Azi

0

@ProMILs żeby szaman miał nowa robote

Azi

2

Yamaaaaaaaaaaaaaaalllllll!!!!

Azi

0

Kounde wszedł sobie pogłębić uraz czy o co chodzi?

Azi

2

@BordowyPtak oni nie są kibicami sukcesu tylko ludźmi porażki.

Azi

0

Kounde zorganizował już zawał dla sztabu i gra dalej.

Azi

1

Co jeszcze może pojąć nie tak?

Azi

2

@Katalończyk 99 nie każdy obcokrajowiec jest imigrantem. I akurat piłkarze są na to idealnym przykładem.

Azi

0

@Cotutajsiedzieje ciekawy rym

Azi

2

@Luciano99 Legia i Raków też niedługo będą miały ten atut ;)

Azi

2

@Kamiloza91 bardziej Legia dziś przegrała niż Raków wygrał. W zasadzie to Legia musiała sobie sama strzelić i walić po słupkach żeby tak się skończyło

Azi

0

@Rewolucja123 spoko spoko i on i masz kapitan wejdą na boisko. Kwestia czasu :)

Azi

0

@Rewolucja123 S. Roberto na ławce ;)

Azi

1

@FcPortoFan1999 mógł mieć dwie bramki na plus a ma jedną na minus. Ciężkie jest życie piłkarza czasem

Choć tego samobója to wybitnie głupio wbił...

Azi

4

Składzik

Azi

0

@FcPortoFan1999 wiem. Ale strzeliła 2 bramki! ;)

Azi

2

@maniak33333 to jest Ekstraklasa. Tutaj nie ma forma i bez formy. Tutaj nie ma że jedna dobra połowa to znaczy że w drugiej też zagrają dobrze. Tutaj nie ma tak że jedna akcja dobra to następne też będą dobre!

Azi

1

@Comentateiro W Izraelu jest świetny klimat. Jedz śmiało!

Azi

1

Legia przebiegła blisko 2km mniej ale w 5 najwięcej biegających jest 3 zawodników Legii. To chyba znaczy że połowa Legionistów się opierdzielala

Azi

1

Uuuuuuuułaaaa ale Raków mial teraz farta :)

Azi

1

@Ojciec5tkidzieci nie rozumiesz. W tv ma znaczenie że w niej jesteś a nie że dobrze się prezentujesz...

Azi

0

@Arkon może chciał doprowadzić do otwartego konfliktu

Azi

0

@FutbolFan 5,4 to też dwie cyfry :)

Azi

0

@FutbolFan Bosak będzie starał się przewrócić stolik bo i tak nikogo nie obchodzi co ma do gadania. Ale stolik będzie niewywracalny. Na koniec każdy będzie się uważał za zwycięzcę debaty. I nikt nie zauważy że debata wymaga dyskusji a tej nie będzie.

Azi

0

@LS nadzieja matką... ;)

Azi

0

@michal26 przypadek medyczny zapomniałeś dodać

Azi

0

@bartekvisca jak masz w rodzinie kogoś kto na tej granicy faktycznie w mundurze był to nie musisz oglądać filmu - bo wystarczy trailer - żeby wiedzieć że to fantastyka większa niż Gwiezdne Wojny

Azi

1

@tristan87 rywalizacja o to które z ugrupowań prezentuje niższy poziom widzę jest naprawdę zacięta.

Azi

0

@Ptasior ale za to miliony wyprowadzone z budżetu i wszyscy zadowoleni

Azi

0

@Tomo1989 najlepszy przykład to najazd na granicę pseudo "uchodźców" tuż przed atakiem na Ukrainę.

Niezmiernie jestem zdziwiony jak można nie łączyć faktów które są szyte tak grubymi nićmi że naprawdę trzeba się starać żeby nie dostrzec jak się ciągną.

Azi

0

@kamil9040 moi rodzice zwiedzali Izrael w zeszłym roku i jak wrócili to opowiadali że to co żydzi odwalają to jest przerażające. I że wcale nie jest tak że wszyscy tam się z tym godzą. Nie róbmy świata czarno-białego. Oczywiście że części mediów niewygodnym jest oskarżanie Izraela ale też nie wszystkim. Głośnych oskarżeń o ludobójstwo też nie brakowało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?