Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seba_89_ czyli kto dokładnie?
3
@mordini123 za bezpodstawne wezwanie jest chyba 1500 zł kary. Ale za wybitnie kretyńskie masz sprawę w sądzie. Do pierdla Cię nie wysla ale masz wyrok i grzywnę do zapłacenia. I jak najbardziej słusznie
0
@RoberDzik a z kim dziś gramy?
2
@mordini123 słyszałem o kobiecie która wezwała karetke do umierającego męża. Jak przyjechali do niej na chatę to okazało się że to nie mąż umiera ale... pies. W dodatku kobieta była oburzona że nie chcą temu psu pomoc. Debili nie brakuje.
7
@Cochise tyle że inflacja może być spowodowana czyms zupełnie innym niż wydatki socjalne. To nie jest takie zero-jedynkowe jak się wydaje
5
@Cochise szczerze to 500+ bardziej się przyczyniło do wzrostu gospodarczego niż jakakolwiek inwestycja za rządów PiSu ;)
0
@Seba_89_ "podatek od biedy" zarąbiście trafna nazwa :D
2
@VegetaPolska to napisz do niej "podaj mi swój numer" to będziesz miał XD
2
@VegetaPolska W Twoim pokoleniu jest messenger ale fajną dziewczynę nadal ma ten kto nie jest kiepem i nie boi się zadzwonić ;)
5
@VegetaPolska zamiast pisać zadzwoń to nie będziesz miał znaków zapytania
1
@TheNekro94 nie chłodzi o to ile kosztował ale w jakim celu był ściągany. Ale faktem jest że obaj są niewypałami
0
@Coutinho007 Kerrisson cokolwiek rokował jednak. A Matheus to z góry było wiadomo że to wałek jest...
2
@TheNekro94 Matheus Fernandes bardziej
1
@qbuteq To Krychowiak?
4
@LM10GOAT bo teraz syndrom FIFA mamy na praktycznie codziennie a nie tylko po meczach kadry ;)
1
@Pedri16Future na pewno lepszy niż hiszpańscy i talk jeden holenderski ekspert od varu co nas wywalił z LM w poprzednim sezonie...
2
@Deviler jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie
2
Wyobrażam sobie ból tylka w Madrycie gdyby przegrali z nami (a choćby i 1:0) przy tylu urazach w zespole :D
Na wszelki wypadek już plują jadem na sędziego. Trza znaleźć usprawiedliwienie zawczasu ;)
0
@gumaz patrząc po tym jak wygląda wrak to obstawiam że to auto minimum jedną kasację już przeszło... A może nawet więcej niż jedną.
8
Real skarżący się na sędziów... Aberracja!
10
@Rastafarnianin zastanawia mnie czemu mają służyć takie gdybania
2
@Comentateiro Tobie się nigdy gra nie podoba więc dyskutować o stylu nie będę.
0
@michal26 ja bym się zapytał co Adrian cpie że po nocy ciemne okulary nosi ;)
2
@Comentateiro ponad połowa 11 kontuzjowana a ten na brak stylu narzeka... Typie weź ogarnij się choć odrobinę. Bo to wstyd napisać coś tak głupiego...
1
LaMasia wygrywa z Valverde 1:0. Całkiem całkiem :)
0
@TR3YWAY co oznacza że ten tytuł nic nie znaczy... :(
0
@FcPortoFan1999 Jak sobie przypomnę to gówno jakie odwalił Czesio na MŚ to ja już wolę taką grę jak ostatnio z Mołdawią...
1
@Popitek12 bo Aragron to Messi a Gandalf to Neymar ;)
0
Paradoksy:
1.Śmietankowo tworzą filmiki krytykujące sędziów, którzy ich bezczelnie faworyzują na każdym kroku.
2. Hiszpańscy sędziowie gadający o podważaniu ich uczciwości. Jeżeli jesteście uczciwi to znaczy że jesteście absolutnie beznadziejnymi sędziami...
1
Nasza kadra wygląda tak: 19 zawodników + Yamal + Fermin
Z tych 21 zawodników 7 jest kontuzjowanych. Pozostaje nam więc 2 gk, 5 obrońców, 4 pomocników i 3 napastników. A na Szachtar wypada jeszcze Gavi, który pauzuje za kartki.
Jak się da to ja poproszę dla nas 1:0 w najbliższych meczach. Bez kolejnych kontuzji oczywiście.