Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejna piękna bramka - szkoda że wysyła Lecha do domu
3
Ale brameczka!!!!
0
@bartas97 jakiś kompleks Rakowa? ;)
3
@MarcepanowyKsiaze raczej stawiam na Raków;)
3
Ten dzban udowadnia w Europie że jest beznadziejnym sędzia...
3
Ale że Lech tak daje ciała tom się nie spodziewał
1
Czysty obłęd :D
0
Co ten koleś odwalił to nie mam pytań.
0
Wystarczylo się skoncentrować. Legia co jest z Wami że dajecie ciała żeby za chwilę się ogarnąć?
0
Legii się tryb Ekstraklasa włączył
0
@DonMatteo901 ktoś chce startować do sejmu a naiwny jest tak, że nawet ciężko porównanie znaleźć :D
0
@DLFCB wycinanie wypowiedzi z kontekstu (jakikolwiek by on nie był) osiągnęło poziom krytyczny. O czym w zasadzie oni rozmawiali?
0
Czyli nawet Getafe, choć nie bezpośrednio, krytykuje sędziów skoro nawet oni zauważyli fakt że dziwnym jest że oni faulują a to my jesteśmy karani kratkami
1
@norbi77 jeżeli chcą grać w LM to takich rywali muszą przejść.
1
@SuperPatsonFCB ale działa jak w naszym ostatnim meczu? :P
0
W meczu Rakowa jest VAR?
5
@ObiektywnyKibic121 2:0 wygrywają z Lleida
0
Teraz to sędzia popłynął. Totalnie stracił czucie tego meczu.
2
@masik86 to w Arabii dostanie przecież więcej. Takie podejście nie ma żadnego sensu
1
@mekston myślisz że teraz chciałoby mu się grać? Nikt nie odwalał takiej tandetny jak on w ostatnich miesiącach w klubie... To było wręcz żałosne.
0
@AlwaysBlaugrana LaLiga broniła Soto Grado. Nie ma szans na to żeby w najbliższej przyszłości coś się poprawiło w kontekście sędziowania.
19
To niech jego agent załatwi mu ofertę z Europy która będzie zadowalająca dla Barcelony a nie informuje klub co tam sobie piłkarz chce. Bo skończy na trybunach i to wyłącznie ze swojej winy.
2
@TheNekro94 co mówię na to ja? Konewka!
0
@tbas Się Xavi nauczy siedzieć na dupie i gapić w telefon a nie prowadzić drużynę! Co to ma być?! Na co on sobie pozwala?!? Sędzia przecież jest od tego, żeby prowadzić mecz. Trener to osoba zbędna!
7
@Borry Getafe robiło to na co jej pozwalano. Problemem nie jest więc ich "gra" ale to że sędziowie z pełną premedytacją dopuszczają takie sytuacje na boisku.
2
@Salchent tak po prawdzie to 352
0
@Coutinho007 to jest pewne :)
4
@Firestone nawet jak skończy karierę to będą newsy "Neymar wnzowi karierę w Barcelonie!" albo "Neymar uczci 45 urodziny roczną umową z Barceloną!"
0
@aldewir Zarąbisty bramkarz. Do Realu go! Tylko szybko bo okienko zaraz się kończy! :D
1
@pluszek to jest pikuś!