Azi

0

@Emhyr za darmo to i tak dla nas za drogi...

Azi

0

@Nhyz dobrze wiedzieć że nie tylko do nas są ściągani zawodnicy za ciastka kasę których jedynym celem jest wyciągnięcie kasy :)

Azi

0

@osa91 tylko że w czasach o których mówimy nie ma policji a organy ścigania wyglądają zupełnie inaczej niż dziś.

Azi

0

@ChessInfo właśnie robisz dokładnie to samo tylko nie potrafisz tego przyznać :D

Azi

2

@osa91 wyobraź sobie sytuację że ja przychodzę do Ciebie i mówię Ci że osoba X jest pedofilem. Nie przedstawiam na to oczywiście żadnych dowodów. Co robisz?

Azi

4

@ChessInfo a jaki masz dowód że Ty nie tuszujesz pedofilii? Ty i tak jesteś w lepszej sytuacji bo możesz się przynajmniej wypowiedzieć.

Azi

8

@JarekS no biedactwa nie dźwigają presji... A co mają powiedzieć zawodnicy i trenerzy których prace niszczą fatalne decyzję arbitrów? O tym to jakoś nie pomyśleli

Azi

15

No ciekawe dlaczego kluby nie mają zaufania do arbitrów... Ot zagadka ;)

Azi

6

@Przemek2323 PiS=PO

Standardowo - dziel i rządz. A ludzie dalej się na to nabierają... A przy tym niektórym się wydaje, ze jak jest XXI wiek to są tacy cywilizowani :D

Azi

1

@Kidd miały być realne ;)

Azi

0

@Puyolex z realnych opcji to junior z rezerw...

Azi

1

@Rewolucja123 taka taktykę zawsze stosowała Brazylia...
... w championship managerze 2 ;)

Doskonale to pamiętam bo w ataku grał tam zwykle mój ulubiony napastnik wtedy ;)

Azi

2

@Walker widać że pociągnął ją ruch feministyczny

Azi

1

@mekston to jest spory problem sędziowania. W dodatku co arbiter to różny poziom tego co gramy a co gwiżdże. Np. ostatni klasyk: sędzia nie wywalił Viniego, ktory powinien wylecieć za darcie mordy to zrobiło się miejsce do chamskich ataków. O skorzystał na tym też Gavi. Sędzia musi być konkretny i konsekwentny. Jak raz da sobie wejść na głowę to potem będzie problem cały mecz. A tak wywalilby pyskacza - całkowicie słusznie przecież - i reszta by wiedziała że gramy w piłkę a nie bawimy się w cyrkowca

Azi

0

@tristan87 nie trawie Dudka ale tutaj ma rację. Nie przez przypadek zupełnie inaczej wyglądamy w lidze czy PK z Realem niż w Europie. Presja wyniku + wątpliwej jakości zmiennicy robią swoje.

Azi

1

W mojej ocenie to rzut karny.
Rozumiem jednak argumenty że zawodnik sporo dołożył od siebie albo że kontakt nie był wystarczający. Dlaczego jednak zawodnicy dokładają od siebie w sytuacji gdy faktycznie są faulowani? Najwyraźniej dlatego że sędziowie często nie gwiżdżą ważnych ale drobnych fauli.

Azi

0

Azi

1

@Sulimo padłem :D

Azi

0

@Emhyr ma na to zero euro i brak możliwości rejestrowania nowych zawodników...

Azi

0

@cold_play wiadomo że z marca. Mentalnie jestem w lutym widać ;)

Azi

0

@cold_play widzę normalnie na szczęście. Ale poprzedni mam z 4 lutego a kiedyś na głównej wyświetlały się te info między newsami. Teraz tego nie widziałem i się zdziwiłem

Azi

0

@macio_944 jasne. Tylko dla pewności zrób mi wcześniej przelew na 1000 zł. Oddam Ci z opłatą. Naprawdę!!

Azi

0

Strona nawala? #tiki-taka nie działa czy tylko u mnie się nie wyświetla?

Azi

9

@qbuteq szukajcie na głównej a znajdziecie

Azi

1

@Kapitan hawk powinien dostać premie za każdym razem kiedy nie wchodzi na boisko ;)

Azi

3

Niech się nie śmutają. Przecież jest postęp! Udało się oddać celny strzał. I to nie jeden!

Azi

0

@zeko0 to będzie error. Ich serwery nie wytrzymują więcej niż 5 użytkowników na raz ;)

Azi

0

@goldmetaxa kto płacze?

Azi

0

Wyobraźcie sobie co teraz się dzieje w domach smietankowych? Już szłysze to zawodzeni. Symfonia dla moich uszu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?