Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium co to za różnica 5 czy 15%?
Więcej swoich dopchnąć do koryta i tyle różnicy
3
@misteriosoVEB dobre podsumowanie :)
Nadzieja umiera ostatnia. Szczególnie jak ktoś jest młody i naiwny. Ale miło będzie za jakiś czas pośmiać się dla odmiany z ich rozczarowania a nie naiwności przedwyborczej :)
1
@Jakchcesz zaraz mecz to się nie odzwyczajaj :)
0
@IronSanHybrid ja się nie przejechałem. Po prostu nie wierzę w takie narracje - to jest czysta mowa trawa. Tym razem również koryto się nie przewróci. Co najwyżej zrobi się bardziej pruskie (sic!).
1
@Ostatnikrwawygang to było ponad 5 lat temu to się nie liczy!! ;)
0
@against_modern_football wrzucaj jak najwięcej. Miłośników peło też tutaj nie brakuje. Pisowcy i lewicowcy się raczej ukrywają natomiast ale nie zawadzi i ich uświadomić.
A co do herbikow które mi zarzucasz - to popatrz jakoś nie wpadają. Chleba za nie też sobie nie kupię ale jeżeli są one dla Ciebie tak istotne że wydaje Ci się że wszyscy tutaj na nie polują to współczuję
0
@ObiwanKenobi a jakie to ma znaczenie w odniesieniu do stawianych zarzutów? Serio nie widzisz żadnego problemu w tym że partia ukrywa przychody i wydatki a widzisz jedynie zapisy formalne? Lol
2
@Kidd to jest rosja. Nie próbuj zrozumieć ;)
Jakby zabrakło wódki/bimbru to byłby dopiero problem
0
@Antimadridista_WR chętnie napisze też o innych partiach ale niestety nie dają takich powodów do wyśmiania ich miłośników
1
@ObiwanKenobi widzisz tylko to co chcesz wiedzieć.
"Partia przesłała w całości historie operacji bankowych wyłącznie sześciu jej rachunków bankowych, a w przypadku pozostałych trzydziestu sześciu jedynie częściowe zestawienie historii tych rachunków bankowych, nieobejmujące jednak całego okresu sprawozdawczego"
1
@Seba_89_ a kilkanaście kont z których nie chcą się wyspowiadać to przeoczyłeś przypadkiem :p
1
@Benz chyba masz duże problemy z czytaniem skoro nie zauważyłeś że tam nie chodzi o te 500 zł :D
1
@Jagr czyli po prostu nie chcesz wiedzieć bo po co się zastanowić czy czasem nie głosuje na kogoś nieodpowiedniego :D
1
@Joe_Pesci ksieżniczka raczy wybaczyć ze korzystam ze swoich praw do wypowiadania się :)
3
@Kidd ja ten dylemat mam od 20 lat. Na początku jeszcze chodziłem na wybory, potem chodziłem oddać nieważny głos. Potem uznałem że to nie ma sensu.
Partie prezentują z czasem co raz niższy poziom. A każda kolejna która promuje się na reformatorów okazuje się banda cynicznych oszustów. Polityka to bagno.
1
@Jagr na tych kontach które ujawnili gdyby ktoś pytał. Ciekawe dlaczego nie chcą ujawnić pozostałych. Jak myślisz? :D
4
@Arkadio90 zgadzam się. Ale nie zgadzam się z tym że to jest jakiekolwiek usprawiedliwienie dla konfy. A co gorsza w ich szeregach panoszą się osobniki dość otwarcie skierowane ku ruskim co robi z nich najgorszą możliwą opcje do wyboru. Jeszcze gdyby tych osobników wywalili to nawet bym się zastanowił czy ta partia ma jakieś pozytywy ale oni nadal tam są tylko mniej się wypowiadają co dobitnie świadczy o tym że po prostu maskują się przed wyborami.
7
Konfa ma problem. Nawet PKW punktuje ich zachowanie. Wieczne niedomówienia i niechęć do wyjaśniania skąd mają kasę. A nawet w tym co pokazują widać że kasa płynie również "z zagranicy". Pozdrowienia dla wszystkich miłośników, którzy myślą że to są uczciwi ludzie dążący do czegoś dobrego dla Polski...
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/konfederacja-ma-problem-pkw-znow-odrzuca-sprawozdanie-partii-brauna/6feks9b
0
@NeKenI każdy??????
0
@Antimadridista_WR nie głosując głosuje na pis. Bardzo ciekawa propaganda ale dla tępaków...
0
@Antimadridista_WR na kogo chcesz. Albo nie głosuj wcale skoro nie ma na kogo.
3
@Xpert77 cała prawda! Nie ma na kogo głosować. Za pół roku są wybory a ja się zastanawiam kiedy (albo czy w ogóle) któraś partia da jakiś program wyborczy czy już przestają udawać że mają jakieś plany.
11
@macio_944 czy on nie obiecał że zje but jeżeli tych ustaw nie będzie?? Ale to przecież obiecywał 4 lata temu. To dziś się nie liczy... ;)
10
Że też ludzie się nabierają na te obiecanki cacanki...
https://img.joemonster.org/images/vad/img_67341/665c395fc844a079700c539f4b7ac5a2.jpg
0
@AbelKabel chętnie zapoznam się z ich programem. Wszedłem na ich stronę ale żadnego tam nie ma. Ciekawe czy kiedyś się pojawi? Raczej wątpię, bo ich wielbiciele żadnego programu przecież nie potrzebują a oni sami promują się wyłącznie na tym że inni robią źle a oni to będą cudowni. Czyli to samo co pis 8 jak przejmował władzę od peło. I jak wyszło to każdy widzi.
0
@michal26 nie wiem kto Ci wcisnął taką brednię ale jeżeli masz ochotę żyć z takim przeświadczeniem to Twoja sprawa
1
@draxidox na nikogo - robię tak od lat bo innej alternatywy nie ma.
0
@Peciak a gdzie Rumunia, Mołdawia i kraje bałtyckie?
Oczywiście że słyszałem Słowacy oddają swoje jedyne samoloty. Nie dziwne że dostają za to kasę skoro zostają bez obrony w tym segmencie. A czy my oddajemy nasze F-16? Jakoś nie słyszałem aby ktoś zgłaszał takie pomysły...
1
@Luciano99 kilka zdjęć? Na jednym się nie zmieściła? :P
11
@AdiKingu96 i dziewczyny w skąpych ciuszkach. Tak - wolę jak jest gorąco ;)