Azi

0

@hayek zmieniłoby to wszystko. Zupełnie nowe rozdanie w rosji po wielu latach rządów putina.

Azi

6

Pewnie fejk niestety ale nikt chyba by się nie obraził gdyby scenariusz był prawdziwy.
https://x.com/generalsvr_en/status/1717628197636870547

Azi

21

Hiszpania naszymi wychowankami stoi. Wracają piękne czasy.

Azi

3

@A4ron w 11. W Ekstraklasie jest zasada że jak grasz w 10 na 11 to masz większe szanse, bo masz mniej zawodników, którzy mogą coś... popsuć! ;)

Azi

2

@arsenallondyn0 Jeszcze Ashley i Joe Cole ;)

Azi

9

Typa trzeba odciąć od internetu. Wpisy jakiś anonimowych dzbanów można przeboleć ale taka wtopa kogoś z klubu i to od rzecznika prasowego - to jest kompromitacja niestety. Dziwię się że go nie zwolnili.

Azi

1

@mrboom Kocham tą scenę :D


Azi

1

@Michael24 Taaaaaaak. To z pewnością wina Borka właśnie ;)

Azi

0

@mrboom ja też znam odpowiedź na każde pytanie. Tylko niekoniecznie dobrą lub prawdziwą :P

Azi

3

AZ Naziści dostają już 0:2 od AVFC. Fajnie :)

Azi

24

Jego gra jest ok. Ale machanie łapami i wieczne pretensje ciężko określić "stylem gry". Tak samo nie cierpię pajacowania w stylu Neymara.

Azi

0

@Fizzy Womack obstawiam Araujo

Azi

0

Jaki jest kurs na czerwoną kartkę dla zawodnika Barcelony na klasyk? ;)

E: już znalazłem. 3.6 pewniaczek!

Azi

0

@QQL5 wezmę 1:0 dla nas w ciemno ;)

Azi

0

@TheNekro94 pomysł chwilę. Część społeczeństwa walczy o wolność a część sobie zwiała. Jak poczuje się ta część która przelewała krew kiedy Ci co nawiali wrócą sobie bez konsekwencji? W dodatku z kasą zarobioną na zachodzie. Dobrze na Ukrainie kombinują.

Azi

2

@Rewolucja123 Real to pikuś przy faworyzujących ich sędziach ;)

Azi

0

@Dari0G syfa
15znakoow

Azi

1

@macio_944 Factorio przecież wydane zostało (nie liczę wczesnego dostępu) w 2020 roku więc jakie 5 lat? :P

Azi

0

@Seneka widzę że zabolało XD

Azi

0

@michal26 do wyborów jeszcze baaaaaardzo daleko. Konfa zdąży się pokłócić o władzę bez zdecydowanego lidera. A Korwin ma ogromne doświadczenie i - niestety - szerokie grono miłośników. Zrobi się w kraju źle to poparcie mu skoczy.

Azi

0

@michal26 Ta Korwina tak - Konfederacja - nie

Azi

0

@Rewolucja123 no idealnie nie jest ale wez pod uwagę że oni grają co 3 dni a jak się jeszcze jeden połamie to mogiła

Azi

7

@Seneka wywiadówka w sobotę?

Azi

0

Przed meczem w ciemno wziąłbym 1:0 a po meczu czuje trochę niedosyt po powinno być spokojnie 4:1

Azi

1

@KamQiX ja nie wiem co Ci ludzie mają we łbach że widzą tylko negatywy

Azi

2

@Beztroskii Czytam i zastanawiam się jak to możliwe że jeszcze nikt nas nie pokonał skoro gramy tak źle...

Azi

6

@zodiak_10 sprzedać Yamala i Pedriego. Tylko szybko!!!!

Azi

0

@kubix05 Może już za 2 tyg. nawet? W zasadzie nie przegranie kolejnego meczu daje nam niemal pewny awans jeżeli Porto nie straci punktów z Belgami.

Azi

0

@Nazio_87 problemy to oni mają z myśleniem przecież ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?