Azi

0

@Saviola88 Chłopie ja rozumiem że elektorat Konfederacji będzie mówił że wypadł dobrze i udawał że nie ma problemu. Ale Konfa w ostatnim miesiącu straciła z 50% elektoratu i teraz potrzebuje nowych głosów jak tlenu. Gra nie idzie więc o to aby przekonać już zdecydowanych ale tych którzy zdecydowani nie są.

A ludzie niezdecydowani nie oddadzą głosu na gościa, który czyta program z kartki. Taka jest po prostu rzeczywistość. To nie jest żaden przytyk. To jest po prostu bardzo kiepskie zagranie wizerunkowe. I tyle.

Azi

0

@BorzyKrzys nie mam pojęcia kto to jest. Ale to bardzo możliwe.

Azi

4

Bądźmy szczerzy: to jest 9 punktów które powinien powiedzieć z pamięci. Niestety wizualnie wygląda to tragicznie. Brakuje tylko żeby zaczął się jąkać i plątać przy programie...

Azi

0

@KonradMarszalek Spoko. Nadal mnie to w ogóle nie obchodzi. Ale miło że informujesz :)

Azi

2

@Szklaner wypowiedzi Vateuszka i Herr Donaldusa były przygotowane idealnie pod ich elektorat. Żadna z tych partii nawet nie próbuje zgarnąć głosów niezdecydowanych. Obie chcą tylko nic nie stracić. Stąd takie a nie inne wypowiedzi.

Azi

0

@KonradMarszalek spoko. Nie martwią mnie przytyki od jakiś losowych gości z internetu :)
Każdy może mieć takie zdanie jak ma. Tylko mnie nie boli że Ty masz swoje a Ciebie boli że ja mam inne niż Ty. Ale to Twój ból ;)

Azi

0

@KonradMarszalek Zebrałeś losowe słowa i próbowałeś z nich utworzyć pytanie?

Azi

1

@draxidox to lewica - postulat na miarę intelektu odbiorcy.

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci oglądałem ostatnie 3 pytania i wypowiedzi końcowe i zdecydowanie najlepszy był Hołownia, choć też zaliczył średnie wypowiedzi.

Azi

0

@Lama20 wiem np. stąd że facet który poszedł na najważniejszą "debatę" w tej kampanii nie potrafi z pamięci powiedzieć co tam w swoim programie mają.

Jeżeli nie rozumiesz tak prostej rzeczy to współczuje. Głosuj sobie jak uważasz - Twoja sprawa. Ale nie zdziw się że inni będą się z Ciebie śmiali że masz problem z myśleniem.

Azi

1

@norbi77 też mi się wydaje że Hołownia wypada o kilka klas lepiej niż cała reszta. Choć daleko mu do ideału.

Azi

5

Hołownia pięknie zezłomował Mateuszka :D

Azi

2

@Lama20 dlaczego boli? Ja nie jestem ich wyborcą więc zwyczajmnie mnie śmieszy że nie mógł się na pamięć nauczyć kitu jaki wciskają :D

Azi

2

Bosak musi z kartki przeczytać ich program... ARGH!!!!

Azi

5

Włączyłem sobie debatę a tam Vateuszek zaczyna od tego że Tusk nie odpowiada na pytanie po czym... nie odpowiada na pytanie XD

Azi

0

@Albatros otwórz tabelę i sprawdź kto strzelił najwięcej bramek w tej lidze XD
I generalnie w top5.

Uwielbiam jak płaczki zaczynają się ośmieszać głupimi tekstami :D

Azi

0

@michal26 wierz mi że to nie jest tak że w Konfie nie ma ludzi o takich poglądach. Niestety tam są głównie ludzie o takich poglądach... :(
Gdyby nie to to z pewnością byłbym ich wyborcą. Ale niestety jest to ostatnia partia na jaką mógłbym oddać głos. Wyłącznie pod przymusem...

Azi

4

Powinienem powiedzieć że tak tylko tutaj to zostawię ale jednak jeden komentarz się należy: kobita przynajmniej jest szczera.
https://x.com/gromotapl/status/1711316168647000438

Azi

0

@Simusamu10 Torres przystojny chlop. Od początku widać było że bramkarz tylko szuka okazji żeby wziąć od niego numer ;)

Azi

35

Niestety trudno mieć do Torresa pretensje że poszedł do tej piłki. Z drugiej strony jego ruch mocno angażował bramkarza więc tutaj kontrowersji nie będzie. Słusznie odgwizdali spalony

Azi

0

@RafiVeB to samo można powiedzieć o faulu na nim chwilę wcześniej. Tylko to nie ma wpływu na akcje. Albo inaczej - ma tylko dlatego że oni wola leżeć a nie grać ale to już nie nasza wina

Azi

0

Jak oni wola teatrzyk a nie grę to już nie nasza wina

Azi

1

@Romario87 mają wynik to się bronią. Co w tym dziwnego?

Azi

0

@Katalończyk 99 ja pierdziele chłopie. Wrzucasz artykuł który potwierdza to co pisze od początku XD
Typie oglądaj mecz lepiej. Bo z myśleniem ciężko Ci idzie wiedzę.

Azi

0

@Katalończyk 99 nawet Twoja definicja wyklucza piłkarzy XD

Azi

1

Dziś nie jest nasz dzień chyba...

Azi

1

@Katalończyk 99 a Ty jadac na wakacje jesteś imigrantem? Albo w delegację?
Pomysł chłopie chwilę to sam znajdziesz odpowiedz na swoje kretyńskie pytanie.........

Azi

0

@Kaamilos87 nie ma wymówek. W końcu urazy połowy pierwszej 11 to wyłącznie jego wina ;)

Azi

1

@Katalończyk 99 https://sjp.pl/imigrant
Niezłe się ośmieszyłeś kolego :D

Azi

0

@parpe coś źle sprawdziłeś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?