Azi

0

@Matt_i1992 co Ty chłopie pierdzielisz? Jeżeli drużyna gra tak źle to skąd się bierze to xG?

3 ostatnie mecze ligowe to xG 9,19 do 3,3 a w tym czasie strzeliliśmy 4 bramki tracąc 5. Nie tworzy się tylu okazji nie mając pomysłu na grę...

Azi

0

@Kuba_1 Kiedyś Guardiola powiedział że on może tylko pomóc zawodnikom w dostaniu się z piłką pod pole karne ale to czy bramka padnie to już zależy wyłącznie od zawodników. Statystyki z naszych 3 ostatnich spotkań ligowych pokazują że czepianie się Xaviego przy tylu zmarnowanych okazjach jest irracjonalne.

Azi

5

Ostatnie 3 mecze ligowe xG:
9,19 - 3,3
Bramki:
4-5

Albo ta statystyka kłamie albo jesteśmy takimi dziadami że nie ma dla nas żadnego ratunku...................................

Azi

2

Brawo sędzia! XD

Azi

1

Przeciwko komu może wejść strzał życia? Wiadomo że z Barceloną

Azi

1

Jest dobrze. S. Roberto i Oriol nadal marzną na ławce i nie ruszają do rozgrzewki

Azi

1

To na pewno był Lewandowski? Bo wyglądał teraz jak Lewy z Bayernu a nie Lewandowski z Barcelony

Azi

2

Dawajcie Brauna bo się za bardzo podpalamy na drugą bramkę

Azi

0

Nawet zawodnicy Barcelony spodziewali się że ich sędzia uwali ;)
To nie football to LaLiga

Azi

5

Nasze xG to powinno się nazywać xD

Azi

0

Raphinha ani nie broni aniel nie bierze udziału w pressingu. Po fatalnym meczu z Girona myślałem że się trochę ogarnie a on nadal prezentuje bardzo niski poziom.

Azi

1

Azi

0

@Rewolucja123 Oriol jest spalony. Zawalił dwa mecze. Odpoczął od gry a jak się znowu pojawił, w meczu bez presji, to zawalił jeszcze bardziej. On chwilami wygląda jakby ściągnęli gościa co nigdy nie grał profesjonalnie w piłkę.

Azi

0

W jakim ustawieniu i składzie chcielibyście zobaczyć dziś Barcelonę?

Ja w 3412:
Pena - Kounde, Araujo, Christensen - Cancelo, Gundo, Frankie, Pedri, Balde - Felix, Lewandowski

Azi

0

@Rewolucja123 oczywiście. W zasadzie skoro już narzeka na to co się dzieje to powinien odważnie postawić na La Masie. Bo w tych okolicznościach nie ma szans na nagłą poprawę gry, żadne nowe pomysły się nie pojawią, nie przyjedzie cudowna motywacja. Zespół się wypalił po prostu. Żadne wypchanie Balde do drugiej linii i inne cudactwa nic nie mogą już chyba zmienić bez radykalnych ruchów kadrowych w samym zespole. Dlatego dziwi mnie upór przy trzymaniu Lewego w składzie. Bo to jest ten element, który najłatwiej wymienić żeby choć spróbować czegoś innego. Z nim w składzie powielamy tylko stare błędy.

Azi

0

@Rewolucja123 Dziś na ławce Yamal, Torres, Fermin i Christensen. Do tego S. Roberto i Oriol (sic!). Nie oszukując się - w Barcelonie nie ma rywalizacji o grę a sama kadra jest cieńka jak argumenty kiboli realu jakoby sędziowie ich krzywdzili a nie promowali na każdym kroku.

Azi

0

@Luciano99 dobre porównanie. City i Barca mają bardzo podobne budżety, kasę na transfery oraz kadry. Xavi out!

Azi

0

@Cobra303 nie kwestionuj opinii eksperę labambowych! ;)

Azi

0

@Comentateiro Guardiola do grudnia? ;)
Bo Lucho to wiadomo - do listopada.

Azi

0

@Mezocyklon87 z tym gejem co mu gotował i dlatego ten drugi był zazdrosny? :D A z tą pizzą to Peg to wkręciła że zamówiła i Al "tańczył przy drzwiach bo dał się wkręcić? :D

Azi

1

@Kengo kolega @AllBundy jednak kocha żonę ;)

Azi

5

@TR3YWAY LaBamba pełna jest oszołomów którym się wydaje że są kibicami Barcelony i dlatego życzą klubowi porażki. Dno totalne.

Azi

0

@ObiwanKenobi "1. Ale to było nie raz mówione na WEF. Wiesz co to jest czy nie bardzo? I do tego jest dążone. I znów ta twoja siła argumentów XD"
Ja chłopie oceniam stan faktyczny a nie czyjeś poronione wizje. I jak już wspominałem - nie zamierzam nawet szukać argumentów na czyjeś poronione wizje. Przypominam o psychiatryku :)

2. Budynki zeroemisyjne? Świetny pomysł! Jestem całkowicie za!
"A jak masz starszy dom to nie sprzedasz jeżeli nie wyremontujesz i nie dostosujesz do ich widzimisię, ale dla ciebie to już nie koszta"
W której ustawie to przeczytałeś? :D

A o podatku od aut spalinowych słyszę od 10 lat. I ma wejść co roku. I paczaj - nie wszedł. Pogadamy jak wejdzie. Choć nie ma to żadnego związku z PRLem do którego porównujesz UE. Bo w PRL po prostu nie miałbyś samochodu więc nie musiałbyś płacić od niego podatku XD

"3. Znów siła argumentów. A Holandia i zabieranie ziemi rolnikom, aby nie hodowali bydła? Polska i coraz większe ograniczenia w hodowli świń bo niby asf?

Pogadamy jak już będzie za późno bo w końcu teraz nie brakuje a ktoś tak dalekowzroczny jak to widzi maks do tygodnia naprzód."
Jeszcze raz to samo: idź do sklepu i sprawdź czy możesz kupić mięso. W dodatku w dowolnej ilości i bez "kartek". Jak nie będziesz mógł to wtedy daj znać.

"4. Łał. Kolejny argument nie do zbicia XD. Z taką inteligencją to chyba masz tytuł profesora."
Rozumiem że Ciebie pałują na każdym kroku. Współczuję.
XD

"5. Czyli o czym? W sumie hitlerowskie Niemcy to też demokratycznie mordowali zgodnie z wolą większości społeczeństwa XD"
Kolejny pokaz znakomitej wiedzy historycznej. Ty typie jesteś żałosny skoro o IIWS i holokauście możesz pisać w taki sposób. Rzygać mi się chce że takie typy jak Ty chodzą po świecie i w sumie to "skazanie" ludzi o takich poglądach na "eutanazje" wydaje się całkiem racjonalne.

Azi

0

@Faro białe blachy a nie zabytek - znaczy nie na oryginalnych częściach. Ktoś pewnie przełożył jakieś 1.9 TDI albo inny silnik z audi ;)

Azi

0

@ObiwanKenobi "1. https://monetarna.pl/nie-bedziesz-mial-niczego-i-bedziesz-szczesliwy/"
XD Hahahahahahaha.
Ta a tutaj masz dowód że ziemia jest plaska:
https://www.theguardian.com/global/2010/feb/23/flat-earth-society
I co? Jest artykuł znaczy że jest płaska XD

"2. https://www.muratorplus.pl/biznes/prawo/certyfikat-energetyczny-2023-dla-jakiego-mieszkania-i-domu-obowiazkowy-jaki-to-koszt-aa-PF4U-6cVZ-dYGm.html"
Ministerstwo Rozwoju jest organem UE? Już pomijam fakt że przy cenie mieszkania/domu wartość certyfikatu jest nieprównywalna nawet do opłaty u notariusza. Ale to i tak pikuś że nie odróżniasz naszych ministerstw od UE. Bo wcześniej pisałeś o samochodach i domach a teraz nagle są tylko domy. Nie ma kretyńskich artykułów o podatku od starych aut? Poszukaj na stronach konfy :D

3. Pogadamy jak nie będzie mięsa w sklepie. Dokładnie ten sam przykład co w 1. Każdy kretyn może dziś napisać artykuł.

4. Jakoś mnie jeszcze nie pałowali a zwiedziłem większość UE i nigdy się na takie atrakcje nie natknąłem. To trochę kłóci z porównaniami do tego co się działo w Polsce za czasów PRLu.

5. Mówię o takiej demokratycznej. Twoje słowo przeciwko słowom tej niby lewicy. Jedno i drugie w ogóle mnie nie obchodzi.

6. Już dwa razy próbowali usunąć Twoje posty ale dałeś radę? Jak to zrobiłeś? XD

7. Ciekawe zatem jakim cudem zjeździłem te kraje i zresztą zaraz znowu wyjeżdżam. A nawet się nie zaszczepiłem. Rozumiem że przekraczam granice nielegalnie!

8. Proponuję abyś sprawdził jakie warunki trzeba spełniać aby do tej UE przystąpić a nie kierować się artykułami. Już to raz pisałem ale pora nauczyć się myśleć samodzielnie. Pięknie teraz udowodniłeś że tego nie potrafisz. Szczególnie w pkt. 1. I pamiętaj - ziemia jest płaska! W końcu jest o tym artykuł XD

9. Nie mam 60 lat więc ekspertem nie jestem. Ale nie jestem - jak ty - ignorantem, który ma możliwość coś sprawdzić a nie robi tego bo wydaje mu się że jest "taki mądry". To głupie kolego. Możesz sam się czegoś nauczyć a wolisz żeby ktoś myślał za Ciebie. Współczuje Ci.

Azi

0

@ObiwanKenobi "Czy to nie ue chce, abyś nie miał niczego i był szczęśliwy?"
Nie?

"Czy to nie ue nakłada coraz wyższe podatki np na stare samochody, na budowę domów?"
A są takie podatki?

"Czy nie oni chcą ograniczenia produkcji mięsa, abyś wpieprzał robaki?"
A jesz robaki? Masz problem żeby kupić w sklepie mięso? o.O
A przy okazji - wiesz co to jest?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRIWVVL46zEZ52ViBmrwaLAqZinvkjVJmF8540QKHAAHJoje6r5cbM_QN3xlwAMIiel8I&usqp=CAU

"Czy we Francji czy Niemczech policja brutalnie pałuje protestujących?"
A strzela do nich z ostrej amunicji albo posyła na niech czołgi?

"Czy to nie ue wprowadza eutanazje na żądanie, zabijanie nienarodzonych? "
Możliwe - co to ma do rzeczy? Demokracja wygląda tak, że jak większość chce takiego prawa to niestety takie prawo powstanie.

"Czy to nie ue chce odbierać wolność słowa w internecie i nie tylko pod pretekstem jakiejś mowy nienawiści?'
Rozumiem że UE zablokowała Ci możliwość pisania np. tego posta albo zaraz pójdziesz siedzieć XD

"Czy nie chce wprowadzać coraz większych ograniczeń w przemieszczaniu się, paszportów covidowych i innych bzdur?"
Nie? A masz problem z uzyskaniem paszportu albo nie możesz pojechać poza UE na wakacje? Np. do Egiptu, do Brazylii albo Australii?

"A co do Ukrainy to chyba nie mają tak źle jak chcą ich szybko przyjmować do ue"
A chcą? Bo zdaje się że w tej chwili nie ma takich możliwości. I ciekawe czemu ta Ukraina tak chce do tej złej UE? XD


Ty chłopie nie masz pojęcia co to był PRL. Co gorsza wykazujesz skrajną ignorancje, bo możesz np. odpalić YT i posłuchać o tym jak wyglądało życie w PRL i porównać do tego co mamy dzisiaj. Ot np. na kanale HBC żeby daleko nie szukać...
https://www.youtube.com/watch?=R7fn_jOzzfY&ab_channel=Historiabezcenzury

Azi

0

@ObiwanKenobi jakie chcesz dawać merytoryczne argumenty komuś kto porównuje ustrój gdzie ludobójstwo i głodzenie ludzi było normą, gdzie strzelało się do protestujących ostrą amunicją, gdzie przeciętny człowiek nie miał ani praw ani własności jeżeli nie był "z partii" do UE (której jest bardzo daleko do ideału ale mając taką alternatywę jak dziś widzimy na Ukrainie to trzeba być wybitnym kretynem żeby się w ogole zastanawiać).

Ty chłopie nie czekaj na argumenty tylko na wizytę w psychiatryku...

Azi

0

@ObiwanKenobi "wiesz co? Wydaje mi się, że związek radziecki mówił to samo. Abyś pogodził się z pewnymi niedogodnościami na rzecz wspaniałego życia w socjalistycznej Polsce."
Po raz kolejny udowadniasz swoją ignoracje w tym temacie.... I to taką przerażającą.

Azi

2

@bari_94 każdy trener marzy o pracy w klubie gdzie nie ma kasy, nie możesz rejestrować zawodników ale za to media i kibole opierdzielają Cię nawet jak wygrywasz bo styl im się nie podoba.

Dzieci Barcelony są bardzo naiwne. Niektórzy żyją w czasach świetności i nie potrafią dostrzec że ten klub jest bardzo, bardzo daleko od tego żeby do tych lat nawiązać.

Azi

0

@ObiwanKenobi Pewnie będzie to dla Ciebie ogromnym szokiem ale na tym polega Unia że musisz pogodzić się z pewnymi ograniczeniami aby móc korzystać z możliwości jaka ta Unia daje. Rozumiem że jesteś typem który żyje przekonaniem "dej bo mnie się należy" ale niestety świat tak nie wygląda o czym jeszcze dużo razy się w życiu przekonasz. I polecam się ogarnąć życiowo żeby Cię to zbyt mocno nie zabolało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?