Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Na twitterze są wrzucone zdjęcia z parkingu przed tym szpitalem ze spalonymi autami. Komentował to na pewno Micek i Kamizela. Wprawdzie Szewko uparcie twierdzi że to bujdy ale w tej historii nic się nie klei, więc przypuszczam że doszło albo do incydentu ale o wiele mniej tragicznego w skutkach z udziałem jakiejś broni Izraela albo jedna z samoróbek hamasu rozwaliła się na parkingu i dorobili do tego spektakt bo Biden przyjeżdżał akurat i pasowało do narracji.
W zasadzie od pewnego momentu przestało chcieć mi się śledzić doniesienia. Wojna informacyjna jest prowadzona na tak szeroką skalę, że oczywistym jest że obie strony dążą do tego żeby "ludziom tak do głów nasrać, by nie wiedzieli, kto swój, kto wróg i gdzie który".
0
@Bykunn że to co rozwaliło się przed szpitalem i nie zabiło prawie nikogo to była "rakieta" Hamasu.
0
@Bykunn już dawno to zdementowano.
0
@BorzyKrzys czego nie wiesz?
2
@Tasde to typowe dla Konfy. Zaraz po porażce rozlewa się tam takie szambo że mało kto się w nim nie uwali. Ludzie którzy startowali z Konfa wiele razy o tym mówili - to co się tam odwala to jest totalna żenada.
1
@clyde wolę filmową :)
0
@michal26 wsparcie zachodu miało na celu OBRONĘ a nie atakowanie. Gdyby zachód chciał aby Ukraina atakowała to daliby im samoloty. A Ukraina lotnictwa potrzebuje równie bardzo jak umierający z pragnienia wody.
2
@Sulimo referendum olało min. 20% wyborców PiSu więc nie rób sobie wyrzutów ;)
0
@michal26 co do finansów ruskich to nie mów hop. Nie znamy dokładnego stanu ich finansów, więc ocenić tego się nie da. No i niewątpliwie są wspierani finansowo z Chin.
A co do przygotowanie do konfliktu to mówimy o podobno najsilniejszej armii świata kontra słaba i rozbita wewnętrznie Ukraina. Więc tutaj sam fakt prowadzenia wojny 2 lata mówi wiele o stanie ich przygotowania.
1
@michal26 Choć Korwin zwykle odwala totalne głupoty to akurat w tym wypadku poddałbym temat pod dyskusje. Nie dlatego że bolą mnie emeryci i ich prawo głosu. Po prostu jestem za zmniejszaniem wartości głosu tych grup społecznych, które są najbardziej narażone na kupowanie głosów.
1
@esem91 nikt nikogo w polityce nie rozliczy. Czy Ty gdybyś kradł to rozliczałbyś innego złodzieja wiedząc przy tym że następny rozliczy Ciebie?
8
@MESSIah16 cały świat arabski ma w głębokim poważaniu Palestyńczyków. Nie mają żadnego zamiaru im pomagać i zostawiliby ich bez słowa, gdyby ich przeciwnikiem nie był Izrael. To nienawiść do Izraela motywuje arabów a nie pomoc "braciom w wierze". Smutne ale prawdzie.
0
@kuz za bardzo wierzysz w to co oni mówią/piszą. Na 100 słów polityka 99 to kłamstwo. Niezależnie od ugrupowania. Dociekanie które z tych 100 to prawda nie ma sensu. To samo wyjdzie.
0
@michal26 Nie było mnie tam i nie znam Szewko ale trochę dużo tego zbiegu okoliczności.
Gdzie jest prawda? Kto to wie? Nie wątpię że Izrael mógłby zaatakować szpital albo doprowadzić do czegoś takiego przypadkiem. Ale nie pasuje mi czas. Czas pasuje idealnie pod narracje antyizraelskie, więc bardziej skłonny jestem przychylić się do tego, że to - może wyjątkowo? - żydzi mają racje.
0
@michal26 ale co wyśmiewał? Bo jeżeli chodzi o medialny przekaz Moskwy to tam ziarna prawdy nie ma. Ale na dane z telegramu powołują się często.
0
@michal26 nie wiem gdzie Ty widzisz bagatelizowanie ruskich informacji. Regularnie oglądam te materiały i nigdy nic takiego nie miało miejsca. Więcej - w tej grupie są wresz cykle oparte główne na informacjach z rosji. Bardziej u Kapitana Lisowskiwgo ale są.
0
@Emhyr pozazdrościć. Choć nie obraził bym się jakby przyszedł do nas. Nawet na te 2 m-ce
0
@michal26 to może Pan Szewko nie jest taki obiektywny?
0
@Joki_ to ty geniuszu napisałeś do mnie w odniesieniu do mojego komentarza XD
Kończymy bo to jest żałosne to co prezentujesz. Napisz dobie coś na koniec. Współczuję braku jajec
0
@Joki_ naucz się czytać ze zrozumieniem kolego. Widze że brak jajek żeby przyznać się do błędu :D
2
Tyle śmierci a wojna zupełnie niepotrzebna :(
5
@DonMatteo901 szczury uciekają z okrętu!
4
@Kalipso typ ma 71 lat - do więzienia go pewnie nawet nie wezmą. Po procesie będzie miał z 75...
Sam mam 4 latka. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co bym zrobił takiemu kolesiowi. Normalnie bym go chyba zakatował.
2
@MarioVeB! 71 letni typ. Ale podobno nie był dziadkiem żadnego z dzieci
0
@JohnA też może tak być!
2
@FcPortoFan1999 poszedłem powiedzieć że nie chce karty od referendum.
A na głosowaniu dopisałem "Pan Siara Siarzewski, gangster" pod listą 3D
0
@JohnA może to kontuzja odwleczona w czasie? ;)
6
@MOLESTA pomijając fakt że zawsze fajnie pośmiać się z Konfy to wysłałeś z siebie takie szambo że konfiarze muszą się naprawdę postarać aby coś takiego odwalić.
Jak się czyta takie teksty to walka z pisem zaczyna tracić sens normalnie.
3
@Barca1992 tak się robi jak się walczy o jeden elektorat...
2
@Kidd 71-letni typ
Według przedszkolanki nie powiązany z żadnym z dzieci