Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mezocyklon87 Jakiego? Niemiec? :P
0
@Castro to znaczy co?
0
@michal26 nie wiem czy Ukraina ma taki problem. Ciężko stwierdzić bo dotychczas nie próbowali. Oni muszą uważać żeby nie stracić za dużo ludzi a hurra ofensywa też może oznaczać stratę sprzętu i pozostawienia kraju bez obrony.
1
@wasacz jedna osoba przez to zginęła - jest nawet nagranie :p
Ale na poważnie to oni raczej nie rozkopują dróg i nie utrudniają przejazdów przez mosty gdyby mieli jakieś realne szanse walki w mieście
0
@JordiAlbion dej link to kiedyś obejrzę jak się będę nudził
5
@michal26 a w co ich uzbroi przeciwko czołgom?
4
A jak tam ta konferencja konfederacji? Powiedzieli cokolwiek co nie byłoby pustymi obietnicami?
2
@masq właśnie chciałem wstawić. W sumie mnie to nie dziwi. Tam w ich armii musi być w tej chwili absolutny chaos. A fakt że Wagner im się panoszy na wysokości magazynów z zapasami rokuje że zaraz zostaną bez zaopatrzenia.
1
@Khajio za dzieciaka grałem we Franko :p
0
@GeneralXavi TVP to zaraz oglosi że pomór kotów to zamach na kota Kaczora zorganizowany przez Tuska ;)
0
@IronSanHybrid to jest to o czym pisałem
0
@IronSanHybrid raczej na bank jest to ruch planowany od miesięcy. Nie wydaje się również przypadkiem fakt że jest mocno zgrany z ofensywa Ukrainy
3
@GeneralXavi żadnej?
2
@IronSanHybrid serio wierzysz że spontanicznie da się taką akcję odwalić? :D
2
@IronSanHybrid całe wojsko jest na Ukrainie. W dodatku całkiem możliwe że będzie z dość ograniczonymi zapasami co uniemożliwia im praktycznie walkę. W Moskwie widać objawy paniki więc wcale mnie nie zdziwi jak do walk dojdzie. Nikt w rosji nie przygotowuje zamachu stanu żeby odbić się od zdemobilizowanej Moskwy.
3
@Tomo1989 i śmiechował dziś z tego że będzie musiał tego kaktusa z ręki usuwać ;)
2
@tobiasson92 Micek to specjalista od wojskowości ale ekpertę z LaBamby z zerowa wiedzą o temacie i tak wiedzą lepiej :D
6
@ranger3120 policzyłem że zaliczasz zgon zanim będzie 1000 metrów ;)
1
@barcanawieki fajnie się w tej rosyji bawią
1
@IronSanHybrid Bazyliszek choć ładnych parę lat już tam nie byłem to kiedyś często wpadałem tam na obiad i piwko
0
@antymadridista100 gimby nie znajo! ;)
Suma podstawy równa się kwadratowi obu ramion.
3
@arasz1819 ale jak czytam takie wypowiedzi jak Twoja tutaj to widzę że PiS jest absolutnym mistrzem świata w dzieleniu Polaków. Dajesz im się prowadzić jak owca i nawet o tym nie wiesz bo wydaje Ci się ze jesteś "buntownikiem dla systemu" :D
0
@damian16161212 żona i dzieci to nie jest jakaś tam stała w równaniu :P
Jedna żona chętnie się przeprowadzi a inna nie. Jedne dzieci ciężko zniosą zmianę a inne bez problemu. A to tylko aspekt rodzinny. Nie podchodź do tematu zero-jedynkowo jakby kasa i kraj stanowiła tutaj jedyne wyznaczniki.
0
@!34RC3!_0N4 taka promocja - wrażenia jedyne w swoim rodzaju!
0
@ŁukaszNidzica nie wiem jak w tym tyg. ale w czerwcu tankowałem 2x (ON) 1 czerwca za 6,32 i 19stego za 6,13
0
@damian16161212 to wszystko zależy od wielu czynników. Np. ile masz lat, czy masz dzieci, na ile planujesz wyjechać, czy zabierasz rodzinę i jako oni zapatrują się na taką przeprowadzkę i wiele wiele innych.
1
@bartas97 przegapiłeś garnek! To "winogarryż". Teraz chyba wszystko jasne? ;)
4
@shahman „Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać”
0
@michal26 podsumowując prawie nikt kto urodził się wcześniej niż w 1985 czyli ludzie którzy pamiętają jak to jest jak radzą faktycznie proruscy nie chce głosować na konfederacje ;)
0
@R-Dinho Chłopie jeszcze dwa miesiące temu w konfie był Sykulski a sama konfa się nie szczyciła że był członkiem ich partii choć pojawiały się przecieki (wyglądające na zwykłe standardowe wycieki sprawdzające reakcje) że ma być ich jedynka w Częstochowie. Nie powiesz mi że Sykulski jest nie prorosyjski skoro nawet wywalili go z roboty za kretyńskie poglądy i ich głoszenie. A to tylko jeden z wielu ludzi.
Nie mówi mi o tym że konfa nie miała okazji się zblaznic bo nie startują w pierwszych wyborach i wystarczy zobaczyć co się dzieje z ich ludźmi kiedy się nie dostają albo kiedy przychodzi do dzielenia kasy. Niczym nie różnią się od posłów PO czy PiSu w tym zakresie. Nie będę więc sprawdzał metodą prób i błędów czy ktoś jest wiarygodny bo to do nich należy przekonanie mnie że są. A tego przekonania nie ma.