Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek zmieniłoby to wszystko. Zupełnie nowe rozdanie w rosji po wielu latach rządów putina.
6
Pewnie fejk niestety ale nikt chyba by się nie obraził gdyby scenariusz był prawdziwy.
https://x.com/generalsvr_en/status/1717628197636870547
21
Hiszpania naszymi wychowankami stoi. Wracają piękne czasy.
3
@A4ron w 11. W Ekstraklasie jest zasada że jak grasz w 10 na 11 to masz większe szanse, bo masz mniej zawodników, którzy mogą coś... popsuć! ;)
1
@blakkudium https://vader.joemonster.org/upload/rjk/18665300bcd6aa8i_bardzo_kurna_dobrz.jpg
2
@arsenallondyn0 Jeszcze Ashley i Joe Cole ;)
9
Typa trzeba odciąć od internetu. Wpisy jakiś anonimowych dzbanów można przeboleć ale taka wtopa kogoś z klubu i to od rzecznika prasowego - to jest kompromitacja niestety. Dziwię się że go nie zwolnili.
1
@mrboom Kocham tą scenę :D
1
@Michael24 Taaaaaaak. To z pewnością wina Borka właśnie ;)
0
@mrboom ja też znam odpowiedź na każde pytanie. Tylko niekoniecznie dobrą lub prawdziwą :P
3
AZ Naziści dostają już 0:2 od AVFC. Fajnie :)
24
Jego gra jest ok. Ale machanie łapami i wieczne pretensje ciężko określić "stylem gry". Tak samo nie cierpię pajacowania w stylu Neymara.
0
@Fizzy Womack obstawiam Araujo
0
Jaki jest kurs na czerwoną kartkę dla zawodnika Barcelony na klasyk? ;)
E: już znalazłem. 3.6 pewniaczek!
0
@QQL5 wezmę 1:0 dla nas w ciemno ;)
0
@TheNekro94 pomysł chwilę. Część społeczeństwa walczy o wolność a część sobie zwiała. Jak poczuje się ta część która przelewała krew kiedy Ci co nawiali wrócą sobie bez konsekwencji? W dodatku z kasą zarobioną na zachodzie. Dobrze na Ukrainie kombinują.
2
@Rewolucja123 Real to pikuś przy faworyzujących ich sędziach ;)
0
@Dari0G syfa
15znakoow
1
@macio_944 Factorio przecież wydane zostało (nie liczę wczesnego dostępu) w 2020 roku więc jakie 5 lat? :P
0
@Seneka widzę że zabolało XD
0
@michal26 do wyborów jeszcze baaaaaardzo daleko. Konfa zdąży się pokłócić o władzę bez zdecydowanego lidera. A Korwin ma ogromne doświadczenie i - niestety - szerokie grono miłośników. Zrobi się w kraju źle to poparcie mu skoczy.
0
@michal26 Ta Korwina tak - Konfederacja - nie
0
@Rewolucja123 no idealnie nie jest ale wez pod uwagę że oni grają co 3 dni a jak się jeszcze jeden połamie to mogiła
7
@Seneka wywiadówka w sobotę?
0
Przed meczem w ciemno wziąłbym 1:0 a po meczu czuje trochę niedosyt po powinno być spokojnie 4:1
1
@KamQiX ja nie wiem co Ci ludzie mają we łbach że widzą tylko negatywy
2
@Beztroskii Czytam i zastanawiam się jak to możliwe że jeszcze nikt nas nie pokonał skoro gramy tak źle...
6
@zodiak_10 sprzedać Yamala i Pedriego. Tylko szybko!!!!
0
@kubix05 Może już za 2 tyg. nawet? W zasadzie nie przegranie kolejnego meczu daje nam niemal pewny awans jeżeli Porto nie straci punktów z Belgami.
0
@Nazio_87 problemy to oni mają z myśleniem przecież ;)