Azi

0

@KamQiX nie ma to sensu w Warszawie. I tak wiadomo było że będą mieli większość - kilkadziesiąt głosów nic nie zmienia

Azi

0

@michal26 z tego co widzę to nie tylko w Warszawie

Azi

9

Stan na 12:28
W Warszawie z urn wyjęto 98 kart więcej niż było wydanych ;D

Jeszcze lepiej!
Wydano kart :
7 307 635
Wyjęto z urn:
7 309 471

To prawie 2k więcej

Azi

0

@Hosh nie będą mieli nawet 200 posłów

Azi

0

@icon3520 nie ma. PiS ma ogrom głosów w kilku okręgach wyborczych gdzie wygrał zdecydowanie. Ale tam zgarną tylko kilka mandatów. Można mieć 40% i mniej niż 200 posłów a można mieć 40% i większość w sejmie. W tym wypadku jest 1 przypadek

Azi

1

@kaamil1910 no i spoko. Peło z Hołownia i lewakami będą mieli ponad 50% posłów. Albo się będą dogadywali albo PiS będzie ich torpedował na każdym kroku. Dla mnie sytuacja idealna.

Azi

0

@michal26 to może być idealną sytuacja - opozycja (czytaj nowy rząd) musi się dogadywać bo inaczej PiS będzie im wszystko torpedować. Nie oszukując się - za rok, półtora będą kolejne wybory

Azi

13

@michal26 im więcej partii w rządzie tym lepiej. Nie ma nic gorszego niż jedna partia która ma większość. Tak muszą iść na kompromis.

Azi

1

@Kamilos84 co z tego? Rzecz nie w tym żeby wygrać zdecydowanie w kilku okręgach (a to właśnie ma dziś PiS) ale żeby mieć bardzo wysoki wynik w wielu okręgach. PiS raczej nie dobije do 200 posłów pomimo tego że może mieć k 40% głosów. Bo o ich wyniku % decyduje mała liczba okręgów.

Azi

0

@BordowyPtak nie ma to większego znaczenia. Ważne jest jak się rozkładają głosy po okręgach wyborczych a nie jaka jest ogólna liczba głosów na daną partie

Azi

3

@barcanawieki mówię że debatowanie o tym co musiałoby się stać żebyśmy awansowali to żart. Co musiałoby się stać? Musielibyśmy lepiej grać w piłkę w już rozegranych meczach.

Azi

0

@Death_voice mylisz radykalizm z poglądami kolego...

Azi

2

Jako że jestem osobą o prawicowych poglądach ale nigdy w życiu nie zagłosowałby ani na PiS ani na Konfederacja powiem Wam szczerze że liczę po cichu na to, że po wyborach z tak dobra frekwencją ludzie z faktycznej prawicy zbiorą się w jakaś nowa formacje, która przy następnych wyborach będzie realna siła w walce o władzę.

Warunek jest jeden: nie może tam być żadnych oszołomów pokroju, JKM, Ziobry, Kaczyńskiego, Morawieckiego (akurat on z prawica to wiele wspólnego nie ma), Mentzena czy Brania.

Prawica potrzebuje ludzi normalnych i potrafiących dogadać się z kimś kto ma inne poglądy.

Azi

0

@tobiasson92 z Lewym 2:3
Bez Lewego 1:1
;)

Azi

0

Idealne zbliżenie na Ziela teraz :D

Azi

0

@tbas to takie typowo polskie... Wystarczyło to czy tamto. Żeby awansować trzeba nie dawać ciała jak w pierwszym meczu z Mołdawia czy dziś. Wpadka z Albanią może się zdarzyć ale u nas wpadka to jest jak wygrywamy a nie jak przegrywamy. I to jest smutne

Azi

0

@tbas nie oszukując się nasz koniec z awansem to był po meczu z Albanią...

Azi

0

@Trojanek23 to trochę nie te eliminacje

Azi

0

@michal26 mało jak widać

Azi

0

Azi

0

@Rust_Cohle Polska przetrwała ten dramat

Azi

0

@michal26 a nie jest? Cały czas próbujesz zaklinać rzeczywistość a % oddają faktyczny stan.

Azi

0

@Barca1922 jak nie ma żadnej sensownej opcji to czego się spodziewasz?

Azi

2

@michal26 JKM: raz się przegrywa raz się przegrywa

Azi

4

@Ojciec5tkidzieci Konfa potrzebna jest w sejmie tylko ich elektoratowi. A jak widać po wynikach jest to bardzo wąska grupka ludzi.

Azi

0

W polu karnym 8 zawodników Mołdawii i 0 naszych zawodników. Może być ciężko strzelić bramkę w takich warunkach

Azi

2

@kaamil1910 wywrócili się razem ze stolikiem ;)

Azi

0

@Puyolex chyba przegrali właśnie...

Azi

0

@Trojanek23 tak to jest jak beton zderzy się że ścianą. Palacz i zgrzytanie zębów :D

Azi

0

@AduŚ07 zaraz ktoś napisze że Krychowiak też nie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?