Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr za darmo to i tak dla nas za drogi...
0
@Nhyz dobrze wiedzieć że nie tylko do nas są ściągani zawodnicy za ciastka kasę których jedynym celem jest wyciągnięcie kasy :)
0
@osa91 tylko że w czasach o których mówimy nie ma policji a organy ścigania wyglądają zupełnie inaczej niż dziś.
0
@ChessInfo właśnie robisz dokładnie to samo tylko nie potrafisz tego przyznać :D
2
@osa91 wyobraź sobie sytuację że ja przychodzę do Ciebie i mówię Ci że osoba X jest pedofilem. Nie przedstawiam na to oczywiście żadnych dowodów. Co robisz?
4
@ChessInfo a jaki masz dowód że Ty nie tuszujesz pedofilii? Ty i tak jesteś w lepszej sytuacji bo możesz się przynajmniej wypowiedzieć.
8
@JarekS no biedactwa nie dźwigają presji... A co mają powiedzieć zawodnicy i trenerzy których prace niszczą fatalne decyzję arbitrów? O tym to jakoś nie pomyśleli
15
No ciekawe dlaczego kluby nie mają zaufania do arbitrów... Ot zagadka ;)
6
@Przemek2323 PiS=PO
Standardowo - dziel i rządz. A ludzie dalej się na to nabierają... A przy tym niektórym się wydaje, ze jak jest XXI wiek to są tacy cywilizowani :D
1
@Kidd miały być realne ;)
0
@Puyolex z realnych opcji to junior z rezerw...
1
@Rewolucja123 taka taktykę zawsze stosowała Brazylia...
... w championship managerze 2 ;)
Doskonale to pamiętam bo w ataku grał tam zwykle mój ulubiony napastnik wtedy ;)
2
@Walker widać że pociągnął ją ruch feministyczny
1
@mekston to jest spory problem sędziowania. W dodatku co arbiter to różny poziom tego co gramy a co gwiżdże. Np. ostatni klasyk: sędzia nie wywalił Viniego, ktory powinien wylecieć za darcie mordy to zrobiło się miejsce do chamskich ataków. O skorzystał na tym też Gavi. Sędzia musi być konkretny i konsekwentny. Jak raz da sobie wejść na głowę to potem będzie problem cały mecz. A tak wywalilby pyskacza - całkowicie słusznie przecież - i reszta by wiedziała że gramy w piłkę a nie bawimy się w cyrkowca
0
@tristan87 nie trawie Dudka ale tutaj ma rację. Nie przez przypadek zupełnie inaczej wyglądamy w lidze czy PK z Realem niż w Europie. Presja wyniku + wątpliwej jakości zmiennicy robią swoje.
1
W mojej ocenie to rzut karny.
Rozumiem jednak argumenty że zawodnik sporo dołożył od siebie albo że kontakt nie był wystarczający. Dlaczego jednak zawodnicy dokładają od siebie w sytuacji gdy faktycznie są faulowani? Najwyraźniej dlatego że sędziowie często nie gwiżdżą ważnych ale drobnych fauli.
0
@karci0 dwa. W LM i PK
Więcej było z 4 bramkami.
https://www.transfermarkt.pl/xavi/leistungsdatenDetail/trainer/59876/verein_id/131/datum_zu/2021-11-06/datum_ab/2023-03-06
0
@takisobiektos jest
1
@Sulimo padłem :D
0
@Emhyr ma na to zero euro i brak możliwości rejestrowania nowych zawodników...
0
@cold_play wiadomo że z marca. Mentalnie jestem w lutym widać ;)
0
@cold_play widzę normalnie na szczęście. Ale poprzedni mam z 4 lutego a kiedyś na głównej wyświetlały się te info między newsami. Teraz tego nie widziałem i się zdziwiłem
0
@macio_944 jasne. Tylko dla pewności zrób mi wcześniej przelew na 1000 zł. Oddam Ci z opłatą. Naprawdę!!
0
Strona nawala? #tiki-taka nie działa czy tylko u mnie się nie wyświetla?
9
@qbuteq szukajcie na głównej a znajdziecie
1
@Kapitan hawk powinien dostać premie za każdym razem kiedy nie wchodzi na boisko ;)
3
Niech się nie śmutają. Przecież jest postęp! Udało się oddać celny strzał. I to nie jeden!
0
@zeko0 to będzie error. Ich serwery nie wytrzymują więcej niż 5 użytkowników na raz ;)
0
@goldmetaxa kto płacze?
0
Wyobraźcie sobie co teraz się dzieje w domach smietankowych? Już szłysze to zawodzeni. Symfonia dla moich uszu.