Azi

0

@Mezocyklon87 Jakiego? Niemiec? :P

Azi

0

@Castro to znaczy co?

Azi

0

@michal26 nie wiem czy Ukraina ma taki problem. Ciężko stwierdzić bo dotychczas nie próbowali. Oni muszą uważać żeby nie stracić za dużo ludzi a hurra ofensywa też może oznaczać stratę sprzętu i pozostawienia kraju bez obrony.

Azi

1

@wasacz jedna osoba przez to zginęła - jest nawet nagranie :p
Ale na poważnie to oni raczej nie rozkopują dróg i nie utrudniają przejazdów przez mosty gdyby mieli jakieś realne szanse walki w mieście

Azi

0

@JordiAlbion dej link to kiedyś obejrzę jak się będę nudził

Azi

5

@michal26 a w co ich uzbroi przeciwko czołgom?

Azi

4

A jak tam ta konferencja konfederacji? Powiedzieli cokolwiek co nie byłoby pustymi obietnicami?

Azi

2

@masq właśnie chciałem wstawić. W sumie mnie to nie dziwi. Tam w ich armii musi być w tej chwili absolutny chaos. A fakt że Wagner im się panoszy na wysokości magazynów z zapasami rokuje że zaraz zostaną bez zaopatrzenia.

Azi

1

@Khajio za dzieciaka grałem we Franko :p

Azi

0

@GeneralXavi TVP to zaraz oglosi że pomór kotów to zamach na kota Kaczora zorganizowany przez Tuska ;)

Azi

0

@IronSanHybrid to jest to o czym pisałem


Azi

0

@IronSanHybrid raczej na bank jest to ruch planowany od miesięcy. Nie wydaje się również przypadkiem fakt że jest mocno zgrany z ofensywa Ukrainy

Azi

3

@GeneralXavi żadnej?

Azi

2

@IronSanHybrid serio wierzysz że spontanicznie da się taką akcję odwalić? :D

Azi

2

@IronSanHybrid całe wojsko jest na Ukrainie. W dodatku całkiem możliwe że będzie z dość ograniczonymi zapasami co uniemożliwia im praktycznie walkę. W Moskwie widać objawy paniki więc wcale mnie nie zdziwi jak do walk dojdzie. Nikt w rosji nie przygotowuje zamachu stanu żeby odbić się od zdemobilizowanej Moskwy.

Azi

3

@Tomo1989 i śmiechował dziś z tego że będzie musiał tego kaktusa z ręki usuwać ;)

Azi

2

@tobiasson92 Micek to specjalista od wojskowości ale ekpertę z LaBamby z zerowa wiedzą o temacie i tak wiedzą lepiej :D

Azi

6

@ranger3120 policzyłem że zaliczasz zgon zanim będzie 1000 metrów ;)

Azi

1

@barcanawieki fajnie się w tej rosyji bawią

Azi

1

@IronSanHybrid Bazyliszek choć ładnych parę lat już tam nie byłem to kiedyś często wpadałem tam na obiad i piwko

Azi

0

@antymadridista100 gimby nie znajo! ;)
Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion.

Azi

3

@arasz1819 ale jak czytam takie wypowiedzi jak Twoja tutaj to widzę że PiS jest absolutnym mistrzem świata w dzieleniu Polaków. Dajesz im się prowadzić jak owca i nawet o tym nie wiesz bo wydaje Ci się ze jesteś "buntownikiem dla systemu" :D

Azi

0

@damian16161212 żona i dzieci to nie jest jakaś tam stała w równaniu :P

Jedna żona chętnie się przeprowadzi a inna nie. Jedne dzieci ciężko zniosą zmianę a inne bez problemu. A to tylko aspekt rodzinny. Nie podchodź do tematu zero-jedynkowo jakby kasa i kraj stanowiła tutaj jedyne wyznaczniki.

Azi

0

@!34RC3!_0N4 taka promocja - wrażenia jedyne w swoim rodzaju!

Azi

0

@ŁukaszNidzica nie wiem jak w tym tyg. ale w czerwcu tankowałem 2x (ON) 1 czerwca za 6,32 i 19stego za 6,13

Azi

0

@damian16161212 to wszystko zależy od wielu czynników. Np. ile masz lat, czy masz dzieci, na ile planujesz wyjechać, czy zabierasz rodzinę i jako oni zapatrują się na taką przeprowadzkę i wiele wiele innych.

Azi

1

@bartas97 przegapiłeś garnek! To "winogarryż". Teraz chyba wszystko jasne? ;)

Azi

4

@shahman „Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać”

Azi

0

@michal26 podsumowując prawie nikt kto urodził się wcześniej niż w 1985 czyli ludzie którzy pamiętają jak to jest jak radzą faktycznie proruscy nie chce głosować na konfederacje ;)

Azi

0

@R-Dinho Chłopie jeszcze dwa miesiące temu w konfie był Sykulski a sama konfa się nie szczyciła że był członkiem ich partii choć pojawiały się przecieki (wyglądające na zwykłe standardowe wycieki sprawdzające reakcje) że ma być ich jedynka w Częstochowie. Nie powiesz mi że Sykulski jest nie prorosyjski skoro nawet wywalili go z roboty za kretyńskie poglądy i ich głoszenie. A to tylko jeden z wielu ludzi.

Nie mówi mi o tym że konfa nie miała okazji się zblaznic bo nie startują w pierwszych wyborach i wystarczy zobaczyć co się dzieje z ich ludźmi kiedy się nie dostają albo kiedy przychodzi do dzielenia kasy. Niczym nie różnią się od posłów PO czy PiSu w tym zakresie. Nie będę więc sprawdzał metodą prób i błędów czy ktoś jest wiarygodny bo to do nich należy przekonanie mnie że są. A tego przekonania nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?