Azi

0

@Peciak t n syndrom nazywa się "ahh ta dzisiejsza młodzież" ;)

Azi

0

@MesQueUnClub96 żeby zarobić dobry hajs i się nie narobić?

Azi

0

Najlepsze: awansowaliśmy
Najgorsze: jeżeli nie odpadniemy w kolejnej rundzie to nadal nie będzie kiedy potrenować i poprawić grę w obronie. Bo sama z siebie się raczej nie poprawi

Azi

0

@pioz123 serio myślisz że przyjedzie popływać w bagnie a nie pojedzie do ciepłego USA potrenować Leo, Suareza, Busiego i Albę?

Azi

0

@budel17 że to ogromne zespoły

Azi

0

Mówiłem że to podwórkowa piłka! Asysta stopera przy bramce Atletico i bramka Oblaka. Amatorka!!

Azi

0

@Stasik91 jeden

Azi

0

Oho. Doskok do sędziego. U nas byłyby już 3 karteczki + ktoś z ławki odesłany na trybuny

Azi

1

Widzę dziś konkurs na większego symulanta. Dobrze się chłopaczki przygotowały do zawodów. Profesjonaliści

Azi

0

Ooo ta ładniejsza część Madrytu wygrywa!

Azi

0

@tomek8756 wygląda jak łysy Morawiecki

Azi

10

Tak se chłopaki kopia jak na podwórku. Raz atakują jedni potem drudzy. Zagrali by z Salamandra to by poczuło co to emocje i poważna piłka!

Azi

1

@Gacek5 po sezonie jeszcze Pep pójdzie

Azi

1

@Benz to nie jest największa z jego wad ;)

Azi

0

@La Pulgaa wymienił stryjek siekierkę na kijek ;)

Azi

0

@Traba727 dokładnie - chodzi mi o zachowanie nie koniecznie związane z piłką nożną.

Azi

0

Niestety muszę przyznać że druga linia Realu stanowi niesamowita siłę i monolit dzięki czemu taki dzban jak Vini może sobie robić co chce. I tak znajdą mu trochę miejsca żeby zagrać dobra piłkę :(

Azi

0

@Panpiwkarz jeszcze jeden z bólodupem :)

Azi

14

Typ odepchnął rywala bez walki o pilke a ten się pyta czy to było do odwizdania. W Madrycie mają jakieś inne przepisy czy to wrodzona wada mózgu?

Azi

0

Też macie wrażenie że w Madrycie mają boiska ze 3-4 razy większe? ;)

Azi

0

@Faro Mam nadzieję że Oriol nic nie strzeli (nam oczywiście bo to że strzeli rywalom to się nie spodziewam)

Azi

0

@tomek8756 Jak rozumiem po prostu nie załapaliście że to są 3 różne rady.

Co możesz zrobić jeżeli nie stać Cię na mieszkanie?
- Przeprowadzić się w miejsce gdzie będzie Cię stać (nie musisz mieszkać w Warszawie gdzie ceny są najwyższe). A jako nauczyciel robotę można znaleźć też w mniejszych miejscowościach.
- Możesz zmienić robotę co jednak proste nie jest jeżeli nie masz innych kwalifikacji.
- Możesz nie kupować mieszkania tylko je wynajmować. Paradoksalnie jest to często lepsza opcja niż zakup. Zakup mieszkania i kredyt przywiązują Cię do miejsca. Jeżeli za 5 lat stwierdzisz, że wolisz robić coś innego i mieszkać np. w Barcelonie to przeniesienie się tam będzie łatwiejszą decyzją niż sprzedaż mieszkania i wyjazd.

Azi

0

@Miszak 3:0 15znaków pozdrawiam

Azi

10

@tristan87 Alves jest obecnie niewygodny politycznie więc zniknął

Azi

0

@Maker0 ale ja nie próbuje Cię przekonać. Mam gdzieś co tam sobie myślisz. To Ty próbujesz nieudolnie przekonać mnie. W dodatku wydaje ci się że jak dziennikarz coś napiszę to to na bank jest prawda. A nawet nie wiesz że ludzie którzy odpowiadają w klubie za transfery mogą je robić nawet bez konsultacji z trenerem. Bo trener myśli w perspektywie dziś a osoby od planowania kadry w perspektywie kilku sezonów. Ale to pewnie za trudny temat żebyś to ogarnął swoją główka.

Azi

7

LaBamba: "Busi nie jest potrzebny"
Życie jak zawsze zweryfikowało ;)

Azi

1

@Rewolucja123 Ty lepiej powiedz jak poszło podrywanie dziewczyny na siłce ;)

Azi

0

@Maker0 Ty chyba nie przeczytałeś tego co wrzuciłeś :D
Ogarnij się gościu :D

To że trener nie mówi nie transferowi to nie znaczy że to jest jego pomysł albo uważa danego zawodnika za kluczowego dla swojego projektu. Zwyczajnie nie jest idiotą. Za to mam nieodparte wrażenie że jest nim ktoś inny ;)

Azi

2

@matirix20 monopoly ale generalnie nuda wiec lepiej pograć w pokerka

Azi

3

@stone80 u Ciebie wystarczy przeczytać ten jeden ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?