Azi

13

@arasz1819 ja Ciebie też mogę oskarżyć o pedofilię. I to znaczy że jesteś winny z miejsca?

Azi

20

@ObiwanKenobi dla tych tam wyżej żadne dowody nie są przecież potrzebne.

Oni podążają za tym co im dyktują nawet jeżeli to jest nieklejąca się narracja bez cienia dowodu. Byle było zgodne z tym co im tam włożyli wcześniej do łbów. Zero własnych przemyśleń. A najlepsze jest to że oni nawet nie ogarniają że są po prostu sterowanymi owieczkami. Ale skoro im z tym dobrze to cóż - ich sprawa.

Azi

0

@mekston no nie zatrzymał się ;)

Azi

0

@mekston spoko spoko Salah jutro sobie strzeli hattricka i będzie po zawodach ;)

Azi

0

nie ten temat :D- do usunięcia

Azi

0

@JaroCoach Tak/Nie standardowo po 50% ale doliczono bonus za przywiązanie do Barcelony.

Azi

2

Azi

0

@tbas na piwno chodzi o somsiada ;)

Azi

2

@AduŚ07 nawet ironia ma granice dobrego smaku ;)

Azi

1

@Tarins jeżeli VAR musi zmieniać decyzje sędziów to owszem - bardzo źle świadczy to o ich pracy. A miejmy na uwadze, że VAR interweniuje tylko w małym procencie decyzji jakie podejmuje sędzia.

Azi

0

To już lepszy Martínez. Grado sędziował 5 naszych spotkań i 3 przegraliśmy.

Azi

2

@Tarins bez VARu to w ostatnim meczu mielibyśmy w plecy bramkę po zagraniu ręką i nie mieli naszej bo sędzia widział spalonego, którego nie było.

To że VAR musi ratować sędziów to nie jest powód do dumy. Zasadniczo VAR jest ale najlepiej gdyby nie musiał być decydujący a stanowić jedynie dodatkową podporę. Niestety w Hiszpanii tak to nie wygląda.

Azi

1

Mieć takiego zawodnika, który godzi się na siedzenie na ławce a przy tym zarabia małą kasę, jednocześnie gwarantując przyzwoity poziom, kiedy trzeba wejść na boisko - marzenie. Niestety kontrakt jest wysoki i wątpię aby Alba dostał gdzieś - nawet w pseudligach - podobny, więc raczej od tak z niego nie zrezygnuje :/

Azi

1

@AmigoBlancos rozprawa to pewnie zacznie się w tym roku a skończy w kolejnej dekadzie...

Azi

3

@Luciano99 fejk - intercity nie jeździ do Ciechocinka ;)

Azi

0

@Uukasz_93 Kiedy wydałeś kupę kasy na Semedo a potem zamieniłeś go na Desta :D

Azi

1

@P33ck ale z Ciebie łobuz!

Azi

1

@Emhyr Victor Font pewnie cieszy się że nie wygrał jak widzi jakie trupy wypływają z zalanego szambem klubu ;)

Azi

9

@Worny Kounde to taki Araujo, któremu w losowych momentach załącza się Lenglet...

Azi

0

@kiper09 ja również mam wątpliwości czy w sporcie, gdzie kluby rocznie obracają kwotami rzędu miliarda euro, pracują ludzie, którzy znają się na swojej robocie i np. potrafią ocenić - na podstawie dokładnych badań - kiedy zawodnicy potrzebują odpoczynku a kiedy intensywnego treningu. Myślę że faktycznie nie potrafią. I Xavi daje zawodnikom wolne bo chce pojechać na grzyby ;)

Azi

0

@draxidox ciekawe że w drugą stronę to nie działa ;)

Azi

8

@urbipl to jest zawodnik gdzie faktycznie można powiedzieć ze zaatakował głową nogę rywala :D

Azi

2

Typ zdejmuje ręką piłkę z nogi de Jonga i zdziwieni... No nie mogę

Azi

0

Co on chce tutaj oglądac? Ręka zagrał

Azi

0

Odgwizdał faul na Gavim? Szoook!

Azi

0

@regatta52 Aż mnie zatkało. To dopiero byłaby dziwna zmiana

Azi

2

Czy przy zmianie wyświetlało się 21 a zszedł Raphinha?

Azi

3

Totalnie dziś brakuje intensywności. I gramy zdecydowanie ze zbyt dużymi odstępami między formacjami.

Azi

4

I to 2 min. sprawdzali? No bez jaj!

Azi

7

Robił co mógł żeby nie uznać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?