Azi

0

@Barca1992 proponuję abyś otworzyl google i poszukał artykułów np z 2022 krytykujących Izrael za to co odwalają. Znajdziesz tego bardzo dużo. Bo to że Ty o takich tekstach nie słyszałeś to nie znaczy że generalnie świat ma to gdzieś i wszyscy udają że tematu nie ma...

Azi

0

@Medium a co to ma do rzeczy ile razy ja to napisałem? Jak ja czegoś nie napiszę to od razu znaczy że ja i cały świat ma to gdzieś? Co to za durna logika?

Azi

1

@takisobiektos nie wiem jak Ty ale ja widzę że głosów oburzenia i obrońców - słusznie zresztą - atakowanych Palestyńczyków nie brakowało nigdy.

Ogarnij się chłopie.

Azi

1

Dla tych którzy łykają narrację takie tam info skąd ta narracja się wywodzi ;)


Azi

0

@michal26 doły? Wyobraź sobie że PiS nagle ogłasza że członkiem ich partii zostaje Leszek Sykulaki. Nie jest to niemożliwe bo ten szczur współpracował z Lechem Kaczyńskim. I potem robi się nagonka że ruski agent jest kandydatem z listy PiS. Takie akcje nie mogą mieć miejsca w partii która ktoś ma traktować poważnie.

Konfederacja poważna nie jest. To jest sztuczny twór złożony z ludzi którzy liczą tylko na kasę i nie potrafią się nawet między sobą dogadać do jednej linii jaką głoszą. Ta partia to żart i żal mi ludzi którzy nadal wierzą że oni cokolwiek zmienia.

Azi

2

Sam bym nawoływał do wywalenia Legii z pucharów oraz dymisji Czaszka. Ale na szczęście u nas jest choć trochę cywilizacji. Ale w tej sytuacji dziwi mnie że są oszołomy które uważają że to Legia zainicjowała całe zdarzenie...

Azi

0

@Roobo jak niemal wszystko u nich. Stały równy poziom.

Azi

0

Jeszcze nie było wyborów a zdaje się ze w Konfie już się zaczynają żreć między sobą i ściągają kolejnych miłośników ruskich...


Azi

1

@michal26 myślę że kiedyś bywało jeszcz gorzej niż obecnie.

Azi

0

@FcPortoFan1999 myślisz że UEFA przejdzie obojętnie w sytuacji gdy zaangażowały się organy państwowe?

Azi

1

@Kgorecki2500 dzicz w tym mieście straszliwą. Skąd im się to wzięło?

Azi

2

@michal26 tam konflikt to trwa chyba od tysięcy lat z przerwą na panowanie arabów

Azi

0

@Majkel34 a tak z ciekawości: ile lat musi minąć aby ktoś kto okupuje czyjeś terytorium mógł sam zostać okupantem?

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci Jaruś widzę wpada w panikę i zaczyna walczyć o poparcie dla przyszłych koalicjantów

Azi

1

Nie wiem czy taka wymiana poglądów faktycznie miała miejsce ale tak fantastycznego zaorania Pinokia dawno nie widziałem :D
https://m.mistrzowie.org/816925

Azi

3

Putler sugeruje że Ukraińcy mordowali dzieci na swoim terytorium? O.o


Azi

0

@agaFCB bo znaczki Daewoo drogo chodzą na allegro ;)

Azi

5

@takisobiektos trochę tak. Ale pomyśl jaki to jest absurd że premier kraju musi interweniować po tym co odwalają władze w Holandii. I to ma być zjednoczona Europa?

Azi

2

@franiu może jak AZ przyjedzie do Polski to powiedzmy im że bilety są do odbioru w Sosnowcu. Bo to jest kurna mniej więcej taki poziom abstrakcji jaki doświadczyli Polacy. A jakieś oszołomy kupują tutaj narrację, że to źli Polacy pobili policjanta bo mieli zły humor po meczu. No bez jaj. Są jakieś granice naiwności przecież. Chyba?

Azi

2

@franiu jak się posłucha co tam się działo od początku, te akcje z odsyłaniem kibiców do innego miasta po bilety albo wypowiedzi burmistrz burmistrz Alkmaar - to się po prostu w głowie nie mieści.

Azi

1

@bartekvisca masz to na filmach przecież. Widzę że nie masz pojęcia ale koniecznie chcesz się wypowiedzieć. A Mioduski oberwał zupełnie przypadkiem, choć nie był agresywny w ogóle.

Obejrzyj sobie https://www.youtube.com/live/GXx-l3H-2Y8?si=KoqUcZH_CQzh9KdA

Azi

6

@lucca87 Szło sobie dwóch zawodników i nagle wymyślili, że pobiją sobie policjanta. Dokładnie tak było. Naprawdę!

Facepalm.

Weź się chłopie ogarnij trochę...

Azi

0

@kamilop weź coś na uspokojenie kolego

Azi

17

Azi

0

@Barcanajlepszyteam po tym jak jego "koledzy" zachowali się kiedy startował w wyborach prezydenckich to aż dziw bierze że nie przeniósł się do innego ugrupowania.

Azi

0

@Emhyr którego? Nie czytałem tematów.

Azi

1

@Barcanajlepszyteam Bosak idzie? A co? Sławka tak zjechali ostatnio, że się boi iść to telewizji, więc odświeżają Krzysia? :D

Azi

2


Panie Janie - kogo by nie wybrali to się skompromitują. Ale nie ma się co martwić na zapas. Z Konfederacji na pewno też ktoś pójdzie, więc ktoś na bank wypadnie gorzej :D

Azi

4

@Roobo "PiS zły - oddajcie nam władzę!" ;)

Nie ma na kogo głosować. Tutaj nie ma nawet mowy o "mniejszym źle".

Azi

0

@Waniliowy powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć takim postem? Bo to wygląda jakbyś narzekał że musisz pracować :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?