Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adx555 stary o czym Ty pierwszielisz? Yamal marnuje dwie setki. Dwie. Mógł sam zamknąć ten mecz na amen. Na stadionie rywala. I to bez pomysłu na grę? Weź się ogarnij trochę.
0
@partymaker "nawet nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi który głównie odnosił się do podsumowania całej przygody Xaviego w tym klubie"
a wcześniej
"Zero jakiejś zespołowej akcji, ZERO, taktyka leży i kwiczy. Bilbao nas zjadło i wypluło co potwierdzają też strzały."
Tia. Może idź spać kolego bo nie ogarniasz nawet tego co sam napisałeś XD
0
@borys27 mógł wejść S. Robert albo Oriol. Kogo Ty byś wpuścił jeżeli musisz zrobić zmianę?
0
@626 ciekawe jak to policzyli skoro Yamal miał dwie sytuacje sam na sam......................
0
@Adx555 a Ty myślisz że Bilbao to są frajerzy? Doskonale widzą że u nas pół składu to dzieciaki albo zawodnicy z rezerw bez ogrania. Myślisz że np. Xavi wprowadził S. Roberto bo chciał? Nie - musiał go wprowadzić bo nie mógł wejść Fermin
0
@partymaker gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o tym co się dzieje poza Barceloną to zrozumiałbyś że Bilbao to w tej chwili chyba najlepiej grający klub w Hiszpanii. Który w dodatku grał u siebie. I z którym zmarnowaliśmy dwie sytuacje sam na sam. Jeżeli tak się dzieje to po prostu musisz przegrać. Bo to nie jest klub frajerów jak się wydaje gościom takim jak ty...
0
@regatta52 może dlatego że Xavi nic nie popsuł w tym meczu...
0
@Gaucho chłopie wez się ogarnij. Yamal marnuje dwie sytuacje sam na sam a ty pierdzielisz o trenerze. Głupi jesteś czy jak?
0
@norbi77 sędzia dziś nic nie przekręcił
1
Jeżeli w meczu z najgorszym możliwym rywalem, na jego stadionie, marnujesz dwie sytuacje 1 na 1 to tak to się musi skończyć. Szkoda Yamala bo ten wynik to w większości jego wina niestety :(
1
@Peciak Najlepszy: Lewy ;)
Najgorszy: Gundo
0
Kiedy narracja ruskich się nie spina :D
2
@Kitek1640 14 spotkań zagrał a 11 kontuzjowany. Znaczy na tą chwile wszystko po staremu :(
0
@Emhyr z jednej strony - po co nam on? Z drugiej kadra i tak jest mega krótka...
11
Pierwszy raz okazuje się że to bardzo dobrze że siedzi u nas multum śmietankowych. U nich na stronie "zapominają" poinformować o pewnych faktach - np. o tym co jest w tym artykule "Cadena SER: CTA przyznaje, że Hernández Hernández pomylił się w dwóch z trzech kontrowersyjnych sytuacji w meczu Real Madryt - Almería"
5
Podsumowując: sędziowie dali 3 pkt. realowi. Nie ma o czym dyskutować bo takie są po prostu fakty.
e: czy mi się zdaje czy na śmietankowej nie ma o tym ani słowa? XD
0
"Tym razem poprosiłem o nazwisko sędziego, który potrafi wytrzymać presję i jest dobrym sędzią."
Znaczy nie z Hiszpanii ;)
10
@Ojciec5tkidzieci piękny przykład popaprania umysłowego
@Comentateiro masz coś do dodania? XD
0
@misterio Braun straci kanał? Oh no! Anyway.
17
@Rust_Cohle kradli kiedyś i kradną teraz. Nic nowego.
0
@Saviola88 odznacz typka bo też bana wyłapiesz. Kolega będzie mógł się skupić na poprawianiu jedyneczek teraz ;)
1
@qbuteq XD
po takim tekście spodziewasz się ze ktoś się przejmie twoimi wypryskami tutaj? :D
8
@qbuteq jeżeli on jest przegrywem to kim ty jesteś? :D
0
@DamianBarcaCule obrażałeś cara putina?
0
@Nazio_87 kup miotacz ognia i jakoś dasz radę
1
@draxidox chcesz złożyć cv?
1
@barcanawieki punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak wejdziesz na stronę śmetankowych to to są przeca "normalne standardy sędziowania". Znaczy jak się ich promuje to to jest norma a jak się sędziuje uczciwie to znaczy że real jest pokrzywdzony. Ale to hala dzieci więc nie ma co po nich oczekiwać logicznego myślenia.
0
@tbas przecież ten typ co wrzuca te bzdury to typowa ruska onuca :D
9
Ha ha ha ha ha Madryckie gazety udają że nie ma tematu. Zabawnie będzie jak wyjdzie ile Perez posmarował :D
0
Jak wyciekły nagrania? Widać w tym przegniłym madryckim systemie są jednak ludzie uczciwi.