Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Beztroskii jaka próbę powrotu? Wczoraj było właśnie całkowite przeciwieństwo tego co graliśmy w poprzednim sezonie.
Ale to w sumie wina kibiców którym nie podobał się styl to teraz gramy jak gramy. To samo było za Valverde. Styl fuj. I nie da się ludziom przetłumaczyć że ten styl z czegoś wynika i zwyczajnie granie otwartej piłki musi skończyć się tak jak wczoraj. To samo przerabiał Real za Mou. Chcieli graf otwarta piłkę to dostali ostry łomot. Więc zaczęli grać inaczej i już tak lekko nam nie szło. Tylko kibic jest za głupi żeby to ogarnąć
0
@AlwaysBlaugrana pozwalanie na robienie sobie z dupy jesieni średniowiecza to nie jest budowanie sobie pozycji negocjacyjnej. Odpuść chłopie. Rozumiem rozczarowanie wynikiem i gra ale oni nie grają pod zwolnienia trenera. Przykro mi
0
@MesQueUnClub_87 spoko. Teraz zrobi im ostry trening w samolocie i w kolejnym meczu ekipa będzie klepała aż miło ;)
0
@AlwaysBlaugrana normalni ludzie zmieniają taką pracę. Nawet jak mieliby gorzej zarabiać. Raczej nie robią pod siebie na złość szefowi.
1
@budel17 a dziękuję. Chodzę do @jowita
0
@clyde ja zawsze proponuje tematy o seksie ale wiecznie moderacja się czepia.
0
@Beztroskii możemy wrócić do grania tego co w poprzednim sezonie. Wtedy też się nikomu nie podobało ale przynajmniej było 1:0
1
@budel17 nie wspominałeś ostatnio że Twój masażysta nazywa się Stefan?
0
@SkN na rynku nie ma żadnej opcji na jaką nas stać ;)
0
@against_modern_football twoja diagnoza brzmi jak szpital psychiatryczny a piłkarze.
0
@priest9999 Depay tak robił i już go nie ma
6
@AlwaysBlaugrana nie wiem jak Ty to sobie wyobrażasz. Że pozwalasz rywalowi zrobić ze swojego dupska jesień średniowiecza żeby zrobić na złość trenerowi? Brzmi jak najgłupszy pomysł świata. No chyba że lubisz jak Cię dupa boli to inna sprawa
0
@RoberDzik panie chodz pan popracować za free. A jak przegrać pan dwa mecze to będziemy pana hejtowac. Bo taki mamy klimat. Dlaczego pan nie chce? Przeca to Barcelona!
0
@Katalończyk 99 to że dał się nabrać świadczy o tym że lyka bzdury jak leci choć wystarczy poświęcić minutę na sprawdzenie ;)
Nie on jeden tutaj.
0
@darksider moim zdaniem powinniśmy zrobić krok w tył i grać to co w poprzednim sezonie. Choć bez Busiego to trochę niemożliwe. Ale granie tak otwartej piłki bez możliwości zabezpieczenia pleców to samobójstwo co widzieliśmy wczoraj
0
@Striker dlatego Pep nie wróci do Barcelony. Nie mógłby tu w tej chwili nic zrobić. Może sobie poprowadzić rezerwy jak mu się znudzi presją i będzie chciał pomieszkać w domu. Ale pierwszy zespół w takich okolicznościach to proszenie się o kop w jaja.
2
@michal26 szanse są takie:
Trener z nazwiskiem oczekuje kasy której nie mamy.
Oczekuje pracy w spokoju i czasu na zbudowanie zespołu - nic takiego nie ma u nas miejsca. W dodatku ma nie tylko wygrywać ale też wygrywać w pięknym stylu (patrz kazus poprzedniego sezonu).
Trener z nazwiskiem chciałby pewnej wzmocnić skład ale patrz punkt pierwszy.
Mówiąc krótko: nikt do nas nie przyjdzie bo mamy bagno, wielkie oczekiwania, zero cierpliwości i oczekujemy że frajer będzie pracował za darmo. Bo to BARCELONA!
A wątpię aby w klubie była kasa na wymianę trenera. Pewnie nie ma możliwości nawet zmiany bo nie da się mu nic zapłacić.
0
@lucca87 jeżeli miał faktycznie uraz to nie ma się co dziwić że nie ryzykowali
0
@Striker nie oszukując się Pep zrobił dokładnie to samo :D
Różnica jest taka że Pep miał ludzi którzy się do tego nadawali i klub mógł ściągnąć takich jakich chciał a Xavi ma ludzi którzy się do tego nie nadają a klub mu ściga kogoś tylko jeżeli da się go (w dodatku chwilowo) zarejestrować.
3
@michal26 a jakie są opcje? Bo za wyjątkiem Marqueza to chyba żadnej... Sic!
0
@Marcelinho99 co to zmieni?
0
@Striker w każdym meczu nasi obrońcy machają łapami do Peny domagając się żeby reagował. Tam chyba nie ma żadnej chemii - przypomnę tylko ta akcje gdzie Araujo się z nim zderzył a rywal dobił do pustej bramki. Jak w kopaninie na podwórku.
0
@Marcelinho99 no jakie są? Robimy kreatywna księgowość z nieistniejącymi sprzedażą mi spółek za które nam nie zapłacili żeby zarejestrować zawodników. W lato cyrk zacznie się od nowa.
0
@darksider nasza gra - w porównaniu do poprzedniego sezonu - przeszła gigantyczna modernizację. Tyle że my nie mamy ludzi do grania tego co chciałby grać Xavi. Nie oszukujmy się - mamy skład z łapanki. I trenera który chciałby nimi grać piłkę do której oni się nie nadają.
10
My nie mamy ludzi żeby grać tak wysoko ustawiona obroną. W dodatku Pena zachowuje się jakby dopiero trafił do Barcelony. Trzyma się bez sensu pola karnego i jest ogromna wyrwa między obrona a bramkarzem. Aż się prosi żeby zagrywać tam piłki na zawodników którzy potrafią się urwać jak np. Vini.
W dodatku nie mamy ludzi do ostrego pressingu. A najgorsze jest to że nie mamy kogoś kto choć trochę zastąpiłby Busiego. W środku pola jest wyrwa która pozwala na zagrywanie piłek za plecy obrońców.
Dodajmy do tego bardzo słaby pressing. Zupełnie niezorganizowany i otrzymujemy to co widzimy. Tutaj trzeba by wrócić do tego co graliśmy w poprzednim sezonie.
1
@darksider dlaczego sądzisz że Xavi przechodzi nad tym do porządku dziennego? O.o
0
@Tomek54321 pokaż mi trenera z nazwiskiem który będzie chciał wejść w to bagno. W dodatku za niska pensje bo zwyczajnie nie możemy dać mu wyższej.
To przykra prawda ale nie stać nas na zmianę trenera.
0
@Cochise przeczytałem mistrzu. Nadal sens się nie zmienił. Nie zmielił się również sens mojej wypowiedzi. Ale widzę jest za trudna żeby ją ogarnąć.
Napiszę więc inaczej to może złapiesz: dynamit dobrej jakości jest drogi. A my nie mamy kasy
0
@regatta52 nie wiem czy ktokolwiek z naszej kadry grał w którym z tych spotkań. Najwyżej S. Roberto. No i MatS tylko że Niemiec kontuzjowany a Roberto ani wtedy ani dziś nie jest pierwszym wyborem do grania.
0
@Cochise aleś pojechał merytoryka :D
Widzę że boli Cię że ktoś Cię wypunktował. Rzuc jakim głupim nazwiskiem ktoś to x pewnością nie będzie chciał u nas pracować. Bo po co miałby to robić.