Azi

1

@talizmo mają jakiś kompleks chyba jak my ogólnie w pucharach;)

Azi

5

@sendesara myślę że Koeman jest idealnym kandydatem na przyszłego prezesa. Nigdy nie tęskniłem tak za czyimiś wypowiedziami jak właśnie jego!

Już widzę te słowa: "Kogo mam ściągnąć? Tiki-taki?"

Azi

0

@masq musisz raczej myślec gdzie ktoś będzie szukał takich usług

Azi

1

@masq olx? Ale to oczywista oczywistość przecież

Azi

2

@Ramos9248 1. Z takim podejściem nie ma żadnego sensu wypełnianie ankiet. Niech sobie po prostu wymyśli wyniki*
2. Nie każdy pisząc pracę mgr chce to zrobić na odwal się...

Inna sprawa że tutaj masz niesprecyzowana grupę docelową i taka ankieta będzie miała bardzo mała wartość merytoryczną. Ale to zupełnie inna kwestia. No i ankiety wypełnione tak jak sugerujesz to od razu widać że są od czapy...

Azi

3

@pt9 to dziwna grupa zawodowa. Szukałem kiedyś (dobre 13-15 lat temu) nieruchomości pod firmę (musiał to być oddzielny budynek ale mógł to być duży dom, który zostałby przerobiony na biurowiec) i znalazłem w końcu odpowiedni. Sam znalazłem kontakt do właściciela i umówiłem się na oglądanie. I nagle w czasie oględzin wpada zdyszany agent i zaczyna na mnie wrzeszczeć że ja mam tutaj zaraz z nim podpisać umowę. No to go grzecznie pytam czy go... Eeee... Czy mu odbiło? Pytam się grzecznie czy on chce w moim imieniu zająć cię oględzinami, negocjacjami ewentualnymi itp. itd. ale czy przypadkiem nie reprezentuje on sprzedawcy. No to się facet oburzył że ja oglądam bez umowy z nim. Mówię że jak ma umowę ze sprzedającym to ich sprawa i żeby mnie do tego nie mieszał. Typ zaczął mi grozić sądami to gościa wyśmiałem. Sprzedawca chyba też się zorientował że to jakoś dzban bo potem zniknął baner tejże firmy z płotu i pojawił się taki bez logo.

Co ciekawe budynek był ok. A do umowy nie doszło bo sprzedawca zorientował się po kilku tygodniach że musiałby zapłacić ogromny podatek z uwagi na to że dom dostał niedawno w spadku. A z tego co wiem to musi mieć go u siebie 5 lat żeby uniknąć podatku. Szkoda bo za tą transakcje dostałbym gigantyczna prowizje wtedy a jako że byłem jeszcze na studiach to były wtedy ładne pieniążki :)

Azi

2

@Rudy432 myślisz że jest klub który nie chciałby mieć Pedriego w swojej pierwszej 11? Bo ja wątpię aby się taki znalazł. Może taki co go Michniewicz prowadzi...

Azi

1

@Kinginiesta nie wiem czy obecny Fati i Torres to jest wyższa półka ;)
A Koeman miał jednak Leo a nie Lewego po kuracji u Michniewicza

Azi

1

@mientusek1407 "Są i tacy którzy przedkładają owce nad dziewczęta. Cóż, tylko im współczuć, jednym i drugim"

Azi

0

@TheNekro94 trochę racji masz ale wolę takie katowanie oczu niż to za Koemana. Tam nie było happy endów za bardzo...

Azi

0

@kamyk_23 ja piszę o tym że jest coś takiego jak prawo którego trzeba przestrzegać i że ksiądz nie jest prokuratorem żeby ścigać pedofilów i ich karać a Ty mi wrzucasz film do obejrzenia. No spoko. Nie mam pojęcia co to ma do rzeczy ale najwyraźniej dla Ciebie jest bardzo istotne :D

Zauważ tylko że ja nawet w jednym słowie nie napisałem nic o kryciu pedofili ani tuszowaniu spraw. A jedyne do czego się odnoszę to do oczywistych oczywistości typu ksiądz to nie prokurator i nie możesz od niego wymagać czegoś co leży w gestii prokuratury. I nie ma znaczenia co tam sobie przeciwnicy kościoła wymyśla - świat tak działa że hydraulik nie zajmuje się zawodowo ściganiem złodziei bo to rola zupełnie innych grup zawodowych...

Azi

0

@SpainFanRM89 a czemu nie zaczniesz po prostu kibicować Barcelonie? :D

Azi

3

@AmigoBlancos to nie jest prowokacja - tylko ciekawość. Powiedz mi jak to jest być (skrybą!;) zmuszonym do pisania na stronie największego rywala, bo strona kibiców Twojego klubu jest gówniana i nikt nie chce tam się udzielać?

Azi

0

@Rewolucja123 gratulacje! Niezły wynik. Sam muszę trochę zrzucić ale jak się ma tyle lat co ja to już się niechce ;)

Azi

3

@ChessInfo a dlaczego miał tego nie robić? To nie papież i nie księża są od ścigania ludzi. Jeżeli komuś nie udowodniono winy to jest niewinny i tyle. Jeżeli wyrzuca Cię z roboty bo ktoś puści plotkę że jesteś pedofilem a nic Ci nie udowodnią to też możesz się procesować z firmą. Tak działa prawo i nie zmienisz tego tylko dlaczego że są na świecie pedofile - niestety.

Azi

3

@Przemek2323 realny dochód faktycznie spada. Wszystko się zgadza ;)

Azi

4

@Comentateiro @arasz1819 co tam ? Po plecach musicie się poklepać bo argumentów brakuje :)

Azi

3

@ChessInfo całość polega przecież na tym żeby pedofila gonić za życia a nie 30 lat po jego śmierci... A dlaczego wtedy tego nie robili to nie jest pytanie do mnie. Jak jesteś ofiarą to zgłaszają przestępstwo a nie czekasz 30 lat a potem wielkie larum bo nikt nic 30 lat nie robił. Jak nie było podstaw to nikt nic nie robił ale to jest przecież żadne zaniechanie obowiązków tylko brak podstaw do wszczęcia śledztwa.

Azi

0

@Kidd a jak kiepsko liczysz to co wtedy?

Azi

5

@ChessInfo no i czemu śledczy nic nie zrobili choć media twierdzą że są dowody? Ja nie wiem czego Ty oczekujesz. Organy ścigania nie gonią człowieka oskarżonego o pedofilię to kościół powinien? Gdzie tutaj jest jakaś logika to nie mam pojęcia

Azi

0

@negreanu to druga sprawa że można pociągnąć do odpowiedzialności kogoś kto nie wykonuje wyroku ale jak mam być szczery to jakoś nie wierzę w tajne kościelne dochodzenia i akta spraw. Kościół ma swój wydział wewnętrzny czy jak? :D

Azi

1

@arasz1819 a skąd wniosek że kościół prowadził jakieś dochodzenie w tej sprawie? Co to księża są teraz śledczymi że dochodzenia prowadzą i kartoteki robią?

Azi

2

@negreanu nie mam pretensji. Po prostu dziwię się jak bardzo naiwnym i podatnym na totalnie głupie narrację można być. Potem wyskakuje taki @arasz1819 i bredzi o spiskach światowych choć widać że nic z tematu nie zrozumiał i zwyczajnie dał sobie wmówić coś głupiego

Azi

6

@arasz1819 tak myślałem że nie potrafisz nic wymyślić. Wystarczy zadać kilka pytań i okazuje się że nic z tematu nie rozumiesz :D

Azi

2

@negreanu ale chłopie. Do kogo masz pretensje że ktoś nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny/zbrodnie? Do kościoła czy do organów ścigania? Bądźmy poważni. Jeżeli komuś udowodnili że coś zrobił to do państwa a nie do kościoła należy ukaranie tej osoby. Każdy ksiądz podlega naszemu prawy tak samo jak każda inna osoba. Nie dajmy sobie wmówić jakiejs bezkarności. Bo jeżeli ktoś jest bezkarny - jak nasi politycy - to jest to wina systemu a nie kościoła jako takiego.

Azi

4

@arasz1819 jakich dokumentów odmawia wydania? I komu? O czym Ty będziesz? Widać że narracja Ci się nie spina.

Azi

8

@arasz1819 ale co ma piernik do wiatraka? Księża bardzo często zmieniają parafię - taka praca. A śledztwo prowadzi przecież nie kościół tylko organy ścigania. Nie wiem jak można mieć problem ze zrozumieniem tak prostych rzeczy.

Azi

20

@arasz1819 mnie nie interesują opinie dziennikarzy. Interesują mnie fakty. Jeżeli masz dowody że ktoś jest pedofilem to składaj je gdzie trzeba. A jeżeli nie masz ale udajesz mądrego na podstawie tego co Ci się wydaje to sorry bardzo - ale to mądre nie jest...

Azi

13

@arasz1819 ja Ciebie też mogę oskarżyć o pedofilię. I to znaczy że jesteś winny z miejsca?

Azi

20

@ObiwanKenobi dla tych tam wyżej żadne dowody nie są przecież potrzebne.

Oni podążają za tym co im dyktują nawet jeżeli to jest nieklejąca się narracja bez cienia dowodu. Byle było zgodne z tym co im tam włożyli wcześniej do łbów. Zero własnych przemyśleń. A najlepsze jest to że oni nawet nie ogarniają że są po prostu sterowanymi owieczkami. Ale skoro im z tym dobrze to cóż - ich sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?