - Atletico
Real - Barcelona
Arsenal - PSG
1
Hiszpania 3
Anglia, Niemcy 2
Francja 1
Nie obrażę się jeżeli LL będzie miała 3 przedstawicieli w półfinale :D
0
@Pedri16Future dyrektor klubu księgarza w warszawie ;)
2
@AduŚ07 VAR zgłasza się. Olewamy Twoją uwagę. Bez odbioru!
1
@Pawel13sz ten kto da mu szampana w ramach świętowania będzie kryminalistą :P
11
@TR3YWAY to chyba bardziej tyczy się liniowego, który nie zauważył 2 metrowego spalonego co skończyło się groźnym wślizgiem, kartką i urazem. Nie może być tak że liniowy nie widzi TAKIEGO spalonego. Jeżeli nie jest w stanie wyłapać takich sytuacji to co on tam robi? Za wysoki poziom...
6
@RoberDzik najbardziej zmotywowani będziemy na real
0
@KrynioBlancos jak będziesz starszy to dowiesz się czym jest pytanie retoryczne :)
1
Kto ma lepszą szkółkę? Barcelona: 17-latek zostaje MotM w LM, liderem ataku jest 16-latek.
Real: na stoperze gra Carvajal bo w rezerwach i juniorach nie ma nikogo kto potrafi kopnąć prosto piłkę.
0
@Fake69 To właśnie napisałem :D
2
S. Roberto. Koleś który nie powinien łapać się na granie w 9/10 meczach, bo kopie się w czoło, wchodzi na boisko w kolejnym trudnym spotkaniu i daje radę. Paradoks!
4
Cubarsi MotM?????
8
Jak można dać kartkę zawodnikowi za to że się nie odgwizdało spalonego 10 sekund wcześniej?
1
@fcbkrk123 Jeżeli on nie widział tam spalonego na żywo to nie powinien brać udziału w zawodach na takim poziomie