Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Jedynym dzieciakiem jaki nie dostawał faktycznie grać był Torre
0
@escarabajo jeżeli ma ważną umowę to nie może go opchnąć bez jego zgody.
0
@Survier Czytać ze zrozumieniem też widzę nie potrafisz...
Jakbym nie napisał w pierwszym poście że Balde (młody) grał kosztem Alby.
Mam szczerą nadzieję że mnie trollujesz a nie jesteś takim nieogarniętym typem.........
7
@escarabajo koleś będzie opowiadał wnukom z dumą "to mnie wyrzucili z klubu żeby zrobić miejsce Leo! Mnie!!"
1
@Survier dlatego Alba wychodził albo wchodził z ławki w 30 meczach i zalicza blisko 2k minut co stanowi 2/3 tego co grał Balde. Wyraźnie widać że Albie nie ufał...
Ja rozumiem że kupujecie byle dziennikarską brednię ale przecież w takich przypadkach wystarczy poświęcić 2 minuty żeby to zweryfikować i dojść do oczywistego wniosku jak wygląda stan faktyczny a jak bajkopisarstwo jakiegoś losowego dziennikarzyny.
0
@Survier mówiło się też o tym że Lewandowski nie lubi się z Torresem i w ogóle z połową szatni. Jak się łyka wszystko co się pojawia to potem wypisuje się takie teksty.
2
@Kapitan hawk to przecież real. Tam cyferki nie muszą się zgadzać żeby mogli robić transfery ;)
5
@Tomo1989 no spoko ale i tak grać będzie Modric z Kroosem
0
@ShawnC jeżeli ktoś chciał się pozbyć Alby to klub a nie Xavi. Znajdź trenera, który lekką ręką pozbywa się takiej klasy zawodnika
6
@FCB24 myślę że opinia ludzi z Barcelony i kadry Hiszpanii jest więcej warta niż Twoja :D
0
@karolszymek zależy. Jeżeli będzie dobrze pracował to pewnie tak. Jak odwali mu sodówka to raczej nie.
9
@Firestone A Balde pewnie dostał szansę bo Xavi umawia się z jego matką? I to kosztem Alby...
5
@Tomo1989 kto to się ostatnio na LaBambie chwalił że kupił białą Fabie i idzie to opić?
0
Im więcej takich decyzji tym bardziej banki zaczną się zastanawiać czy nadal opłaca się tak na chama doić klientów.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wibor-zawieszony-na-czas-procesu-pierwsza-taka-decyzja-sadu/p7l03wz
1
@tomek8756 kocham Tatry i zawsze jeździłem tam z rozkoszą. Ale ostatnie kilka lat to już jest tak nieprawdopodobna skala komercjalizacji Zakopanego że odechciewa się tam nawet zbliżać. Już nawet miejsc udających góralski klimat jest co raz mniej.
2
Czy dziewczyna już przeprosiła?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29944683,syn-poslanki-pis-mial-pobic-byla-dziewczyne-matka-go-tlumaczy.html
2
@fenix1983 do czasu oddania stadionu to będziemy grubo pod kreską...
0
@koksik2700 13. WZROST POPULACJI
Odbieranie dzieci imigrantom odsyłanym do kraju pochodzenia. Dzieci będą przekazywane rodzinom germa... TFU! POLSKIM na wychowanie.
2
@TheNekro94 niektóre dziewczyny nie mają z tym żadnych problemów ;)
2
@tomek8756 trochę się to kłóci z Twoim awatarem :P
2
@PatrychoO arbuzy ale naturalne
1
@VegetaPolska Bulma Cię z domu wyrzuciła czy co się stało?
22
Najlepsza drużyna w Hiszpanii zagra w LM! Szoook! ;)
5
Powodzenia Sam! Zdrowia!
1
@wpwelement u mnie w tej chwili jest ok
0
@Seba_89_ militarnie ruskich NATO nie atakowali bo są bez szans. Ale ich agentura śmigała sobie bardzo śmiało nie tylko w UE ale próbowali nawet poważnie wpływać na wyniki wyborów w USA. To jest w zasadzie wojna tylko nie używa się czołgów i samolotów. A wystarczy zobaczyć co się przez nich stało z Niemcami i jakie teraz mają opory i problemy aby pozbyć się u nich agentów wpływu Moskwy...
0
@Seba_89_ nie obchodzi mnie opinia ruskich. Sojusz rozrasta się tylko dlatego że podejmują działania wojenne mając w dupie wolność innych. Nikt im nie kazał atakować Ukrainy, która w ogóle nie była w obec nich agresywna. A za swoją głupotę się płaci i teraz zapłacą za to ruskie - bardzo słusznie!
4
Jeszcze Ukraina a w dłuższej perspektywie wolna Białoruś u będzie git :)
0
@Robb Trololololo
2
@DaPidejpi jest niebezpieczny