Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zawsze_Wierny w następnym to nie ale w LM niewątpliwie
0
@Rewolucja123 wiem. Może się doczekamy
0
Na canal+ nawet słowa nie powiedzieli o tym nie podyktowanym karnym ;)
1
Robercik szybko się przebrał
0
@Vernon_Roche zmiany były bo gra siadła. Tak samo mogło się skończyć. Jak gra siada to trzeba zrobić zmiany. Nigdy nie masz pewności że to pomoże ale lepiej tak niż udawać że się nie widzi problemu
2
@Matix90 nie mam w dupie ale nie jestem zwierzakiem i umiem zapanować nad emocjami...
0
@rado_Barca przy pierwszej Mata był zasłonięty. Przy drugiej Inigo złamał linie a Oriol nie krył do końca. Nie powinno tak być i nie dziwi że rywal z tego skorzystał. Życie.
0
@Seneka dupa najwyższej skoro 3 dzień przeżywasz XD
Dzięki Ci za to bo mi bardzo poprawiłeś humor swoim bólem dupska :D
4
Przeraża mnie jak ludzie nie potrafią sobie radzić z negatywnymi emocjami
0
@Vernon_Roche a kogo miał wpuścić? Chłopie weź się ogarnij. Weź coś na uspokojenie i wtedy usiądź do pisania komentarzy jak zaczniesz myśleć
0
@kuz a co Lewy zawalił? Goście się tak czepili?
1
Szkoda że Inigo złamał linie a Oriol odpuścił krycie. Niestety takie błędy kończą tak jak się skończyło. A prawda taka że trzeba było skoczyć ten mecz w pierwszych 45 minutach. Gdyby byli 3:0 to nie mieliby prawa płakać
0
@dafik85 Oriol miał chyba uspokoić mecz ale trochę nie wyszło
1
@Vernon_Roche no pewnie. Mógł nie robić zmian i wtedy byś napisał że brawa za brak zmian. Każde rozwiązanie złe
0
@Borneo niewykorzystane się mszczą. Nie zmienia to też faktu że to co - znowu! - odwalił Oriol to jest masakra
1
@Seneka widzę że boli Cię do tej pory :D
0
@P33ck zgłaszają takich dzbanow
6
Oriol 2 mecze dwie identyczne zawalone bramki
8
Nie ma karnego dla Barcelony ale na banki będzie czerwona kartka ;)
2
Zamiast kartki dla Torresa powinien być marny dla nas
9
"Ara donosi, że nie tylko Lewandowski i Koundé znajdą się na liście powołanych, ale również Jules Koundé"
Kounde będzie powołany 2 razy?
5
@LM10GOAT Strategia Barcelony polega na tym by w stolicy "ludziom tak do głów nasrać, by nie wiedzieli, kto swój, kto wróg i gdzie który".
0
@barcelonaLM za co?
8
@Sulimo u nas Yamal ostatnio siedział w kiblu. Nie spieszmy się z ocenianiem ;)
9
16 lat? A to dziad! Zmarnowany talent. Kiedy wreszcie 13 latek dostanie szansę? ;)
1
@VamosRakieta MatS - Araujo, Christensen, Inigo, Balde- Cancelo, Gavi, Fermin, Gundo - Felix, Torres
1
@Emhyr dziwnym trafem halą dzieci za sprawiedliwych uznają tylko tych którzy niemal otwarcie i jawnie faworyzują ich drużynę na każdym kroku. Jaki klub tacy kibice.
0
@lntrowertyk chyba sobie żartujesz - widziałeś kiedyś kukiełkę zastępującą tyrana po jego śmierci? :D
2
@LM10GOAT wiem ale wolałbym wskoczyć na miejsca do 15 bo między 16 a 50 różnicy w liczbie drużyn w pucharach nie ma żadnej. A to powinien być nasz cel. Wejść do top 15 i tam zostać.
0
@Rewolucja123 pal licho ich wygrane - niech awansują i to będzie sukces. Jeszcze zeby Raków trochę zapunktował to może liga wreszcie coś podskoczy w rankingu uefa