Azi

0

@ObiwanKenobi widzę że nic mądrzejszego nie mogłeś wymyślić :)
Bo ja wcale nie wspomniałem o vacie w zupełnie zrozumiałym kontekście :D

Azi

0

@siwy_cwaniak właśnie też tak coś mi się kołata.

Azi

1

@ObiwanKenobi duże kwoty? A wiesz chociaż ile żeś tego podatku zapłacił? O ile zarabiasz? To porównaj to sobie do tego ile zapłaciłeś w sumie vatu przez cały rok. To dopiero się zdziwisz :)

Azi

0

@ProMILs to bardzo dużo musiałeś sobie tam doczytać między wersami :D

Azi

0

@ObiwanKenobi i właśnie takie myślenie jest w tym wszystkim najbardziej naiwne. Ciekawe czemu znakomita większość krajów taki podatek jednak nalicza.

Azi

1

@TheNekro94 może im się wydaje że w ogóle nie płacą żadnych podatków? ;) Podobno koło połowy Polaków tak uważa...

Azi

0

Wraca do starego numeru?

Azi

1

@TheNekro94 też niekoniecznie. Pracodawca może nie przewidzieć że urodzi Ci się np. dziecko ;)

Azi

3

@ProMILs przecież tutaj nie chodzi o to czy masz pośrednika czy nie tylko o to że z góry nie oszacujesz w większości przypadków ile tego podatku konkretnie musisz odprowadzić. Nie dość że masz progi to jeszcze masz ulgi różnego typu. Naprawdę trzeba być nieogarniętym żeby nie rozumiec że inaczej tego zrobić się po prostu nie da.

To co napisał Mentzen to jest po prostu czysty kretynizm.

Azi

1

@TheNekro94 widzisz wpis @DamianBarcaCule i już wiesz do kogo kierowana jest ta gówniana narracja :D

Azi

1

@DamianBarcaCule brawo za najgłupszy wpis roku :D

Azi

22

@Nhyz w sumie to głupie. Ale to Konfa więc narracja musi być dostosowana do poziomu odbiorcy

Azi

1

@koziar bo dziwnym trafem tego typu artykuły pojawiają się na krótki czas przed wyborami. Ale to oczywiście czysty przypadek ,;)

Azi

5

@Kapitan hawk niektórzy myślą że inni ludzie - tak jak oni - też dostają piany w gębie na dźwięk słowa Niemiec. Tak to jest jak się ocenia ludzi przez pryzmat samego siebie.

Azi

0

@kiper09 nie lubią Cię. I dają Ci wyraźnie znak żebyś usunął konto w ramach protestu

Azi

1

@wpwelement w sensie Muniaka nie można? ;D

Azi

0

@ranger3120 jeżeli sam se ześ taka wybrał to cierp waść z godnością ;)

Azi

8

@ranger3120 normalnie?

Azi

2

@RoberDzik ja się zastanawiam jak to jest być kibicem Realu i czytać sugestie że sędziowie ich przekręcili bo nie uznali bramki że spalonego :D

Azi

0

@ostry22 właściwie to 3 ;)

Azi

0

@skubi99 z różnych źródeł z Twittera. Dlatego też napisałem że podobno jest potwierdzenie choć nic poza słowami nie widziałem rzecz jasna.

Inna sprawa że sam wysnułem takie założenie jak tylko zobaczyłem zdjęcia z rzekomego spotkania. A fakt, że inni najwyraźniej myśleli podobnie do mnie - ale mający zdecydowanie większe możliwości potwierdzenia swoich domysłów - utwierdził mnie w przekonaniu że coś w tym musi być skoro poważni ludzie też się nad tym zastanawiali.

Azi

1

@Kgorecki2500 zdechł?

Azi

5

Podobno potwierdziło się że Putin na spotkanie z Xi (sekretarz generalny Komunistycznej Partii Chin) wysłał... swojego sobowtóra :D

Najpierw na lotnisku wysłali jakiegoś błazna na powitanie (powinien to zrobić Putin albo delegować premiera) a potem na spotkaniu siedział sobowtór. No cyrk po prostu :D

A wydawało się że skoro Xi leci do Moskwy to będzie taki przełom. Facet jak ognia unika wyjazdów.

To chyba tyle jeżeli idzie o przyjaznej stosunki na linii Rosja - Chiny.

Azi

0

@masq bo Xi mówi o straży porządku ale opartym na prawie międzynarodowym, które ruskie wybitnie łamią. Co zresztą widać po tym że Putin oficjalnie został oskarżony przez trybunał w Hadze.

Ostatnio rzuciłem na Twitterze śmiałe stwierdzenie że do spotkania Putin - Xi wcale nie doszło. I teraz okazuje się że miałem prawdopodobnie rację - Putin podobno wysłał sobowtóra. Jeżeli dodamy do tego prawdziwa potwarz na lotnisku gdzie zgodnie z protokołem musiał go witać Putin (a w wyjątkowych okolicznościach premier) to mamy totalne ośmieszenie Chińczyków przez ruskich. Nie puszczą im tego od tak przecież.

Azi

3

@El dominatore Ceballos tłumaczący Gaviemu jak ma sie zachowywać. La Kabaret! :D

Azi

0

@masq

Azi

0

@masq Dlaczego tragedia? Przecież to wręcz policzek dla ruskich :D

Azi

1

@Solmyr i nie musieli za to płacić ;)

Azi

0

@reloaded nie miałby u nas życia. Pewnie pójdzie do jakiegoś średniaka na wyspach albo przedłuży umowę. Ale coś czuję że jeżeli Real nic nie wygra w tym sezonie to z dziadków nie zostanie u nich nikt.

Azi

0

@Tomo1989 i jeszcze na koniec odbił się od Lewego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?