Azi

1

Nie wiem kto prowadzi ta kampanię ale z pewnością my ją finansujemy i sami dajemy argumenty do tego żeby ją prowadzić...

Azi

1

@arsenallondyn0 nie. Mówię o tym że nie mam pojęcia co selekcjoner wymyślił więc ciężko mi ocenić powołania.

Azi

0

@arsenallondyn0 oceniam tak: nie mam pojęcia co tam wymyślił i jak chce grać ale facet ma przed sobą dwa mecze gdzie musi zdobyć min. 4 punkty. A dwie porażki to w zasadzie pożegnanie się z mistrzostwami. Więc mam nadzieję że się co robi.

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

0

@Bogan szczerze to ta narracja się nie klei z samego założenia. Gdyby mieli dobre wytłumaczenie dla tych wydatków to pokazałoby je od ręki. A teraz kiedy sprawa wałkuje się z czasu to już nic wiarygodnego nie powiemy niestety :(

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

1

Komentarz usunięty

Azi

0

@arasz1819 rozumiem że to ja tak rzekomo napisałem :D
Kolego poczytaj że zrozumieniem czasem wypowiedzi innych a nie zgadujesz co ktoś ma na myśli :)

A tak swoją drogą to ukrywanie pedofilów też jest przestępstwem więc wsadzam tych zbrodniarzy skoro masz dowody :)

Azi

18

Komentarz usunięty

Azi

0

@Kidd ale po co robicie kolejny temat? Jeden to za mało? Czy szerszej publiczności Wam trzeba? :)
Załatwcie sprawę po męsku. Jak nie w dyskusji to dajcie sobie po buźkach. A potem idźcie na piwo.

Azi

0

@Medium jasne. Daj tylko PESEL i skan dowodu i robię przelew ;)

Azi

3

@AmigoBlancos ja natomiast jestem ciekaw czy jeżeli Araujo po raz kolejny schowa Viniego do kieszeni to czy Brazylijczyk na rewanż w PK nie weźmie czasem L4

Azi

1

@ranger3120 dorwał dziewczynę i nie wychodzą z sypialni.

Ale w sumie to kiedyś monopoly im się znudzi.

Azi

0

@Campeon87 to powinni się szybko zorientować że to kiepska inwestycja :P

Azi

2

Mówiąc krótko - płaciliśmy a i tak nasz oszukali. Znaczy że jesteśmy frajerami bo płaciliśmy dalej? O.o

Azi

1

@JimMorrisonFCB ruskie robią głupie rzeczy bez stawiania ich pod ścianą. A jedyne co rozumieją to argumenty poparte laniem ich po mordach. Takich szanują a innych chcą zniewolić, zniszczyć lub pozabijać.

Azi

0

@kamyk_23 Dlaczego wydaje Ci się że skoro w poprzedniej wypowiedzi wyśmiałem Twoje zdanie to tym razem będzie inaczej? Ty chłopie masz jakiś problem z bardzo prostą logiką. Próbujesz robić te same głupie rzeczy, choć nie dają one żadnego efektu. I po co tak marnować życie?

A najzabawniejsze jest to, że Ty nie masz zielonego pojęcia jakie jest moje zdanie w tej kwestii, bo nie napisałem na ten temat nawet jednego... zdania! A nie byłeś na tyle mądry żeby się zapytać co ja myślę o tym temacie. Wymyśliłeś więc sobie co ja uważam i teraz walczysz z wiatrakami.

Azi

2

@Kgorecki2500 zależy jakie ale generalnie uwielbiam

Azi

0

@clyde ale ona zawsze była aseksualna

Azi

1

@Bezhistorii ten dobry musi być też po zmianie płci!

Azi

4

@Medium wiesia jest biznesłumen i walczy w swoim j interesie. A Ty się z niej nabijasz! :P

Azi

1

@Janas11224 lepsze w lecie jak jagody są świeże :)

Azi

3

Dobrze że dostrzega słabą formę i że umie do tego podejść z dystansem. Torres potrzebował pomocy aby się uporać z problemami i też ciężko powiedzieć, że gorszy okres jest za nim.

Azi

0

@kamyk_23 Załóżmy że jestem ograniczony i że padnę krzyżem. Ale użyj jakiegokolwiek argumentu na potwierdzenie tego że nie mam racji :D
Bo to że napiszesz coś tak głupiego nie oznaczać będzie że masz rację. Wręcz przeciwnie - świadczy wyłącznie o tym, ze jesteś zbyt ograniczony aby bronić swoich racji i musisz wmyślać coś głupiego aby dać sobie samemu choć iluzoryczną nadzieję że ktoś nie zrobił z Ciebie osła w dyskusji.

Azi

0

@Kinginiesta bo FIFA/UEFA mogą niszczyć swój wizerunek jak chcą bez konsekwencji ale małe klubiki już nie mogą. Barcelona i tak jest dużym klubem i ukaranie jej będzie precedensem w pewnym sensie.

Azi

1

@JimMorrisonFCB no to dogadali się z Ukrainą...
W NATO już prawie nikt na tym nie lata. I nie ma się co dziwić zresztą

Azi

5

@Luciano99 kolejny fejk! Comentateiro miałby doczepione dodatkowe dwa kółka przy tylnim kole ;)

Azi

0

Najbardziej podoba mi się ostatni akapit bo jeżeli potwierdzi się że sędziowie sprzedawali mecze to dziękują obecnym i starym skorumpowanym ;)

Azi

1

@talizmo mają jakiś kompleks chyba jak my ogólnie w pucharach;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?