Azi

2

W Madrycie robią co się da żeby utrudnić nam granie w piłkę.

Azi

0

@arasz1819 mówił że odpalił

Azi

0

@BorzyKrzys dziewczyny z pewnością będą się czuły komfortowo z nim w szatni ;)

Azi

0

@arasz1819 aTy mu odpaliles umówione 50% wartości mieszkania jakie odziedziczyłeś?

Azi

0

@arasz1819 przeprosiłeś się już z Tomkiem Hajto?

Azi

0

@sokot Porównanie do Getafe nie ma sensu. Oni skupili się na atakowaniu po kościach a nie grze w piłkę.

A kartki dziś? Większość to faule taktyczne - co w tym dziwnego? Nie było w tym nadmiernej agresji - wręcz przeciwnie - to my musieliśmy zmienić Lewego bo sędzia nie raczył zobaczyć że ktoś wybija piłkę przez nogi...

Azi

0

@barcelonaLM Wstaw w to miejsce Torresa i zastanów się czy na pewno uważasz tą opcję za lepszą ;)

Azi

2

@bartas97 Kupili Dembele - talizman porażki jak widać.

Azi

0

@sokot moja definicja fatalnie obejmuje przegrany mecz. Mecz gdzie rywal ma xg na poziomie 0,50 a my 1,00 ciężko nazwać fatalnym. A podkreślam na każdym kroku że to oni zagrali świetny mecz a my słaby. Ja po prostu doceniam to co mamy a nie fantazjuje o tym co powinniśmy mieć.

Azi

0

@arasz1819 doktor rehabilitowany Tomasz Hujto. Znaczy Hajto. Literówka! ;)

Azi

3

@Borneo Też uważam że Real mógłby mieć 0 pkt. Ale w życiu nie można mieć wszystkiego.

Azi

2

@Emhyr I tak tutejsze nieogary płaczą jak fatalnie wygraliśmy ;)

Azi

2

@Rewolucja123 Na tak dysponowanego rywala to nie był zły mecz Falixa. Próbował ciągnąć grę a dużo okazji nie miał. Porto chciało nas zabiegać i naprawdę świetnie grali w pressingu.

Aż dziwne że udało nam się ten mecz wygrać. W zasadzie gdyby nie błąd rywali po którym padła bramka to wynik 0:0 uznałbym za uczciwy.

Azi

0

@Matix90 Jaka obrona Częstochowy? Bo Ty bredzisz?

Azi

0

@Matix90 nie cieszy mnie gra ale cieszy mnie że dla odmiany wygrywamy w LM. Nie jestem dzieckiem żeby wyobrażać sobie że zawsze i wszędzie można grać pięknie. Szczególnie z tak dysponoywanym rywalem.

Azi

9

Przerażające jest jak wiele ludzi tutaj ma potężne kompleksy. Wygrywamy mecz w LM z najtrudniejszym grupowym rywalem i to u niego na boisku. A ludzie płaczą że źle, że nie 5:0...

Azi

0

@norbi77 To Ty się typie produkujesz jakbyśmy przegrali mecz. A tymczasem wygraliśmy na boisku rywala, który zagrał naprawdę dobry mecz. To kogo boli dupa? Bo to dość oczywiste że Ciebie.

Azi

1

@mientusek1407 Też nie rozumiem. Widać niektórzy wolą dostać w dupę 0:3 - wtedy pewnie są szczęśliwi.

Bądźmy szczerzy. Porto zagrało świetny mecz. Ale punkty mamy my - jest się z czego cieszyć.

Azi

1

@norbi77 idź już spać bo tylko się ośmieszasz. A jak Cię dupa boli to posmaruj a nie się produkujesz.

Azi

19

"Niestety wynik jest na korzyść Barcelony"
Brawo za - WCALE NIE STRONNICZY - komentarz...

Azi

1

Najważniejsze 3 pkt.

Azi

1

Trzeba jednak przyznać że Porto jest niesamowicie wybiegane. Kondycyjnie muszą być przygotowani fenomenalnie bo nie widać po nich takiego zmęczenie jakie powinno być w 85 minucie

Azi

3

Matko jedyna ależ stronniczy komentatorzy...

Azi

1

Aż się prosi Fermina za Romeu

Azi

2

@bartas97 potrafią przyznać się do błędu. W hiszpanii nawet przy wielbłądach idą w zaparte, że tak dokładnie powinno być.

Azi

0

@Tom0VeB "nie jest prawdą, że kierujący BMW jest powiązany rodzinnie z policjantami lub politykami jakiejkolwiek partii, a więc stanowczo podkreślamy, że nie jest to policjant, syn czy siostrzeniec lub bratanek policjanta (tutaj można dodać, że wbrew osobom manipulującym informacjami w tej sprawie, kierujący BMW nie ma cioci czy wujka policjanta, który miałby być bratem ojca, a i warto na marginesie dodać, że ojciec kierowcy BMW w ogóle nie ma brata)."

Azi

1

@Barcasub pewne 3 pkt w ekstraklasie. To jak uczciwy polityk - coś takiego nie występuje w przyrodzie.

Azi

3

@Kapitan hawk praktycznie przestałem uczestniczyć w dyskusjach j okazuje się że można żyć bez tego. Polecam wszystkim choć nie wierzę w ludzi na tej stronie ;)

Azi

11

@ZwyklyKibicBarcy04 precyzując: dostał żółtą kartkę ale ktoś na varze uznał że to będzie przegięcie i zasugerował sędziemu żeby obejrzał sytuacje raz jeszcze. No i sędzia nie miał wyjścia i przestał udawać ślepego idiotę i zmienił decyzję na czerwo.

Azi

1

Tak właśnie miała wyglądać jego rola w tej drużynie. Wątpię aby nastawiał się na większą ilość minut, tym bardziej że młodzież naprawdę zasługuje na granie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?