Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid też tak uważam
0
@jacobFCB A ja bym wolał żeby ludzie, którzy nie rozumieją naszego DNA poszli sobie kibicować innym klubom to może Barcelona wreszcie wróci na swoje tory.
2
Hołownia pięknie zjechał dzieciaka XD
0
@Pedri16Future to też byłoby słabe ze strony sędziego wywalić zawodnika, który chwilę dostał kartkę za uwagi do sędziego (nie wiem jakie więc być może słuszne).
4
@jacobFCB ale mówi o rządach PiSu chyba :D
e: ewentualnie wydaje mu się że mamy 2016 rok
0
@jacobFCB myśle że bardzo dużo trenerów chciało. Ale generalnie nasza historia mówiła że tacy się nie sprawdzają w Barcelonie od baaaaaardzo dawna. Myślę też że dziś już nikt z wyrobionym nazwiskiem do Barcelony przyjść nie będzie chciał.
1
Powiedzcie mi za co wczoraj Frankie dostał kartkę? W sensie o co miał pretensje do sędziego? Najpierw skurcze miał Fort ale wybił piłkę za boisko. Potem jeden z zawodników Bilbao i wtedy sędzia przerwał grę (w zasadzie to grać chciał tylko Frankie, bo reszta czekała na przerwanie). Trochę bez sensu ta kartka. Ostatnio de Jong wciela się w ducha Barcelony i co chwila dostaje kartki nie za faule ale za dyskusje z sędziami :/
0
@messi33 problem w tym że dokładnie taki był plan...
0
@Mazi Tak tak. Nurkuj dalej XD
0
@jacobFCB no właśnie. Sam odpowiedz sobie na swoje pytanie i dlaczego tego nie robimy ;)
0
@Mazi Nurkuj nurkuj :)
0
@626 obejrzyj sobie materiał Ćwiąkały może ;)
0
@FCBMati10 jedyną opcją jest Rafa Marquez...
4
@Luciano99 co to będzie jak @jowita się zaloguje po latach i zobaczy ile listów miłosnych jej wysłałeś? :)
0
@jacobFCB Tak? To czemu od czasów Valverde żaden z nazwiskiem nie przyszedł? O.o
0
@Mazi Tak tak. Bo Lewy i Gundo zaczęli grać właśnie u Xaviego i wcześniej w kadrze nie grali. Dokładnie. Tak tak.
Wiesz po czym poznaje się ludzi mądrych? Że jak się pomylą to potrafią się przyznać do błędu. A ty brniesz w swoje szambo jak weteran szambonurek :D
Ale sam sobie budujesz taką idiotyczną opinię więc jak masz taką potrzebę to nurkuj dalej ;)
0
@jacobFCB I każdy z dostępnych będzie chciał dużo zarabiać - nie mamy kasy, transferów - nie mamy kasy, żeby zawodnicy grający w pierwszym zespole byli w nim zarejestrowani - nie mamy kasy, nie dostawać opierdzielu po 2 słabszych meczach - w Barcelonie niewykonalne.
Taa już widzę jak się wszyscy zlecą żeby u nas pracować. Toksyczne środowisko, brak perspektyw na poprawę ale za to za groszową stawkę. Już lecą składać cv!
0
@Mazi Nie Balde trafił do reprezentacji bo był tak zarąbisty w juniorach. Brawo ty XD
Ja pikole ale z ciebie jest człowiek kompromitacja XD
0
@mientusek1407 W sensie z kadrą gdzie nie możesz wpuścić Fermina na boisko i jedyną opcją jest S. Roberto lub Oriol. No zarąbista kadra! Liga miszczów to minimum XD
0
@Mazi "Balde zaliczył mega zjazd w porównaniu do okresu "sprzed" opieki Xaviego."
Typie sprawdź sobie ile spotkań rozegrał Balde "przed Xavim" zanim coś napiszes XD
Dawno takiego samozaorania nie widziałem XD
0
@NeroTFP1 żeby ktoś siedział na ławce? Limit juniorów i zawodników z rezerw (swoją drogą wybitnie idiotyczny limit) robi niestety krecią robotę.
0
@barteq żeby się nie połamał znowu?
0
@Mazi Myślę że Yamal się rozwinął jakoś. Rozwinął się Balde. O blisko 100 meczach Gaviego nawet nie będę wspominał. Jest Fermin, Cubarsi, Fort i Guiu. I jest typek który ma ból dupy o Xaviego tak mocny że ma problem z logicznym myśleniem :D
0
@Mazi Nie wiem co ty masz we łbie ale pokaż mi innego trenera, który wystawiłby Cubarsiego na Betis mogąc postawić na stoperów Araujo/Kounde i S. Roberto na boku.
To co piszesz wynika z Twojego bólu dupy o Xaviego. I nie ma w tym krztyny merytoryki.
0
@bartekvisca może powód jest taki że i tak nie może zmienić trenera bo zwyczajnie w klubie nie ma kasy? Myślisz że Fermin i Yamal biegają z numerami z rezerw bo tak jest fajnie? I przez to wczoraj na boisko musiał wejść S. Roberto a nie Fermin?
17
Też uważacie że Fort zagrał wczoraj o dwie klasy lepiej niż Balde? A to nawet nie jego pozycja :D
0
@QuaReL Już widzę jak Pep będzie chciał pracować w takich warunkach. Na piwno! Tak samo każdy inny trener z nazwiskiem :D
0
@Mazi "bez rozwoju dla młodych."
Wczoraj na boisku biegał 16 latet i dwóch 17-latków. A w dogrywce wszedł 18-latek Typie zastanawiasz się czasem nad tym co piszesz? :D
0
@borys27 "Mógł pokombinować i poprzestawiać na wiele sposobów, nawet tak jak ktoś napisał przesunąć Felixa na 10. "
Doczytałem do tego momentu i parsknąłem takim śmiechem że głowa mała.
Podsumujmy: rywal gniecie nas w drugiej linii. Trzeba ją wzmocnić bo piłka nie dochodzi do napastników. Granie długich piłek zawsze kończy się tak samo - stratą. A Ty mi mówisz o "kombinowaniu" z ustawieniem. Gościu serio? To jest piłka nożna. Kombinować to możesz sobie w football managerze. Ale nie trzeba być geniuszem żeby widzieć że jak piłka nie przechodzi przez drugą linię a długie piłki też nie docierają do napastników to trzeba wzmocnić pomoc a nie "kombinować z ustawieniem"...
1
@Rewolucja123 tyle że u nich było podobnie. Bramka na 1:0 to przecież wielbłąd w obronie. A to jak Frnakie odpuścił totalnie rywala przy bramce na 2:2 to też nie jest błąd zespołowy...