Azi

0

@Adx555 stary o czym Ty pierwszielisz? Yamal marnuje dwie setki. Dwie. Mógł sam zamknąć ten mecz na amen. Na stadionie rywala. I to bez pomysłu na grę? Weź się ogarnij trochę.

Azi

0

@partymaker "nawet nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi który głównie odnosił się do podsumowania całej przygody Xaviego w tym klubie"

a wcześniej

"Zero jakiejś zespołowej akcji, ZERO, taktyka leży i kwiczy. Bilbao nas zjadło i wypluło co potwierdzają też strzały."

Tia. Może idź spać kolego bo nie ogarniasz nawet tego co sam napisałeś XD

Azi

0

@borys27 mógł wejść S. Robert albo Oriol. Kogo Ty byś wpuścił jeżeli musisz zrobić zmianę?

Azi

0

@626 ciekawe jak to policzyli skoro Yamal miał dwie sytuacje sam na sam......................

Azi

0

@Adx555 a Ty myślisz że Bilbao to są frajerzy? Doskonale widzą że u nas pół składu to dzieciaki albo zawodnicy z rezerw bez ogrania. Myślisz że np. Xavi wprowadził S. Roberto bo chciał? Nie - musiał go wprowadzić bo nie mógł wejść Fermin

Azi

0

@partymaker gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o tym co się dzieje poza Barceloną to zrozumiałbyś że Bilbao to w tej chwili chyba najlepiej grający klub w Hiszpanii. Który w dodatku grał u siebie. I z którym zmarnowaliśmy dwie sytuacje sam na sam. Jeżeli tak się dzieje to po prostu musisz przegrać. Bo to nie jest klub frajerów jak się wydaje gościom takim jak ty...

Azi

0

@regatta52 może dlatego że Xavi nic nie popsuł w tym meczu...

Azi

0

@Gaucho chłopie wez się ogarnij. Yamal marnuje dwie sytuacje sam na sam a ty pierdzielisz o trenerze. Głupi jesteś czy jak?

Azi

0

@norbi77 sędzia dziś nic nie przekręcił

Azi

1

Jeżeli w meczu z najgorszym możliwym rywalem, na jego stadionie, marnujesz dwie sytuacje 1 na 1 to tak to się musi skończyć. Szkoda Yamala bo ten wynik to w większości jego wina niestety :(

Azi

1

@Peciak Najlepszy: Lewy ;)
Najgorszy: Gundo

Azi

0

Kiedy narracja ruskich się nie spina :D

Azi

2

@Kitek1640 14 spotkań zagrał a 11 kontuzjowany. Znaczy na tą chwile wszystko po staremu :(

Azi

0

@Emhyr z jednej strony - po co nam on? Z drugiej kadra i tak jest mega krótka...

Azi

11

Pierwszy raz okazuje się że to bardzo dobrze że siedzi u nas multum śmietankowych. U nich na stronie "zapominają" poinformować o pewnych faktach - np. o tym co jest w tym artykule "Cadena SER: CTA przyznaje, że Hernández Hernández pomylił się w dwóch z trzech kontrowersyjnych sytuacji w meczu Real Madryt - Almería"

Azi

5

Podsumowując: sędziowie dali 3 pkt. realowi. Nie ma o czym dyskutować bo takie są po prostu fakty.

e: czy mi się zdaje czy na śmietankowej nie ma o tym ani słowa? XD

Azi

0

"Tym razem poprosiłem o nazwisko sędziego, który potrafi wytrzymać presję i jest dobrym sędzią."
Znaczy nie z Hiszpanii ;)

Azi

10

@Ojciec5tkidzieci piękny przykład popaprania umysłowego
@Comentateiro masz coś do dodania? XD

Azi

0

@misterio Braun straci kanał? Oh no! Anyway.

Azi

17

@Rust_Cohle kradli kiedyś i kradną teraz. Nic nowego.

Azi

0

@Saviola88 odznacz typka bo też bana wyłapiesz. Kolega będzie mógł się skupić na poprawianiu jedyneczek teraz ;)

Azi

1

@qbuteq XD
po takim tekście spodziewasz się ze ktoś się przejmie twoimi wypryskami tutaj? :D

Azi

8

@qbuteq jeżeli on jest przegrywem to kim ty jesteś? :D

Azi

0

@DamianBarcaCule obrażałeś cara putina?

Azi

0

@Nazio_87 kup miotacz ognia i jakoś dasz radę

Azi

1

@draxidox chcesz złożyć cv?

Azi

1

@barcanawieki punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak wejdziesz na stronę śmetankowych to to są przeca "normalne standardy sędziowania". Znaczy jak się ich promuje to to jest norma a jak się sędziuje uczciwie to znaczy że real jest pokrzywdzony. Ale to hala dzieci więc nie ma co po nich oczekiwać logicznego myślenia.

Azi

0

@tbas przecież ten typ co wrzuca te bzdury to typowa ruska onuca :D

Azi

9

Ha ha ha ha ha Madryckie gazety udają że nie ma tematu. Zabawnie będzie jak wyjdzie ile Perez posmarował :D

Azi

0

Jak wyciekły nagrania? Widać w tym przegniłym madryckim systemie są jednak ludzie uczciwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?