Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakaś nowa historia się szykuje :)
0
@Zimny Araujo oczywiście
1
@La Pulgaa oglądalność jak TV Republika a wszyscy o nich gadają. Fenomen ;)
7
Nie oszukując się wygrał lepszy
0
@AmigoBlancos jeszcze mamy styczeń a Wy już wiecie że tryplet w tym roku to już nie. W sumie dobrze. Nie będziecie się stresować przez kolejne miesiące ;)
5
Depay podał piłkę? Szoook
1
Azpi połamał się jak Alonso
0
@FanBarcy22 wyglądało to jak wślizg dwoma nogami
0
Co teraz Depay odwalił? Oo
0
Musi być źle w Realu skoro tego kreatyna wpuszczają na boisko
1
@barteq jak syrenka w dieslu
0
Vini piękna asysta :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 on mówi przed meczem dzień dobry sędziemu więc się nie doczekamy. To dobry chłopak jest
1
Jakim cudem ten pingpong nie skończył się w siatce? W takim meczu?
4
@RealnyRutek to może zainwestujcie w swoją stronę i nie siedźcie u nas
1
Oho. Jak się marnuje takie okazje to zaraz będzie dogrywka
E: mówiłem?
0
@kuz Xavi nadal trenerem?
0
@Emhyr u mnie wszystko śmiga
1
@Kalin33 jakby bardzo utalentowany 16 latek debiutował w pierwszej drużynie i był bardzo zestresowany.
2
@dafik85 Xavi nie ma w składzie ani Brahima ani Mendyego więc ich nie zmieni
4
@Emhyr spalony :P
0
@kuz kto strzeli samobója? Zgadujemy?
0
@Emhyr to dla własnego zdrowia psychicznego nie czytaj wypowiedzi. Fakturę za poradę medyczna wyślę na priv
3
Kolejna asysta Realu ...
0
@Kuba_1 tak graliśmy cały poprzedni sezon i też Wam się nie podobało :D
0
@Pawel13sz jeżeli Ci się nie podoba to co gada to polecam nie czytać wywiadów i tyle. Jeżeli masz się czepiać wypowiedzi tylko po to żeby się do czegoś przyczepić to warto się zastanowić czy ty kibicujesz Barcelonie czy przypierdzielasz się do trenera.
0
@Pawel13sz wydawało mi się że to forum kibiców Barcelony a nie strona antykibicow Xaviego. Ale jak czytam takie bzdury to mam wątpliwości
0
@Emhyr ja pitole co Ty chłopie bierzesz ? :D
0
@pioz123 on tego nie zrozumie. To już nie jest kibic Barcelony. To jest antykibic Xaviego. Tylko nie jest w stanie tego zauważyć. Bardziej niektórym zależy na tym żeby Xavi zaliczyl wtopę niż na tym żebysmy coś wygrali.
0
@pioz123 znaczy że kolega czuje się rozczarowany! Gdyby było 1:2 to mógłby bardziej ponarzekać a tak to tylko trochę może