Azi

4

@Fake69 to po co czytasz skoro Ci się nie podoba? Napisz do tych dziennikarzy żeby zadawali inne pytania dla odmiany

Azi

0

@Tridente2015 zamiast słowa pierwszej jest drugiej.

Azi

7

La Cabaret!! :D

Azi

0

@kanver_ Po I połowie meczu z Realem mówiłeś to samo? Połamał się Frankie od którego zależała dobra gra. A nie było Pedriego. Ale już końcówka z RSSS wyglądała naprawdę obiecująco. Ktoś powie że to parę minut. Ok - mało. Ale do drużyny dopiero wracają kontuzjowani zawodnicy. A uraz miał Kounde, leczył się Araujo, Frankie, Pedri i Lewy. Wypadł na poczatku sezonu Rafa a Yamal ma wyraźny zjazd formy. Dajcie tej ekipie czas. Mnie bardzo cieszy że uczymy się wygrywać mecze w czasie kiedy drużyna gra naprawdę źle. Bo wolę wygrać bo brzydkim meczu niż przegrać.

Azi

0

@Emhyr jeżeli stagnacja oznacza mistrzostwo kraju to ja poproszę.

Azi

1

@Cobra303 w grze zespołu widać przemęczenie zawodników, których nie mieliśmy kim rotować. Szczególnie dotyczy to Cancelo, który błyszczał na początku a z czasem i on i Felix przestawali imponować. Nie da się grać non-stop.

Azi

0

@Emhyr Tak, tak. Dla Ciebie wszystko wychodzi na Twoją korzyść XD

A co do artykułu to brakuje w nim konsekwencji. Z jednej strony jest o tym że duża część kadry jest kontuzjowana a z drugiej tekst o "nadmiernej eksploatacji" zawodników. Sorry bardzo ale nie da się zjeść ciastka i mieć to samo ciastko. Jeżeli kadra pierwszego zespołu liczy 19 zawodników (dodajmy do nich Yamala i Fermina) to przy 7 urazach nie da się rotować nie opierając gry o juniorów.

Jakiego stylu Wy ludzie oczekujecie w takich warunkach? Nowy sezon i 5 zupełnie nowych zawodników z których 3 nie brało w ogóle udziału w przygotowaniach do sezonu (a jak te wyglądały to też każdy wie). A z pozostałej dwójki Oriol partaczy mecze (ostatnio) i nie jest w ogóle opcją do grania bo strach wpuścić go na boisko przy niepewnym wyniku.

Mam wrażenie, że niektórym się wydaje że piłka nożna to jest czary-mary. Można wymienić pół składu i grać co 3 dni i nagle zawodnicy - nie rotowani bo nie ma kim rotować - będą błyszczeć w każdym meczu. Piłka nigdy tak nie działała i nie będzie działać.

Azi

1

Madridismo socjologiczne

Azi

2

Vini zaprasza rywala na solówkę. Ok. A jak dostanie po mordzie to rywal zostanie okrzyknięty rasistą zapewne?

Azi

2

I cyk realek stracił punkty. Jaka szkoda :)

Azi

1

@Toretto mówisz o tej sytuacji gdzie się poślizgnął a piłka poszła nad bramką?

Azi

2

@Emhyr ale ten sezon nie jest nawet w połowie więc na jakiej podstawie twierdzisz że wynik nie będzie lepszy? Co Ty w ogóle pierdzielisz? :D

Azi

0

@Emhyr moze dlaczego że to co buduje Xavi bardzo dalekie jest od tego jakie powinno być w wersji końcowej?

Zdajesz sobie sprawę że nie wszystko jest czarne albo białe?

Azi

0

@Emhyr tak tak oczywiście. Jak nie pasuje do Twojej gównianej narracji to oczywiście wszystko jest "losowe". Ciekawe jak Ty sobie w życiu radzisz skoro zamiast ogarnąć rzeczywistość to próbujesz dopasowywać wszystko do swoich durnych wymysłów? :D

Azi

0

@Emhyr dostałeś link do artykułu z tej strony geniuszu :D
Rozumiem że masz inne zdanie ale teraz to żeś napisał taka głupotę że to głowa mała :D

Azi

0

@LukaszFan skoro powinni to czemu nie strzelili?

Azi

0

@Emhyr poszukaj jakiś argumentow zamiast męczyć mię swoimi opiniami wywodzącymi się z bolącego tyłka. Mnie opinie nie interesują a Ty nie umiesz odpowiedzieć na fakty :)

Azi

0

@Emhyr może zwyczajnie ludzie z UEFA/FIFA doceniają fachowców bo widzą więcej niże koleś z labamby? W dodatku koleś na ostrym bólu dupska :D

Azi

9

@Gwyn Gavi miał dwie świetne okazję + to co strzelił Araujo.
RSSS jakiś wielkich okazji sobie nie stworzył.

Azi

0

@Emhyr masz trenera z topu. To że masz z tym problem to Twoja sprawa. Mało mnie jednak Twoje dupoboleści interesują :)

Azi

0

@Emhyr https://www.fcbarca.com/112657-xavi-nominowany-do-nagrody-fifa-dla-najlepszego-trenera.html

Rozumiem że ból dupy o Xaviego nie pozwala Ci myśleć racjonalnie XD

Azi

0

@Emhyr serio nie potrafisz zrozumieć prostych rzeczy czy tylko udajesz głupiego?
Dlaczego Barcelona wybrała Cancelo i Felixa? Go było tacy ekstra czy dlatego że była to najlepsza dostępna opcja w zasięgu klubu bez kasy? To jest właśnie budowanie zespołu na ludziach z łapanki.

Azi

0

@Emhyr to nie jest kwestia doświadczenia piłkarzy ale tego że możesz kupić bardzo ograniczona grupę zawodników a nie takich jakich faktycznie potrzebujesz. I Oriol, Christensen czy Martinez to są najlepsze przykłady.

Azi

0

@Emhyr tyle że MatS jest w klubie od wielu lat i to samo Frankie. Araujo ściągnęli dawno temu, Balde i Gavi to wychowankowie. Pedri był ściągany jako dobrze rokujący ale nieograny.

Gundo ma 33 lata. A Lewy 35. Fajna rokująca drużyna XD
Cancelo został negatywnie zweryfikowany przez City i Bayern. Felix przez Atlwtico i Chelsea.

Z nie wychowanków zostaje Kounde i Rafa. Pierwszy owszem może być elementem drużyny na lata a drugi drugi sezon zawodzi. Nie dziwi że wielkie kluby nie walczyły o niego do upadłego.

Dokładnie tak wygląda drużyna z łapanki.

Azi

0

@Emhyr na połowie pozycji - a szczególnie na całym ataku - masz zawodnika który albo nie sprawdził się w jednym lub więcej klubach (Felix, Torres) albo powinien kończyć karierę bo wyraźnie odstaje od tego co prezentował choćby dwa lata wcześniej (Lewy). W zasadzie jedynym który cokolwiek powinien rokować to Rafa ale dla niego to pierwszy tak duży klub a nigdy mega wybitny nie był.

Z transferów do klubu za jedynego który nie jest w wieku przedemerytalnym i rokuje jakieś nadzieję na przyszłość jest Kounde.

Ta ekipa nie jest nawet w połowie drogi do budowy silnej drużyny. To są ludzie z łapanki. To że nie widzisz oczywistych rzeczy a próbujesz się oszukiwać to jest naiwność. I z tej naiwność rodzą się potem roszczenia i szczekanie na karawanę.

Azi

0

@Emhyr zdecydowanie za dużo Fify...

Azi

0

@Emhyr patrząc po tym jak bardzo zniszczony jest ten klub to jeżeli w tej dekadzie uda się wyjść na prostą to nie będzie źle.

Właśnie udowodniłeś to co napisane jest wyżej - w dupach się poprzewracało tak bardzo że przesłoniło rzeczywistość.

Azi

8

@against_modern_football to ich ból dupy. Kogo obchodzi ich opinia?

Azi

1

@Emhyr z Realem zagrali dobrze przez sporą część meczu a przegrali. To nie jest balet. Ta drużyna jest dopiero na wstępnym etapie budowy a Wy oczekujecie cudów. To jest po prostu głupie.

Azi

20

Cwiakala wczoraj się skompromitował kiepska ocena sędziego ale widać ma jakieś jaja i umie przyznać się do błędu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?