Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! A niech sobie płaczą. Kiedyś mi się wydawało że jak któryś raz z rzędu życie udowodni im jak głupio myślą to w końcu się ogarną ale życie mnie już nauczyło że jak ktoś z przekonaniem wali głową w ścianę to będzie walił dalej choć głową nawala potężnie :)
2
@Messibestplayerintheworld mnie też to w ogóle nie zaskoczyło. Na stronie białych wydaje im się że mamy ból dupy. Może ktoś ma ale mnie się wydaje że już wszyscy przywykli do tego że im pomagają "niewidzialne ręce". I bardziej niż nas to dziwi to ludzi bawi fakt że kibice białych nie potrafią (a przynajmniej większość z nich) nawet dostrzec.
0
@Zoker źródło????
3
@arasz1819 zupełnym przypadkiem tam gdzie PiS. Przypadkiem. Mówiłem że przypadkiem?
1
U mnie na osiedlu frekwencja ponad 85%. Wow! :)
0
@michal26 zakładając że obecne 66% komisji stanowi faktycznie średnie 66% głosów to Konfa powinna mieć 1,4 mln głosów. Ale obstawiam że będą mieli lekko ponad 1,2 mln
0
@Johnnie_Walker to czy Konfederacja pozbędzie się świrów (w co wątpię ale marzyć można) jest mniej istotne niż to czy w kraju będzie choć trochę spokoju ;)
0
@spacer jest. Ale generalnie dla PL lepiej będzie jak rząd złożony będzie z PO, 3D i lewicy niż z samego PO i 3D na przykład. Oznacza to że aby rządzić będą musieli być bardziej zgodni aby PiS ich nie blokował.
Więc choć większość życzy PiSowi źle to paradoksalnie lepiej dla wszystkich będzie jak tka złego wyniku PiS mieć nie będzie. Co nie znaczy że nie wypadłoby dziadków rozliczyć ale na to niestety nie ma szans... :(
0
@Johnnie_Walker znaczenie ma tylko to że PiS z Konfederacja nie będą mogły utworzyć rządu bez bardzo mocnego kombinowania.
Dla PL będzie lepiej jak PiS będzie miał więcej posłów niż mniej. Dlaczego? Bo cała obecna koalicja będzie musiała się dogadywać i być w miarę zgodna aby PiS ich nie blokował. Wystarczy że ktoś się wyłączy z głosowania i stracą większość.
Najgorsze co moze być to jedna partia z większością która ma w poważaniu zdanie innych. Obecne rozdanie bardzo mi odpowiada
0
@spacer to już nie ma znaczenia większego.
0
@Johnnie_Walker możliwe. Generalnie te % większego znaczenia już nie mają. Teraz pozostaje pytanie jak przełoży się to na mandaty
0
@aleksandrowielki PiS jest zawsze niedoszacowany w sondażach. Może mieć 38 spokojnie. Nawet 39. Nie zmienia to jednak faktu że bardzo wątpliwe jest aby przekroczyli 200 posłów.
1
@MesQueUnClub_87 kogo konkretnie masz na myśli?
0
@barcelonaLM
Chyba nie masz pojęcia od czego zależy liczba mandatów...
0
@barcelonaLM serio?
Wymowne patrzy w sufit....................
0
@michal26 to by znaczyła że kolejną kadencję będą robić za jaja
0
@barcelonaLM to dajesz link
E:
0
@barcelonaLM jak to wyliczyłeś?
0
@cules100pro konfiarze też na bank będą próbowali się dostać do tej koalicji
52
W Hiszpanii nie potrzebują fryzjera żeby robić przekręty ;)
0
@Vampir707 śśśśświiiiiirrrrrr
1
@Ojciec5tkidzieci 3k jakis dziwnych ludzi. Ale to i tak lepiej niż głosować na Kukiza...
29
@Vampir707 a jak to wyliczyłeś? :D
1
@bartekvisca PiS mówił dokładnie to samo
0
@maroon stąd wiem że w Warszawie jest zaledwie 20 mandatów do rozdania i wystarczy pomyśleć aby dojść do oczywistego wniosku że takie działanie nie ma żadnego sensu...
0
@KamQiX nie ma to sensu w Warszawie. I tak wiadomo było że będą mieli większość - kilkadziesiąt głosów nic nie zmienia
0
@michal26 z tego co widzę to nie tylko w Warszawie
9
Stan na 12:28
W Warszawie z urn wyjęto 98 kart więcej niż było wydanych ;D
Jeszcze lepiej!
Wydano kart :
7 307 635
Wyjęto z urn:
7 309 471
To prawie 2k więcej
0
@Hosh nie będą mieli nawet 200 posłów
0
@icon3520 nie ma. PiS ma ogrom głosów w kilku okręgach wyborczych gdzie wygrał zdecydowanie. Ale tam zgarną tylko kilka mandatów. Można mieć 40% i mniej niż 200 posłów a można mieć 40% i większość w sejmie. W tym wypadku jest 1 przypadek