Azi

3

Jakaś nowa historia się szykuje :)

Azi

0

@Zimny Araujo oczywiście

Azi

1

@La Pulgaa oglądalność jak TV Republika a wszyscy o nich gadają. Fenomen ;)

Azi

7

Nie oszukując się wygrał lepszy

Azi

0

@AmigoBlancos jeszcze mamy styczeń a Wy już wiecie że tryplet w tym roku to już nie. W sumie dobrze. Nie będziecie się stresować przez kolejne miesiące ;)

Azi

5

Depay podał piłkę? Szoook

Azi

1

Azpi połamał się jak Alonso

Azi

0

@FanBarcy22 wyglądało to jak wślizg dwoma nogami

Azi

0

Co teraz Depay odwalił? Oo

Azi

0

Musi być źle w Realu skoro tego kreatyna wpuszczają na boisko

Azi

1

@barteq jak syrenka w dieslu

Azi

0

Vini piękna asysta :)

Azi

1

@okiemtypera_lucaxx95 on mówi przed meczem dzień dobry sędziemu więc się nie doczekamy. To dobry chłopak jest

Azi

1

Jakim cudem ten pingpong nie skończył się w siatce? W takim meczu?

Azi

4

@RealnyRutek to może zainwestujcie w swoją stronę i nie siedźcie u nas

Azi

1

Oho. Jak się marnuje takie okazje to zaraz będzie dogrywka
E: mówiłem?

Azi

0

@kuz Xavi nadal trenerem?

Azi

0

@Emhyr u mnie wszystko śmiga

Azi

1

@Kalin33 jakby bardzo utalentowany 16 latek debiutował w pierwszej drużynie i był bardzo zestresowany.

Azi

2

@dafik85 Xavi nie ma w składzie ani Brahima ani Mendyego więc ich nie zmieni

Azi

4

@Emhyr spalony :P

Azi

0

@kuz kto strzeli samobója? Zgadujemy?

Azi

0

@Emhyr to dla własnego zdrowia psychicznego nie czytaj wypowiedzi. Fakturę za poradę medyczna wyślę na priv

Azi

3

Kolejna asysta Realu ...

Azi

0

@Kuba_1 tak graliśmy cały poprzedni sezon i też Wam się nie podobało :D

Azi

0

@Pawel13sz jeżeli Ci się nie podoba to co gada to polecam nie czytać wywiadów i tyle. Jeżeli masz się czepiać wypowiedzi tylko po to żeby się do czegoś przyczepić to warto się zastanowić czy ty kibicujesz Barcelonie czy przypierdzielasz się do trenera.

Azi

0

@Pawel13sz wydawało mi się że to forum kibiców Barcelony a nie strona antykibicow Xaviego. Ale jak czytam takie bzdury to mam wątpliwości

Azi

0

@Emhyr ja pitole co Ty chłopie bierzesz ? :D

Azi

0

@pioz123 on tego nie zrozumie. To już nie jest kibic Barcelony. To jest antykibic Xaviego. Tylko nie jest w stanie tego zauważyć. Bardziej niektórym zależy na tym żeby Xavi zaliczyl wtopę niż na tym żebysmy coś wygrali.

Azi

0

@pioz123 znaczy że kolega czuje się rozczarowany! Gdyby było 1:2 to mógłby bardziej ponarzekać a tak to tylko trochę może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?