Azi

0

Noga dobre pół metra nad ziemią. I faul dla nich. Ciekawe...

Azi

0

@JordiAlbion chętnie bym się przeniósł do Katalonii gdzie już kiedyś mieszkałem ale krótko. Ale moja żona nie bardzo miałaby tam robotę w swoim zawodzie zapewne

Azi

2

@wlodek54 tak! ;)

Azi

0

@Deathwing112 za mało danych. Są różne formy pomocy i różne ich źródła.
Np. możesz dostać dofinansowanie od państwa (albo zwolnienie z podatku) przy inwestycji - nie znam z pamieci szczegółów ale w necie jak wpiszesz dofinansowanie i inwestycja to pewnie łatwo znajdziesz.
Z prywatnych to gama jest naprawdę szeroka od zrzutek po profesjonalna pomoc firm które zajmują się innowacyjnych startupów.

Ale jeżeli masz mała firme i szukasz kogoś kto Ci kupi np. drukarkę 3d a Twoja firma nie wyróżnia się niczym (ani oferta ani lokalizacja) to pozostaje kredyt.

Azi

0

Bardzo fajny materiał o kredytach - polecam :)


Azi

0

@fortunate_son a kto wziął podwykonawcę?

Azi

17

Zdaje się że zebrali się na wypadek gdyby coś wyciekło od nich :D

Azi

1

@Tomix88 Tak. Niemieckie czołgi są niemieckie. Tak jak niemieckie samochody są niemieckie.
A jeżeli coś kupiłeś to możesz tym zarządzać. Nie ma żadnego znaczenia czy to zostało wyprodukowane przez Niemców czy Arabów. Niemniej niemieckie auto kupione przez Polaka, który nim jeździ nadal pozostaje autem wyprodukowanym przez Niemców... Widzę że to jest jakaś straszliwa prawda nie do pojęcia dla Ciebie!
Nie wiem co gadał Czaskowski, bo typek zwykle bredzi i szkoda mi czasu na słuchanie kretynizmów.

Azi

1

@urbipl czytałem zanim wrzuciłem twitta ;)

Azi

2

@ObiwanKenobi mogła ale to nie ona zaczęła ten spektakl "niedomówień".

Azi

1

Problem jest taki, że Thuram chce pieniądze a my możemy mu zagwarantować wyłącznie problemy z zarejestrowaniem go do grania...

Azi

13

@urbipl jaka przepychanka polityczna? Po prostu wyrażajmy się precyzyjnie. Jeżeli Opel ma w PL swoją fabrykę to nie znaczy że są to polskie samochody. Tak samo - jeżeli statek pod banderą francuską przewozi polski gaz to nie znaczy że to jest PL statek. Niezależnie od tego jak się nazywa. Denerwuje mnie takie ubarwianie rzeczywistości.

Azi

7

@J4no to znaczy że Vegeta nie skończył jeszcze gimnazjum choć skończyły sie gimnazja...

Azi

38

Kobieta zgruzowała Obajtka. A najlepsze jest to, że napisała czystą prawdę.

Azi

3

@Ojciec5tkidzieci po prostu sprawdza się stara prawda: w czasach kiedy nie było internetu tylko rodzina wiedziała ześ debil.

Azi

1

@Emhyr Tylko że nie gra na stawiany autobus. Granie na skrzydle w Osasunie gdzie nie masz podwajanego krycia i dużo miejsca to nie to samo co u nas. Niestety.

Azi

7

@norbi77 ja pier... kierowca do zgruzowania za takie zepchnięcie...

Azi

0

@cracker a nie włączyła awaryjnych ponieważ?

Azi

3

@karolup Nie wierzę w wycofanie się CVC tak szybko ale gdyby do tego doszło to Tebas nie będzie się musiał zastanawiać - decyzję podejmie się za niego ;)

Azi

2

@Rewolucja123 dzisiejszy mecz Realu z Espanyolem to mecz gdzie każdy wynik będzie dla nas w jakiś sposób dobry ;)

Azi

0

@Striker nawet bym się zgodził gdyby nie 2 elementy nie pasujące do takiej narracji: pierwszy to wyraźne opanowanie kobiety a drugi to fakt, że nie włączyła awaryjnych. Gdyby była spanikowana to bym rozumiał że nie włączyła awaryjnych tylko biegała/dzwoniła po pomoc. Ale kobita sobie spokojnie wysiada, zakłada kurtkę jak gdyby nigdy nic. A awaryjne nie włączone.

Azi

1

@mrboom a wiadomo że trzeba mieć trochę wprawy w operowaniu drążkiem ;)

Azi

1

@Nano22 tak trochę nieefektywnie kupowaliśmy te mecze skoro nas sędziowie przekręcili.

Azi

1

@wasacz Gdyby nie to że od lat używam ich telefonów to powiedziałbym że jak najbardziej popieram :P

Azi

0

@masq tak jak napisał @michal26 . Dodać można co najwyżej informacje że czołg bez części zamiennych jest równie pożyteczny co czołg do którego nie masz paliwa. Chwilę podziała i to tyle.

Azi

1

@Stasik91 a co Ci dolega że przed południem mogłeś pracować a po południu już nie? Wypadek w pracy?

Azi

8

Może go wreszcie posadzą...

Azi

1

xG kłamie
Lech - 0.22
Rywale - 0.51

Azi

0

@tadzik447 "geeeeejjjjj"

E: wybacz że bez linka ale źle się czuje i niechce mi się szukać :(

Azi

0

@FcPortoFan1999 za wysoko tos jej poprzeczki nie zawiesił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?