Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wierzbin od 30 lat regularnie czepiają się stylu Barcelony. A on był i będzie niezmienny. Zły klub do kibicowania wybrałeś
0
@bari_94 o regresie to będziemy mówić jak za miesiąc będziemy mieli 5 i więcej punktów straty do Realu. Teraz są 2 i 4 do lidera. Ale styl nadziei na przyszłość faktycznie nie daje. Tylko że to piłka więc po przerwie na kadrę może być zupełnie inaczej
0
@Fake69 a nie szliśmy po tego gola. Lewy to prawie czerwo dostał tak chciał strzelić.
0
@RosjaninBut ale Oriol przypadków nie miał do tej porty. Zawalał zupełnie nie przypadkiem Tutaj to zbiegł okoliczności i mogło trafić na każdego
1
Barcelona jest w mega głębokim kryzysie i gra - nie oszukujmy się - beznadziejnie. W tym czasie dwa mecze wygrała i jeden przegrała. A ludzie się domagają głowy trenera. Lol :D
1
@Emhyr fakt że Xavi zwariował żeby wystawiać Kounde na takiego słonia jak się ma w kadrze Araujo
0
@RosjaninBut chyba jednak nie. Ta ręka to bardzo przypadkowa by była. Ale generalnie dużo spokoju wprowadził
1
@Cvzx czyli prawdę?
0
@michal26 sędzia dał dupy nie organizując fału na Lewym jak wychodził na sam na sam. Co tam odwalił to ja nie mam pytań
0
Może Lewy nawet powołanie dostanie skoro taki skuteczny ;D
9
Piękna bramka Lewego. Czy się obudził czy to jeden wyskok?
0
@TR3YWAY chłopie zobacz co się dzieje na labambie. Klub jest bankrutem, co pół roku wymienia się pół 11 a kibice oczekują mega stylu i momentalnego przełamania dużego kryzysu. Normalni ludzie nie chcą pracować w takich warunkach...
0
@agaFCB raczej latem niestety
0
@TR3YWAY na piwno rzuci wszystko i poleci pracować w takich warunkach jak u nas :D
0
@Firestone przypuszczam że ich kibice mają mniej bólu dupy XD
0
@Sulimo smutne to jest szukanie atencji na labambie
0
@agaFCB był Koeman i co? Tak wspaniale było?
0
Ta drużyna bez S. Roberto na ławce wygląda fatalnie. Widać wpływ kapitana ;)
0
@partymaker 3-4-3 a Cancelo będzie w drugiej linii
0
Bez Alonso i Balde to chyba oznacza 343
2
@Deviler patologia nakręca patologie
0
@Deviler a komu groził pobiciem?
1
Chwast w prokuraturze :)
0
@IronSanHybrid a ja właśnie chciałem włączyć transmisję
0
@VegetaPolska
2
@Pawlak1992 Meazza
Platini
Charlton
Busquets
Muller
Brazylia: Pele
Argentyna: Messi
Portugalia: Eusebio lub CR
0
@Joe_Barbaro ja zwykle stołuje się u tzw. Pani Więzi która robi obiady domowe. Wprawdzie za 28-30 zł a nie 23 ale dobre. Dlaczego dla odmiany chętnie zjem coś innego ;)
2
@Rastafarnianin jak zaczynałem kibicować Barcelonie to niczym dziwnym nie bylo 4 miejsce w lidze albo to że zespół przegrywał 10+ spotkań w samej tylko lidze. Niektórzy są po prostu kibicami sukcesu. Żyją ciągle w cieniu Leo choć tego od dawna nie ma w klubie. I mają problem zrozumieć że piękne czasy tak szybko nie wrócą.
3
@El Madridista. albo nagrywał jak się koledzy przebierają żeby ich potem szantażować. I wcale nie piję do twojego avatara ;)
2
@dorkizos właśnie nie rozumiem czemu ludzie mają takie problemy żeby się czepiać o takie głupie rzeczy. Może sobie odreagowują tutaj niepowodzenia życiowe?