Azi

1

@Waniliowy dobrze napisane. Niestety niektórym brakuje zarówno wyobraźni jak i tej odrobiny mózgu aby powiązać pewne - oczywiste - fakty.

Zdarza się "incydent" z migrantami na granicy z Białorusią a ledwie kilka miesięcy później faktyczni uchodźcy szturmują granice z powodu napaści ruskich na Ukrainę. Cóż za przypadek!

A żeby było zabawnie to głośnych filmów o pomocy tym prawdziwym uchodźcom oczywiście nie nakręcono. Za to takie o tym co "rzekomo" działo się na granicy z Białorusią to już tak. Ale to tylko jeszcze jeden przypadek...

Serio nie wiem jak bardzo naiwnym trzeba być aby nie umieć powiązać tak oczywistych rzeczy jak wywoływanie kryzysu na granicy tuż przed napaścią na Ukrainę albo kręcenie durnych produkcji ku uciesze ruskim.

Ale już szczytem głupoty jest powiązywanie tego wszystkiego z jakimiś opcjami politycznymi...

Azi

0

Chłopak był tak zarąbisty że trenował z zawodnikami prawie 10 lat starszymi! Szacunek!

Azi

1

@kubix05 weź mi nie przypominaj ZPTów... Moi rodzice od 30 lat na święta wystawiają szopkę jaką robiłem na tych zajęciach :P

Azi

2

Zabawna jest możliwość zgłaszania reklamy @Redakcja przy wyłączonych komentarzach :D

Azi

6

Właśnie umarł ostatni powód dla którego włączało się TVP ;)

Azi

0

W zimie wypożyczymy go z pensja jak Felix ;)

Azi

0

@wojopancer naoglądał się i stwierdził, że nie będzie w takiej nędzy grał w piłkę i przenosi się do Barcelony - rozsądny chłopak :)

Azi

0

@LukaszFan wątpię aby chciał. W PZPN jest taki burdel że głowa mała. A facet osiągał wyniki w klubie gdzie była top organizacja. Bez poprawienia federacji nic z kadrą dobrego zrobić się nie da

Azi

0

@Marcelinho99 Jak nie było powoływani to wcale nie graliśmy lepiej. Zmień płytę

Azi

0

To co? Kto będzie następnym selekcjonerem?

Azi

0

@Pablit malkontent. Przypomnij mi kiedy ostatnio Polska coś wygrała. Choćby w słabym stylu ;)

Azi

3

@barcelonaLM mnie też bliżej do niej myślami niż do tego co się dzieje na boisku...

Azi

0

Jeżeli ktoś narzeka na styl ekipy Xaviego, na kryzys w Barcelonie to dziś można doznać prawdziwego otrzeźwienia oglądając naszą kadrę ;D

Azi

0

@tristan87 Wazelyna ;)

Azi

1

@Tasde przecież to Konfa. Czego się spodziewałeś? Że tam są ludzie kompetentni? O.o

Azi

0

@agaFCB Ok. Dzięki za informacje.

Azi

0

@mekston tak też mi się wydaje. Czyli sama faktura nie wystarcza. Ale czy komisy od tak dzielą się informacją po ile kupiły auto? A co w sytuacji gdy kupujący widzi że kupuje bezwypadkowe auto za 50 koła a w umowie jest 20? :D

Azi

0

Pytanie o rejestrację auta: mamy taką sytuację - Jan Kowalski (osoba fizyczna) sprzedaje do komisu swoje auto za kwotę X zł. Komis nie przerejestrował auta na siebie tylko po kilku dniach sprzedaje je Piotrowi Nowakowi. Komis wystawia fakturę VAT marża.

Pytanie jest takie: czy Piotr Nowak zarejestruje na siebie auto tylko na podstawie tej faktury? W mojej ocenie nie, bo komis nie jest wpisany do dowodu rej. Nawet jeżeli zgłosił nabycie pojazdu to przecież do rejestracji potrzeba ciągu umów. Czy w takich sytuacjach komisy wydają umowę kupna tego auta? Pewnie nie chcą tego zrobić bo po co mają zdradzać po ile to auto kupili. A jeżeli nie to jak rozwiązują ten problem. Może ktoś przerabiał taką sytuację i podzieli się historią :)

Azi

1

@draxidox tyle jechać po darmowa oponę? Podziwiam upór! ;)

Azi

15

@Faro ło panie! Zawodnicy grają po 90 minut nie mając meczu w środku tygodnia! Co to za bydlaka tak ryzykuje ich zdrowiem nie rotując składem?! Ile tak moga grać zawodowcy?

Azi

1

Niezłe jaja. Typ wczoraj atakuje na pełnej petardzie łokciem Gaviego w głowę a sędzia dyktuje wolny dla rywali zamiast bydlaka wywalić z boiska. LaLiga...

Rafa za dużo słabszy atak dostał oczywiście czerwo.

Azi

0

@tristan87 ja z Warszawy ale takich zawodników nie lubię

Azi

1

@talizmo nikt się tak nie poświęca jak kibic Barcelony oglądając jej mecze

Azi

5

@paweldunajecfcb mnie rozwala jak Abde dostaje piłkę. I wtedy jakby transmisja padła. Wszyscy stoją i czekają w którą stronę będzie kiwał. Jakby transmisja padła na kilka-kilkanaście sekund

Azi

0

@ObiwanKenobi a nie? O.o

Azi

0

@ObiwanKenobi ciekawe za kogo miał wejść. Za Gundo czy za Pedriego? W sumie to dość oczywiste że jak w 80 minucie nie masz wyniku to wpuszczasz debiutanta żeby sobie zaliczył minuty :D

Azi

3

Myślę że wystarczyłoby żebyście grali w piłkę i nie atakowali po chamsku rywali. Wynik jest raczej sprawa drugorzędną w sytuacji kiedy grasz z takimi prymitywami jak obecny szkoleniowiec Getafe.

Azi

0

@MateuszDoniec to zdanie to przepiękny przytyk :)

Azi

1

Co to jest za pomysł na granie beznadziejny?

Azi

0

Lol. Gdyby się nie przygarbił to pewnie tej bramki by nie było :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?