Azi

0

@Firestone Jedynym dzieciakiem jaki nie dostawał faktycznie grać był Torre

Azi

0

@escarabajo jeżeli ma ważną umowę to nie może go opchnąć bez jego zgody.

Azi

0

@Survier Czytać ze zrozumieniem też widzę nie potrafisz...

Jakbym nie napisał w pierwszym poście że Balde (młody) grał kosztem Alby.

Mam szczerą nadzieję że mnie trollujesz a nie jesteś takim nieogarniętym typem.........

Azi

7

@escarabajo koleś będzie opowiadał wnukom z dumą "to mnie wyrzucili z klubu żeby zrobić miejsce Leo! Mnie!!"

Azi

1

@Survier dlatego Alba wychodził albo wchodził z ławki w 30 meczach i zalicza blisko 2k minut co stanowi 2/3 tego co grał Balde. Wyraźnie widać że Albie nie ufał...

Ja rozumiem że kupujecie byle dziennikarską brednię ale przecież w takich przypadkach wystarczy poświęcić 2 minuty żeby to zweryfikować i dojść do oczywistego wniosku jak wygląda stan faktyczny a jak bajkopisarstwo jakiegoś losowego dziennikarzyny.

Azi

0

@Survier mówiło się też o tym że Lewandowski nie lubi się z Torresem i w ogóle z połową szatni. Jak się łyka wszystko co się pojawia to potem wypisuje się takie teksty.

Azi

2

@Kapitan hawk to przecież real. Tam cyferki nie muszą się zgadzać żeby mogli robić transfery ;)

Azi

5

@Tomo1989 no spoko ale i tak grać będzie Modric z Kroosem

Azi

0

@ShawnC jeżeli ktoś chciał się pozbyć Alby to klub a nie Xavi. Znajdź trenera, który lekką ręką pozbywa się takiej klasy zawodnika

Azi

6

@FCB24 myślę że opinia ludzi z Barcelony i kadry Hiszpanii jest więcej warta niż Twoja :D

Azi

0

@karolszymek zależy. Jeżeli będzie dobrze pracował to pewnie tak. Jak odwali mu sodówka to raczej nie.

Azi

9

@Firestone A Balde pewnie dostał szansę bo Xavi umawia się z jego matką? I to kosztem Alby...

Azi

5

@Tomo1989 kto to się ostatnio na LaBambie chwalił że kupił białą Fabie i idzie to opić?

Azi

0

Im więcej takich decyzji tym bardziej banki zaczną się zastanawiać czy nadal opłaca się tak na chama doić klientów.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wibor-zawieszony-na-czas-procesu-pierwsza-taka-decyzja-sadu/p7l03wz

Azi

1

@tomek8756 kocham Tatry i zawsze jeździłem tam z rozkoszą. Ale ostatnie kilka lat to już jest tak nieprawdopodobna skala komercjalizacji Zakopanego że odechciewa się tam nawet zbliżać. Już nawet miejsc udających góralski klimat jest co raz mniej.

Azi

2

@fenix1983 do czasu oddania stadionu to będziemy grubo pod kreską...

Azi

0

@koksik2700 13. WZROST POPULACJI
Odbieranie dzieci imigrantom odsyłanym do kraju pochodzenia. Dzieci będą przekazywane rodzinom germa... TFU! POLSKIM na wychowanie.

Azi

2

@TheNekro94 niektóre dziewczyny nie mają z tym żadnych problemów ;)

Azi

2

@tomek8756 trochę się to kłóci z Twoim awatarem :P

Azi

2

@PatrychoO arbuzy ale naturalne

Azi

1

@VegetaPolska Bulma Cię z domu wyrzuciła czy co się stało?


Azi

22

Najlepsza drużyna w Hiszpanii zagra w LM! Szoook! ;)

Azi

5

Powodzenia Sam! Zdrowia!

Azi

1

@wpwelement u mnie w tej chwili jest ok

Azi

0

@Seba_89_ militarnie ruskich NATO nie atakowali bo są bez szans. Ale ich agentura śmigała sobie bardzo śmiało nie tylko w UE ale próbowali nawet poważnie wpływać na wyniki wyborów w USA. To jest w zasadzie wojna tylko nie używa się czołgów i samolotów. A wystarczy zobaczyć co się przez nich stało z Niemcami i jakie teraz mają opory i problemy aby pozbyć się u nich agentów wpływu Moskwy...

Azi

0

@Seba_89_ nie obchodzi mnie opinia ruskich. Sojusz rozrasta się tylko dlatego że podejmują działania wojenne mając w dupie wolność innych. Nikt im nie kazał atakować Ukrainy, która w ogóle nie była w obec nich agresywna. A za swoją głupotę się płaci i teraz zapłacą za to ruskie - bardzo słusznie!

Azi

4

Jeszcze Ukraina a w dłuższej perspektywie wolna Białoruś u będzie git :)

Azi

0

@Robb Trololololo

Azi

2

@DaPidejpi jest niebezpieczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?