Azi

1

Kolejna piękna bramka - szkoda że wysyła Lecha do domu

Azi

3

Ale brameczka!!!!

Azi

0

@bartas97 jakiś kompleks Rakowa? ;)

Azi

3

@MarcepanowyKsiaze raczej stawiam na Raków;)

Azi

3

Ten dzban udowadnia w Europie że jest beznadziejnym sędzia...

Azi

3

Ale że Lech tak daje ciała tom się nie spodziewał

Azi

1

Czysty obłęd :D

Azi

0

Co ten koleś odwalił to nie mam pytań.

Azi

0

Wystarczylo się skoncentrować. Legia co jest z Wami że dajecie ciała żeby za chwilę się ogarnąć?

Azi

0

Legii się tryb Ekstraklasa włączył

Azi

0

@DonMatteo901 ktoś chce startować do sejmu a naiwny jest tak, że nawet ciężko porównanie znaleźć :D

Azi

0

@DLFCB wycinanie wypowiedzi z kontekstu (jakikolwiek by on nie był) osiągnęło poziom krytyczny. O czym w zasadzie oni rozmawiali?

Azi

0

Czyli nawet Getafe, choć nie bezpośrednio, krytykuje sędziów skoro nawet oni zauważyli fakt że dziwnym jest że oni faulują a to my jesteśmy karani kratkami

Azi

1

@norbi77 jeżeli chcą grać w LM to takich rywali muszą przejść.

Azi

1

@SuperPatsonFCB ale działa jak w naszym ostatnim meczu? :P

Azi

0

W meczu Rakowa jest VAR?

Azi

5

@ObiektywnyKibic121 2:0 wygrywają z Lleida

Azi

0

Teraz to sędzia popłynął. Totalnie stracił czucie tego meczu.

Azi

2

@masik86 to w Arabii dostanie przecież więcej. Takie podejście nie ma żadnego sensu

Azi

1

@mekston myślisz że teraz chciałoby mu się grać? Nikt nie odwalał takiej tandetny jak on w ostatnich miesiącach w klubie... To było wręcz żałosne.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana LaLiga broniła Soto Grado. Nie ma szans na to żeby w najbliższej przyszłości coś się poprawiło w kontekście sędziowania.

Azi

19

To niech jego agent załatwi mu ofertę z Europy która będzie zadowalająca dla Barcelony a nie informuje klub co tam sobie piłkarz chce. Bo skończy na trybunach i to wyłącznie ze swojej winy.

Azi

2

@TheNekro94 co mówię na to ja? Konewka!

Azi

0

@tbas Się Xavi nauczy siedzieć na dupie i gapić w telefon a nie prowadzić drużynę! Co to ma być?! Na co on sobie pozwala?!? Sędzia przecież jest od tego, żeby prowadzić mecz. Trener to osoba zbędna!

Azi

7

@Borry Getafe robiło to na co jej pozwalano. Problemem nie jest więc ich "gra" ale to że sędziowie z pełną premedytacją dopuszczają takie sytuacje na boisku.

Azi

2

@Salchent tak po prawdzie to 352

Azi

0

@Coutinho007 to jest pewne :)

Azi

4

@Firestone nawet jak skończy karierę to będą newsy "Neymar wnzowi karierę w Barcelonie!" albo "Neymar uczci 45 urodziny roczną umową z Barceloną!"

Azi

0

@aldewir Zarąbisty bramkarz. Do Realu go! Tylko szybko bo okienko zaraz się kończy! :D

Azi

1

@pluszek to jest pikuś!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?