Azi

1

@hoeniker no i co jest w tym takiego niesamowitego?

Azi

0

@AlwaysBlaugrana też chciałbym wiedzieć

Azi

1

Ludzie to mają fantazję. Jakby zawodnik był zbyt głupi żeby zauważyć że nie pasuje do zespołu, dostaje mało szans i że jest generalnie krytykowany po występach. I miałby się obrazić na klub? Takie życie piłkarza że jak nie gra to idzie do innego klubu.

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci ale zauważyłeś że pierwsza część Twojej wypowiedzi jest sprzeczna z wyjaśnieniem dlaczego będziesz na nich głosował?

Głosuj sobie chłopie na kogo tylko chcesz. Mnie tylko bawi że ludzie którzy chcą na nich głosować nie widzą tego że zwykle narracja tej partii jest bardzo zgodna z tym co chcą ruskie. Dla przykładu: obostrzenia przeciwcovidowe o których sam wspomniałeś. Ich działania w żaden sposób nie były nastawione na to żeby coś zmienić a jedynie na to żeby powodować kłótnie w kraju. Co jest idealnie zgodne ze sposobem działania ruskich służb od zawsze wspierających skrajności tak żeby wywołać jak największe kłótnie w krajach które inwigilują.

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci wstyd Ci się przyznać do własnych poglądów? Ale historii swoich włosów nie zmienisz :D

Azi

1

@Rust_Cohle byłem w Poznaniu na majówkę i żadnych sensownych doznań tam nie spotkałem. A wyjazd zapamiętam wyłącznie ze znakomitej pizzy (Chicago pizza czy coś takiego). Aż żal że takiego lokalu nie ma w mojej okolicy bo pizzę robią genialną!

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci a może po prostu kojarzę Twoje wypowiedzi z innych dyskusji gdzie zaciekle broniłeś konfy :D

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci a nie zastanawia Cię już fakt, że Twoi ulubieńcy muszą szukać pocieszenia w tym że jakiś kretyn bez stanowiska kompromituje się mniej czy bardziej od nich? Gratuluje wyboru politycznego :D

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci Bzdura. Sikorski jest wybitnym idiotą, który nie zastanawia się zanim coś strzeli ale to nie znaczy że podejmuje działania, które byłyby korzystne dla ruskich. O ludziach z konfy tego powiedzieć niestety nie można...

Azi

0

Brawo Raków! Awans cieszy

Azi

0

@Crystal37 rezerwacyjna i przedwstępna to nie to samo?

Azi

1

@Bykunn Uuu skierowanie na odwyk. Rozumiem rozumiem :)

Zdrowia zatem!

Azi

0

@Bykunn znaczy że zasadniczo jest dopasowana do narracji naszej lewicy :)
Jakoś dawno nie widziałem Twoich postów. Pakowałeś? :D

Azi

0

@michal26 a jabłku jest bliżej do pomarańczy czy do brzoskwini?

Azi

1

@masq nie trzeba usuwać konta żeby ograniczyć interakcje - zobacz moje ostatnie wpisy ;)

Azi

0

@karolszymek Dziwisz mu się? ;)

Azi

2

@Bartek_VEB pal licho że tam startuje czyjąś żona czy kochanka. Tak robi każda partia że wystawia "swoich" i Konfa nie jest w tym w niczym lepsza. Gorzej że z ich list startują ludzie naprawdę ostro proruscy. A to już normalne nie jest...

Azi

1

@Graves tylko wolzwagen gulf 1.9tdi
Akurat taki mam i sprzedam. Tylko te 40 euro to netto czy zbturro?

Azi

0

@ranger3120 cel jest taki żeby zaliczyć wejścia na stronę... Sam swego czasu pisałem artykuły (inna tematyka i dużo mniejszy portal) i nie mam żadnych złudzeń - tekst może być beznadziejny, pełen błędów i pozbawiony logiki - liczy się tylko to żeby ludzie wchodzili i czytali.

Azi

0

@ranger3120 autor takich fantazji zapomniał się nawet podpisać. Zawsze mnie dziwi że ktoś wierzy w tak durne teksty.

Azi

0

@Ulam nie ma żadnego znaczenia jak głosuje Konfa (i w zasadzie każda inna partia) jeżeli PiS ma większość i nikt się nie wyłamuje. Te głosy nie mają wtedy żadnego znaczenia. Liczenie czy głosują z PiS czy przeciw nie ma sensu.

Sytuacja zmienia się dopiero w momencie gdy PiS albo inna partia która wygra wybory nie będzie miała większości. Wtedy to nie będą puste głosy i wtedy dopiero będzie można realnie ocenić jak ktoś głosuje.

A dam sobie rękę uciąć że dopiero wtedy Konfa będzie głosować z PiSem bo po prostu nie ma wyboru i musi się sprzedać żeby cokolwiek w polityce znaczyć. U boku PeŁo nie ma szans - zostaje im tylko sprzedanie tyłka PiSowi albo trwanie w niebycie politycznym.

Dlatego jak po wyborach zaczną się płacze miłośników konfy to dopiero będzie zabawnie. Teraz jest po prostu nudno.

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci dlaczego "platformiorze" akurat? Zdaje się że taką opinię wyraża dużo osób bo to jest dla konfy po prostu jedyna opcją jaka im zostaje. A jak będzie to zobaczymy po wyborach.

W mojej opinii jeżeli Konfa ma cokolwiek znaczyć to nie ma wyjścia i musi iść w koalicję a jedyną opcją jest właśnie PiS. Inaczej będą znaczyć tyle co dziś czyli absolutnie nic.

Z całym szacunkiem ale takie "wybicia się" jak to głosowania o 800+ absolutnie nic nie znaczą i są robione czysto pod publiczkę. Te głosy nie mają przecież żadnego znaczenia i było to wiadome jeszcze przed samym głosowaniem. Równie dobrze mogli w ogóle nie głosować a efekty byłby identyczny. Na tą chwilę marnuje się pieniądze publiczne na ich wynagrodzenia tylko po to żeby ich fani mogli się pocieszyć z nic nie znaczących gestów. Ale polityka tak nie wygląda i nigdy wyglądać nie będzie przecież.

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci Tak z ciekawości to co mają "platformiorze" do powyższego wpisu? A akurat Giertych na "koalicjach" z PiSem to zna się całkiem nieźle :D

Azi

3

@tomek8756 nie sprzątasz - źle! sprzątasz - źle. Mówiąc krótko: rób to co robisz bo i tak nie ma sensu robić tak jak ona chce.

Azi

0

@masq myślę że spokojnie będzie grał i za Lewego i z Lewym. A na skrzydle również będzie się pojawiał.

Tylko jedna rzecz - niech przyjdzie oficjalnie do klubu i go zarejestrują najpierw.

Azi

0

@LionelM95 wypij 6 to nie będziesz musiał pytać :)

Azi

0

@ronni37 czyli nagle mogą przesiedlić Ciebie i całą Twoją rodzinę na drugi koniec kraju? Fajne tam mają przepisy...

Azi

0

@chavez klub musi sprzedać kogoś żeby móc robić transfery do klubu

Azi

1

@Survier ja uważam że trener wystawia do gry tego kto prezentuje się w danej chwili lepiej. Nie ma dla niego znaczenia kogo bardziej lubi - bo on odpowiada za wyniki a nie za to żeby tworzyć sobie w klubie kółeczko wzajemnych adoracji.

Jeżeli wiec rywalizację wygrywa dzieciak to znaczy że jest w danej chwili lepszy. A jeżeli dzieciak nie dostaje minut to znaczy że jest po prostu za słaby. Nie wiem jak można być takim nieograrem żeby nie rozumieć tak oczywistych spraw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?