Azi

0

Dla redaktora zaskakujące jest to co jest oczywiste :D

Azi

1

@pauletaa ja ale zla moderacja usunęła ;)

Azi

0

Przecież zawodnik Legii wychodził na sam na sam. To powinno być czerwona kartka.

Azi

2

@BorzyKrzys zapomniałeś się przelogować chyba ;)

Azi

2

@PatrykBarca on przecież próbuje dać do zrozumienia że białe koszulki są paskudne i nie da się w nich grać ;)

Azi

0

@Bobo25 Jeżeli regularnie jadasz w Maku to zamówienie pewnie też się powiększyło ;)

Azi

5

@Emhyr Obaj by się przydali i dziś

Azi

10

W jego przypadku największy problem stanowi i tak fakt, że koszulka jest biała ;)

Azi

7

Dajemy 0 ale i tak go nie zarejestrujemy! ;)

Azi

0

@wasacz bo w ogóle nie chodzi o to żeby się z Ciebie ponabijac :D

Azi

0

@wasacz taa jest! Dobrze że Ty jesteś trzeźwy. Szkoda tylko że nikogo za bardzo nie obchodzi Twoja opinia :D

Azi

3

@wasacz co za pijak! Własna opinię ma zamiast kierować się Twoja. No jak on śmie?!?

Azi

1

@yoli a kto młodemu broni wywalczyć miejsca w składzie? Skoro nie gra to chyba znaczy że nie potrafi wygrać na treningach rywalizacji z żadnym z kolegów. Jaki jest sens wystawiania takiego zawodnika? Chyba tylko po to, żeby zwiększać ryzyko straty punktów.

Azi

0

@Tomo1989 To nie oni są mocni w europie tylko my jesteśmy tam tragiczni :D

Azi

0

@Chaoss Haas ma miejsce w czołówce w obu sesjach. Może wreszcie będą walczyć o punkty w każdym wyścigu?

Azi

4

@okiemtypera_lucaxx95 A kogo obchodzi ich opinia? Niech se pomstują. Jak Gavi zacznie deptać czyjeś dłonie, kopać rywali i odwalać inne akcje, które ich zawodnicy serwowali naszym, to wtedy może zacznie mnie obchodzić ich opinia. Do tego czasu (który nie nadejdzie) niech lepiej zamkną ryje :)

Azi

0

@okiemtypera_lucaxx95 kogo konkretnie wkurza Gavi?

Azi

1

@Kidd 1.) Russel
2.) Leclerc
3.) Ferrari
4.) Verstappen
5.) Russel, Leclerc, Sainz
6.) 3

Azi

0

@Tomek54321 dlatego nie zarzucamy Xaviemu złej woli od tak. Myślę że on wybiera najlepiej jak się da. A to że nie są to dla nas zrozumiałe wybory to znaczy że mamy za mało info a nie że Xavi podejmuje dziwaczne decyzje

Azi

2

@arasz1819 nigdy nie widziałem nawet słowa hejtu @pax na de Jonga.

Na tej samej zasadzie nigdy nie widziałem żeby ktoś zdroworozsądkowo myślący kłócił się z dobra analiza czyjej gry - niezależnie od tego czy to Messi czy Semedo. Niektórzy po prostu nie są uprzedzeni do zawodników i oceniają grę. Ty natomiast nie oceniasz gry tylko z gry skreslasz Busiego czy S. Roberto niezależnie od tego jaką rolę akurat pełnią w zespole.

Azi

0

@arasz1819 nie umiesz sam się obronić. To świadczy tylko o Tobie :)

Azi

1

@arasz1819 Ty serio porównujesz Kriszcziano robiącego gownoburze w szatni i mediach do Busiego, Alby i S. Roberto? XD

Chłopie. Ty oceniasz czyjąś grę na podstawie swoich sympatii. Dlatego masz taki straszny problem kiedy @pax robi analizę czy z tym że Busi gra. Bo Ty koniecznie próbujesz na siłę ściągnąć czyjeś wypowiedzi do swojego - bez obrazy ale straszliwie płaskiego - poziomu hejtu do zawodnika x czy Y.

A przez to wszystko zaślepia Cię oczywisty fakt że Barcelona dziś to nie jest ten sam klub co 10 lat temu. Że nie tylko kadra jest na dużo słabszym poziomie ale klub jest finansowo w tragicznie sytuacji a co gorsza co chwilę wypadają z szaf trupy. I choć może się wydawać że to nie ma wpływu na zawodników na boisku to jednak ma olbrzymi. W takich warunkach nie ma planów długoterminowego rozwoju. Czegoś co ma np. Real. U nas robi się transfery z łapanki i potem wielkie zdziwienie że taki Raphinha się nie sprawdza. No wielkie zdziwienie...

Azi

0

@Seba_89_ F1 tylko na viaplay?

E: można - sam tak płaciłem. Tylko ja używam jednorazowych z Revoulta

Azi

0

@Tomek54321 nasz młodzież dostała w tym tygodniu wpierdziela od PSV 0:3. Może nie jest tak wybitna jak Ci się wydaje...

Azi

1

@arasz1819 prosisz i masz.

"My trzymamy Roberto, Albę czy Busquetsa bo się kojarzą z pięknymi czasami."
Ciekawy punkt widzenia ale bez sensu. Busi jest podstawowym zawodnikiem i to że go nie lubisz nie zmieni tego oczywistego faktu. Alba ma ważna umowę i nie chial odejść. Ale miejsc Balde nie blokuje co widać było choćby wczoraj. A S. Roberto to po prostu szerokie uzupełnienie składu. On w meczch gdzie wszyscy są zdrowi po prostu nawet nie chodzi jako 5 zmiana. Nie wiem dlaczego masz z tym taki problem?

"To widać po każdej porażce"
Jeżeli w ważnym meczu musi grać zawodnik który normalnie nie mieści się w składzie nawet na 5 zmianę to sam sobie odpowiedz na pytanie czy faktycznie to jest jego wina za klub przegrywa.

Azi

1

@Tomek54321 Ty serio uważasz że Xavi robi mu na złapać o dlatego nie gra? Jaki interes w takim zachowaniu ma trener? Przecież to jest głupie... Ja rozumiem że jakby ktoś mu nawtykal to mógłby złośliwie nie wystawiać ale nic takiego raczej nie miało miejsca.

Patrząc logicznie: Torre nie gra bo jest słabszy od wszystkich swoich rywali do grania. Proste jak budowa cepa.

Azi

1

@Fake69 zasadniczo miał rację. Fati powinien się orientować w sytuacji i nie blokować linii strzału.

Azi

1

@Kamiloza91 polecam artykuł z głównej. Michał Gajdek pięknie odniósł się do tej kwestii

Azi

1

@Bobo25 wygrywamy ale tylko z cienkim rywalami ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?