Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak t n syndrom nazywa się "ahh ta dzisiejsza młodzież" ;)
0
@MesQueUnClub96 żeby zarobić dobry hajs i się nie narobić?
0
Najlepsze: awansowaliśmy
Najgorsze: jeżeli nie odpadniemy w kolejnej rundzie to nadal nie będzie kiedy potrenować i poprawić grę w obronie. Bo sama z siebie się raczej nie poprawi
0
@pioz123 serio myślisz że przyjedzie popływać w bagnie a nie pojedzie do ciepłego USA potrenować Leo, Suareza, Busiego i Albę?
0
@budel17 że to ogromne zespoły
0
Mówiłem że to podwórkowa piłka! Asysta stopera przy bramce Atletico i bramka Oblaka. Amatorka!!
0
@Stasik91 jeden
0
Oho. Doskok do sędziego. U nas byłyby już 3 karteczki + ktoś z ławki odesłany na trybuny
1
Widzę dziś konkurs na większego symulanta. Dobrze się chłopaczki przygotowały do zawodów. Profesjonaliści
0
Ooo ta ładniejsza część Madrytu wygrywa!
0
@tomek8756 wygląda jak łysy Morawiecki
10
Tak se chłopaki kopia jak na podwórku. Raz atakują jedni potem drudzy. Zagrali by z Salamandra to by poczuło co to emocje i poważna piłka!
1
@Gacek5 po sezonie jeszcze Pep pójdzie
1
@Benz to nie jest największa z jego wad ;)
0
@La Pulgaa wymienił stryjek siekierkę na kijek ;)
0
@Traba727 dokładnie - chodzi mi o zachowanie nie koniecznie związane z piłką nożną.
0
Niestety muszę przyznać że druga linia Realu stanowi niesamowita siłę i monolit dzięki czemu taki dzban jak Vini może sobie robić co chce. I tak znajdą mu trochę miejsca żeby zagrać dobra piłkę :(
0
@Panpiwkarz jeszcze jeden z bólodupem :)
14
Typ odepchnął rywala bez walki o pilke a ten się pyta czy to było do odwizdania. W Madrycie mają jakieś inne przepisy czy to wrodzona wada mózgu?
0
Też macie wrażenie że w Madrycie mają boiska ze 3-4 razy większe? ;)
0
@Faro Mam nadzieję że Oriol nic nie strzeli (nam oczywiście bo to że strzeli rywalom to się nie spodziewam)
0
@tomek8756 Jak rozumiem po prostu nie załapaliście że to są 3 różne rady.
Co możesz zrobić jeżeli nie stać Cię na mieszkanie?
- Przeprowadzić się w miejsce gdzie będzie Cię stać (nie musisz mieszkać w Warszawie gdzie ceny są najwyższe). A jako nauczyciel robotę można znaleźć też w mniejszych miejscowościach.
- Możesz zmienić robotę co jednak proste nie jest jeżeli nie masz innych kwalifikacji.
- Możesz nie kupować mieszkania tylko je wynajmować. Paradoksalnie jest to często lepsza opcja niż zakup. Zakup mieszkania i kredyt przywiązują Cię do miejsca. Jeżeli za 5 lat stwierdzisz, że wolisz robić coś innego i mieszkać np. w Barcelonie to przeniesienie się tam będzie łatwiejszą decyzją niż sprzedaż mieszkania i wyjazd.
0
@Miszak 3:0 15znaków pozdrawiam
10
@tristan87 Alves jest obecnie niewygodny politycznie więc zniknął
0
@Maker0 ale ja nie próbuje Cię przekonać. Mam gdzieś co tam sobie myślisz. To Ty próbujesz nieudolnie przekonać mnie. W dodatku wydaje ci się że jak dziennikarz coś napiszę to to na bank jest prawda. A nawet nie wiesz że ludzie którzy odpowiadają w klubie za transfery mogą je robić nawet bez konsultacji z trenerem. Bo trener myśli w perspektywie dziś a osoby od planowania kadry w perspektywie kilku sezonów. Ale to pewnie za trudny temat żebyś to ogarnął swoją główka.
7
LaBamba: "Busi nie jest potrzebny"
Życie jak zawsze zweryfikowało ;)
1
@Rewolucja123 Ty lepiej powiedz jak poszło podrywanie dziewczyny na siłce ;)
0
@Maker0 Ty chyba nie przeczytałeś tego co wrzuciłeś :D
Ogarnij się gościu :D
To że trener nie mówi nie transferowi to nie znaczy że to jest jego pomysł albo uważa danego zawodnika za kluczowego dla swojego projektu. Zwyczajnie nie jest idiotą. Za to mam nieodparte wrażenie że jest nim ktoś inny ;)
2
@matirix20 monopoly ale generalnie nuda wiec lepiej pograć w pokerka
3
@stone80 u Ciebie wystarczy przeczytać ten jeden ;)