Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX nie ma to sensu w Warszawie. I tak wiadomo było że będą mieli większość - kilkadziesiąt głosów nic nie zmienia
0
@michal26 z tego co widzę to nie tylko w Warszawie
9
Stan na 12:28
W Warszawie z urn wyjęto 98 kart więcej niż było wydanych ;D
Jeszcze lepiej!
Wydano kart :
7 307 635
Wyjęto z urn:
7 309 471
To prawie 2k więcej
0
@Hosh nie będą mieli nawet 200 posłów
0
@icon3520 nie ma. PiS ma ogrom głosów w kilku okręgach wyborczych gdzie wygrał zdecydowanie. Ale tam zgarną tylko kilka mandatów. Można mieć 40% i mniej niż 200 posłów a można mieć 40% i większość w sejmie. W tym wypadku jest 1 przypadek
1
@kaamil1910 no i spoko. Peło z Hołownia i lewakami będą mieli ponad 50% posłów. Albo się będą dogadywali albo PiS będzie ich torpedował na każdym kroku. Dla mnie sytuacja idealna.
0
@michal26 to może być idealną sytuacja - opozycja (czytaj nowy rząd) musi się dogadywać bo inaczej PiS będzie im wszystko torpedować. Nie oszukując się - za rok, półtora będą kolejne wybory
13
@michal26 im więcej partii w rządzie tym lepiej. Nie ma nic gorszego niż jedna partia która ma większość. Tak muszą iść na kompromis.
1
@Kamilos84 co z tego? Rzecz nie w tym żeby wygrać zdecydowanie w kilku okręgach (a to właśnie ma dziś PiS) ale żeby mieć bardzo wysoki wynik w wielu okręgach. PiS raczej nie dobije do 200 posłów pomimo tego że może mieć k 40% głosów. Bo o ich wyniku % decyduje mała liczba okręgów.
0
@BordowyPtak nie ma to większego znaczenia. Ważne jest jak się rozkładają głosy po okręgach wyborczych a nie jaka jest ogólna liczba głosów na daną partie
3
@barcanawieki mówię że debatowanie o tym co musiałoby się stać żebyśmy awansowali to żart. Co musiałoby się stać? Musielibyśmy lepiej grać w piłkę w już rozegranych meczach.
0
@Death_voice mylisz radykalizm z poglądami kolego...
2
Jako że jestem osobą o prawicowych poglądach ale nigdy w życiu nie zagłosowałby ani na PiS ani na Konfederacja powiem Wam szczerze że liczę po cichu na to, że po wyborach z tak dobra frekwencją ludzie z faktycznej prawicy zbiorą się w jakaś nowa formacje, która przy następnych wyborach będzie realna siła w walce o władzę.
Warunek jest jeden: nie może tam być żadnych oszołomów pokroju, JKM, Ziobry, Kaczyńskiego, Morawieckiego (akurat on z prawica to wiele wspólnego nie ma), Mentzena czy Brania.
Prawica potrzebuje ludzi normalnych i potrafiących dogadać się z kimś kto ma inne poglądy.
0
@tobiasson92 z Lewym 2:3
Bez Lewego 1:1
;)
0
Idealne zbliżenie na Ziela teraz :D
0
@tbas to takie typowo polskie... Wystarczyło to czy tamto. Żeby awansować trzeba nie dawać ciała jak w pierwszym meczu z Mołdawia czy dziś. Wpadka z Albanią może się zdarzyć ale u nas wpadka to jest jak wygrywamy a nie jak przegrywamy. I to jest smutne
0
@tbas nie oszukując się nasz koniec z awansem to był po meczu z Albanią...
0
@Trojanek23 to trochę nie te eliminacje
0
@michal26 mało jak widać
0
@TheNekro94 nie
0
@Rust_Cohle Polska przetrwała ten dramat
0
@michal26 a nie jest? Cały czas próbujesz zaklinać rzeczywistość a % oddają faktyczny stan.
0
@Barca1922 jak nie ma żadnej sensownej opcji to czego się spodziewasz?
2
@michal26 JKM: raz się przegrywa raz się przegrywa
4
@Ojciec5tkidzieci Konfa potrzebna jest w sejmie tylko ich elektoratowi. A jak widać po wynikach jest to bardzo wąska grupka ludzi.
0
W polu karnym 8 zawodników Mołdawii i 0 naszych zawodników. Może być ciężko strzelić bramkę w takich warunkach
2
@kaamil1910 wywrócili się razem ze stolikiem ;)
0
@Puyolex chyba przegrali właśnie...
0
@Trojanek23 tak to jest jak beton zderzy się że ścianą. Palacz i zgrzytanie zębów :D
0
@AduŚ07 zaraz ktoś napisze że Krychowiak też nie ;)