Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@require nie przelogowali się z profilu PiSu ;)
2
@TheNekro94 to nie jest zabawne
0
@Deviler kupujesz Factorio i przez najbliższe kilka lat nie będziesz wydawał pieniędzy na inne gry
0
@MarioVeB! Cobra Kai, OA
1
@Bobo25 akurat jego zapytanie jest jeszcze w miarę normalne.
3
@Bocheno1 serio? Typ atakuje dziecko nożem a Ty pierwszy do smieszkwania. Niezła patola...
0
@kubix05 firma Flanelka ;)
23
Mówiąc krótko: jeżeli zawodnik jest wściekły to lepiej kosić ostro rywala i liczyć że się mocno nie połamie niż gestykulować.
Logika!
1
@Kapitan hawk guten morgen herr capitan Hawk
0
@Bykunn nie wiedziałem że @Comentateiro startował w wyborach ;)
7
@MessiTheBesst zasada jest jedna: nie wyprzedzasz na przejściu i bezpośrednio przed. Jeżeli jesteś kierowcą a nie osoba z prawkiem znalezionym w chipsach to umiesz zdjąć nogę z gazu i wyprzedzić za przejściem a nie na nim. To nie jest trudne. A na przejściach ginie niestety bardzo, bardzo dużo ludzi.
Kłócić można się w zasadzie tylko w sytuacji kiedy dostajesz mandat bo wyprzedziłeś np. rowerzyste albo kogoś na skuterze. Ale jak słońce świeci prosto w oczy to czasem można mieć problem z dostrzeżeniem pieszego i bez zasłony.
Nie oszukujemy się - ogon kierowców nie myśli w ogóle za kierownicą. Blokują skrzyżowania, jeżdżą dużo za szybko nie zdając sobie sprawy że w razie czego nie będą w stanie zapanować nad autem. Tacy ludzie nie powinni mieć w ogóle prawka.
1
@draxidox https://media.tenor.com/PnLcpaS7IQQAAAAC/i-bardzo-kurwa-dobrze.gif
1
@tbas zmarnowałem że 3 minuty żeby to obejrzeć. Szkoda życia.
1
@barcanawieki był o tym artykuł na głównej ale generalnie ciężko ją (stronę główną) znaleźć więc większość nie czytała ;)
0
@Joki_ coś Ci się we łbie poprzewracało? Tam na górze masz jeden zniszczony paczkomat a nie palone auta geniuszu XD
0
@michal26 jestem zwolennikiem i w ogóle nie dziwi mnie znikomy czas antenowy marnowany na Konfe.
0
@michal26 A jest jakiś przepis który ich do tego zmusza?
Dlatego właśnie są jaja. Biorą udział a nie wchodzą. Nie są ani opozycją ani rządzącymi. Czyli ich nie ma. Zmarnowane pieniądze publiczne.
0
@Joki_ https://warszawa.naszemiasto.pl/bialoleka-caly-parking-zniszczonych-aut-ktos-chcial-sie/ar/c1-8356836
Tak, tak. Takie rzeczy się nie zdarzają. Może wróć już z marsa, czy gdzie tam przebywasz, na ziemię...
0
@okiemtypera_lucaxx95 gdyby nie wypowiedz ucięta - z pewnością zupełnym przypadkiem! - w połowie zdania to może to byłoby śmieszne. Ale skoro ktoś tnie materiał w tak kretyński sposób - to nie jest to zabawne.
0
@michal26 "Co zyska Konfa idąc z PiSem i to w tej konkretnej kadencji?"
Nie będą sejmowym "jajem"?
"No dobrze, ale czy utracili wiarygodność pod kątem tej liberalnosci? Raczej jest to wiedza powszechna, że Konfa jest najbardziej liberalnym gospodarczo ugrupowaniem, a zaraz po nich są Nowocześni i Polska 2050 czy PSL."
Jak już mówiłem nie wierzę politykom na słowo. Przypomnę że PiS 8 lat temu mówił że obniży podatki i dlatego wielu na nich zagłosowało. A jak wyszło z obniżaniem to sam wiesz...
Nie mów mi proszę że Konfa to nie PiS. Polityk to polityk. Ugrupowanie nie ma znaczenia. Żadnemu na słowo nie uwierzę.
"W lipcu byli 3 w sondażach, więc z całym szacunkiem, ale rolą TVP było zapraszanie polityków Konfederacji do dyskusji."
Dlaczego? O.o
To że polsat ma inną politykę i czasem tam się ktoś pojawiał albo nie zamieniali kampanii w cyrk to nie znaczy że to jest norma niestety.
" Zwłaszcza, że co to znaczy "nie wchodzą"?"
Jak to mówią - jak będziesz starszy to się dowiesz co to znaczy że jaja nie wchodzą. W praktyce ;)
"Starajmy się o obiektywizm. Ja się wysilam, to Ty też wyjdź z szablonu "nie lubię Konfy", bo odnoszę wrażenie, że jesteś ciut nieobiektywny w oglądzie"
Możesz tak oceniać. Bo ja nie lubię Konfy. A nie lubię ich głównie dlatego że powinna to być partia, której elektoratem powinienem być. A jednocześnie jest to partia, która robi wszystko aby mnie do tego zniechęcić. Dlatego mogę być nieobiektywny bo mam do tego podstawy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 a co Twoim zdaniem miała odpowiedzieć na to pytanie? Bo nadal nie rozumiem co jest w tym "haha"?
0
@okiemtypera_lucaxx95 co jest w tym haha?
0
@michal26 "No, ale dobrze - przede wszystkim chociażby to, że powiedzieli, że nie pójdą w koalicję ani z PO, ani z PiS i dotychczasowe działania to potwierdzają."
PO ich nie chce, więc to jest taka gadka jakbym ja powiedział że nie prześpię się z Margot Robbie... A czy nie pójdą z PiSem to poczekajmy, bo możesz się bardzo zdziwić :)
"Powiedzieli, że będą głosować przeciwko obostrzeniom - głosowali."
Co nie miało sensu bo z góry było wiadomo, że to nic nie zmieni. To jak głosują "jaja" w sejmie nie ma znaczenia.
"Będą liberalni gospodarczo - póki co są najbardziej liberalną partią w Sejmie."
Nie. Oni TWIERDZĄ że będą liberalni. Ale do tej pory nie wyszli - nawet pomimo obietnic - z żadną próbą będącą dowodem ich "starań". Nie uwierzę żadnemu politykowi na słowo. Przykor mi. Ja oceniam to co robią a nie to co obiecują.
"Twierdzili, że są przemilczani przez TVP i fakt jest taki, że byli przemilczani. Bosak był jedyną osobą od 2021 roku, który wystąpił w TVP i tylko i wyłącznie ze względu na przymus prawny."
Jak mówiłem - nie dziwi mnie to. Konfa to sejmowe "jaja" czyli niby są, niby biorą udział a "nie wchodzą". I tak ich traktują media. Na ich własne życzenie. To co dla Ciebie jest ich mocną stroną w rzeczywistości jest ich najsłabszą stronę. I nic się w tym zakresie nie zmieni.
1
@Muevertigo Z postu to nie wynika choć nie wątpię że przekaz jest tak zrobiony aby przeciętny odbiorca tak właśnie pomyślał. Tyle że ja nie lubię jak ktoś mi próbuje mówić co mam myśleć i co uważać.
0
@michal26 a co wpływa na to że uważasz że są wiarygodni?
10
@DLFCB No nie wiem. Niedaleko miejsca gdzie mieszkam jakiś debil zniszczył podobnie paczkomat. W dodatku niszczył okoliczne auta domagając się od mieszkańców aby podali mu gdzie mieszka jakaś kobita. Debile są wszędzie...
0
@michal26 Nie wmówisz mi że partia, która promuje się na tiktoku, chodzi z młodzieżą "na browarka", wypuszcza durne filmiki o taśmach na morawieckiego i oferuje górę kasy za odtajnienie - że taka partia jest "wiarygodna". Nie wiem dla kogo są to "wiarygodne" rzeczy. Może dla młodzieży. Ale ja mam blisko 40 lat i uważam że promowanie się w ten sposób powoduje że stajesz się absolutnie NIEwiarygodnym.
Pominę tutaj abstrakcyjne postulaty gospodarcze.
0
@clyde przekaz jest mocny - tylko dlaczego początek wygląda tak źle?
W pierwszych ujęciach dokładnie widać, że to auto spokojnie wyjedzie z podporządkowanej. Nawet gdyby ten koleś leciał 200 km/h (a nie jedzie tyle) to i tak by spokojnie zdążył. A po chwili jedno auto teleportuje się magicznie za znak, choć dosłownie ułamek sekundy wcześniej było dobre 50 metrów dalej.
0
@Kgorecki2500 Zacytuje Ci fragment tego co napisał @michal26
"NIE WAŻNE CO POLITYK POWIE, WAŻNE JAK TO ODBIORĄ LUDZIE."
Ja jestem osobą o prawicowych poglądach ale Bosaka nie odbieram dobrze. Jego trzeba słuchać żeby go odebrać dobrze. On mówi dobrze, potrafi argumentować i przewidywać co chce osiągnąć oponent. Ale odbiór jest i tak zły. Pisałem już o tym po debacie. Nie jestem sepcjalistą z zakresu wizerunku ale wiem że ludzie o poglądach zbliżonych do moich mają podobny odbiór.
1
@barcelonaLM i 1:1 :)