Azi

0

@IronSanHybrid też tak uważam

Azi

0

@jacobFCB A ja bym wolał żeby ludzie, którzy nie rozumieją naszego DNA poszli sobie kibicować innym klubom to może Barcelona wreszcie wróci na swoje tory.

Azi

2

Hołownia pięknie zjechał dzieciaka XD

Azi

0

@Pedri16Future to też byłoby słabe ze strony sędziego wywalić zawodnika, który chwilę dostał kartkę za uwagi do sędziego (nie wiem jakie więc być może słuszne).

Azi

4

@jacobFCB ale mówi o rządach PiSu chyba :D

e: ewentualnie wydaje mu się że mamy 2016 rok

Azi

0

@jacobFCB myśle że bardzo dużo trenerów chciało. Ale generalnie nasza historia mówiła że tacy się nie sprawdzają w Barcelonie od baaaaaardzo dawna. Myślę też że dziś już nikt z wyrobionym nazwiskiem do Barcelony przyjść nie będzie chciał.

Azi

1

Powiedzcie mi za co wczoraj Frankie dostał kartkę? W sensie o co miał pretensje do sędziego? Najpierw skurcze miał Fort ale wybił piłkę za boisko. Potem jeden z zawodników Bilbao i wtedy sędzia przerwał grę (w zasadzie to grać chciał tylko Frankie, bo reszta czekała na przerwanie). Trochę bez sensu ta kartka. Ostatnio de Jong wciela się w ducha Barcelony i co chwila dostaje kartki nie za faule ale za dyskusje z sędziami :/

Azi

0

@messi33 problem w tym że dokładnie taki był plan...

Azi

0

@Mazi Tak tak. Nurkuj dalej XD

Azi

0

@jacobFCB no właśnie. Sam odpowiedz sobie na swoje pytanie i dlaczego tego nie robimy ;)

Azi

0

@Mazi Nurkuj nurkuj :)

Azi

0

@626 obejrzyj sobie materiał Ćwiąkały może ;)

Azi

0

@FCBMati10 jedyną opcją jest Rafa Marquez...

Azi

4

@Luciano99 co to będzie jak @jowita się zaloguje po latach i zobaczy ile listów miłosnych jej wysłałeś? :)

Azi

0

@jacobFCB Tak? To czemu od czasów Valverde żaden z nazwiskiem nie przyszedł? O.o

Azi

0

@Mazi Tak tak. Bo Lewy i Gundo zaczęli grać właśnie u Xaviego i wcześniej w kadrze nie grali. Dokładnie. Tak tak.

Wiesz po czym poznaje się ludzi mądrych? Że jak się pomylą to potrafią się przyznać do błędu. A ty brniesz w swoje szambo jak weteran szambonurek :D
Ale sam sobie budujesz taką idiotyczną opinię więc jak masz taką potrzebę to nurkuj dalej ;)

Azi

0

@jacobFCB I każdy z dostępnych będzie chciał dużo zarabiać - nie mamy kasy, transferów - nie mamy kasy, żeby zawodnicy grający w pierwszym zespole byli w nim zarejestrowani - nie mamy kasy, nie dostawać opierdzielu po 2 słabszych meczach - w Barcelonie niewykonalne.

Taa już widzę jak się wszyscy zlecą żeby u nas pracować. Toksyczne środowisko, brak perspektyw na poprawę ale za to za groszową stawkę. Już lecą składać cv!

Azi

0

@Mazi Nie Balde trafił do reprezentacji bo był tak zarąbisty w juniorach. Brawo ty XD

Ja pikole ale z ciebie jest człowiek kompromitacja XD

Azi

0

@mientusek1407 W sensie z kadrą gdzie nie możesz wpuścić Fermina na boisko i jedyną opcją jest S. Roberto lub Oriol. No zarąbista kadra! Liga miszczów to minimum XD

Azi

0

@Mazi "Balde zaliczył mega zjazd w porównaniu do okresu "sprzed" opieki Xaviego."
Typie sprawdź sobie ile spotkań rozegrał Balde "przed Xavim" zanim coś napiszes XD

Dawno takiego samozaorania nie widziałem XD

Azi

0

@NeroTFP1 żeby ktoś siedział na ławce? Limit juniorów i zawodników z rezerw (swoją drogą wybitnie idiotyczny limit) robi niestety krecią robotę.

Azi

0

@barteq żeby się nie połamał znowu?

Azi

0

@Mazi Myślę że Yamal się rozwinął jakoś. Rozwinął się Balde. O blisko 100 meczach Gaviego nawet nie będę wspominał. Jest Fermin, Cubarsi, Fort i Guiu. I jest typek który ma ból dupy o Xaviego tak mocny że ma problem z logicznym myśleniem :D

Azi

0

@Mazi Nie wiem co ty masz we łbie ale pokaż mi innego trenera, który wystawiłby Cubarsiego na Betis mogąc postawić na stoperów Araujo/Kounde i S. Roberto na boku.

To co piszesz wynika z Twojego bólu dupy o Xaviego. I nie ma w tym krztyny merytoryki.

Azi

0

@bartekvisca może powód jest taki że i tak nie może zmienić trenera bo zwyczajnie w klubie nie ma kasy? Myślisz że Fermin i Yamal biegają z numerami z rezerw bo tak jest fajnie? I przez to wczoraj na boisko musiał wejść S. Roberto a nie Fermin?

Azi

17

Też uważacie że Fort zagrał wczoraj o dwie klasy lepiej niż Balde? A to nawet nie jego pozycja :D

Azi

0

@QuaReL Już widzę jak Pep będzie chciał pracować w takich warunkach. Na piwno! Tak samo każdy inny trener z nazwiskiem :D

Azi

0

@Mazi "bez rozwoju dla młodych."
Wczoraj na boisku biegał 16 latet i dwóch 17-latków. A w dogrywce wszedł 18-latek Typie zastanawiasz się czasem nad tym co piszesz? :D

Azi

0

@borys27 "Mógł pokombinować i poprzestawiać na wiele sposobów, nawet tak jak ktoś napisał przesunąć Felixa na 10. "
Doczytałem do tego momentu i parsknąłem takim śmiechem że głowa mała.

Podsumujmy: rywal gniecie nas w drugiej linii. Trzeba ją wzmocnić bo piłka nie dochodzi do napastników. Granie długich piłek zawsze kończy się tak samo - stratą. A Ty mi mówisz o "kombinowaniu" z ustawieniem. Gościu serio? To jest piłka nożna. Kombinować to możesz sobie w football managerze. Ale nie trzeba być geniuszem żeby widzieć że jak piłka nie przechodzi przez drugą linię a długie piłki też nie docierają do napastników to trzeba wzmocnić pomoc a nie "kombinować z ustawieniem"...

Azi

1

@Rewolucja123 tyle że u nich było podobnie. Bramka na 1:0 to przecież wielbłąd w obronie. A to jak Frnakie odpuścił totalnie rywala przy bramce na 2:2 to też nie jest błąd zespołowy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?