Azi

1

@LeoMessi1994 kolega @barcanawieki chce od Ciebie iPhona pozłacanego. Weź nie bądź wiśnia i mu kup. Na pewno jakoś kolega Ci się zrewanżuje ;)

Azi

0

@cules100pro ale chłopie prezentujesz sobą wysoki poziom :D Idz już sebuś spać co, pora drzemki :)

Azi

0

@Kengo a co z tymi książkami, które w końcu ktoś wydał ale okazały się gówniane?

Azi

3

@bolinho89 No to nie ma się nad czym zastanawiać jeżeli oferta Ci pasuje :)

e: powodzenia zatem :)

Azi

2

@bolinho89 a dlaczego odszedłeś i w jakich okolicznościach?

Azi

0

@Survier przecież wygraliśmy poprzednie spotkania za wyjątkiem wymienionych..
Z czym Ty masz problem właściwie?

Azi

0

@Hellrider wolałbym Roberto ale wyjdzie Kessie

Azi

0

@cules100pro i ma pewno tak właśnie byłoby w tym przypadku... Z której choinki się urwałeś?

Azi

0

@ObiwanKenobi wyborca lewicy o prawicowych poglądach. Dużo to Ty nie zrozumiałeś ale nie jestem zdziwiony :)

Dobra kończymy bo nudno się zrobiło a niszczenie konfo miłośników to nie jest żaden wycxyn. Napisz tam coś sobie na koniec. Co chcesz bo i tak nie przeczytam.

Azi

0

@Mazi kogo dokładnie rozumiesz przez najblizszych członków rodziny? Bo nie od wszystkich pożyczek trzeba płacić pcc

Azi

0

@doc Alonso wejdzie za Kounde;)

Azi

0

@Survier jeżeli nie masz ani 4 pomocników ani 3 napastników to jak grasz? Wybierasz 5 stoperów bo akurat takich masz dostępnych?

Azi

0

@cules100pro rzeczywistoście bo to nie jest stresująca sytuacja zostać wystawiony od tak na taki mecz XD

Azi

0

@ObiwanKenobi wiem i mam to gdzieś. Nadal nie obchodzi mnie opinia ludzi Twojego pokroju :D

Jesteś idealnym przykładem wyborcy konfy. Nie ogarniasz ich działań, nie potrafisz wybronić swoich racji i naskakujesz na oponenta wyzywając go od dzieciaków tylko dlatego że udowodnią Ci zenade Twoich poglądów. Ale najlepsze jest to że przy tym nie łapiesz ani trochę jak bardzo się osmeiszasz: D
Nie martw się - jak pokazują badania za parę lat się ogarniesz się i zrozumiesz jak naiwny jesteś w tej chwili :D

Azi

1

@MesQueUnClub_87 Araujo to na prawej. Vini już nie moze się doczekać

Azi

0

@cules100pro to jest plan! Zawodnicy Realu na pewno nie poradzą sobie z nieogranym i zestresowanym małolatem!

Azi

0

@Survier Patrząc po wynikach to nie zadzaiałało w ostatnim meczu. Ewentualnie w rewanżu z MU ale tam nie było ani ataku ani drugiej linii, więc to słaby przykład.

@FCB24 Dokładnie. Najlepsze co teraz możemy zrobić to poeksperymentować z innymi ustawieniami przed meczem z Realem. Co może pójść nie tak? :D

Azi

0

@Tridente2015 Balde lubi to!

Azi

0

@FCB24 Zagrajmy 433 mając w składzie 2 napastników :D

Azi

0

@ObiwanKenobi Przeczytaj sobie swoje wypowiedzi to może uda Ci się domyślić dlaczego tak sądzę :D
Zbyt błystkotliwy to Ty nie jesteś ;)

Azi

0

@galix22 A dlaczego Dembele i Torres a nawet Raphinha nie mogą grać na lewym skrzydle? Że o Ansu nie wspomnę.

Azi

1

@arasz1819 jeden LaRamblin powie "wygramy" a inny LaRamblin powie "nie wygramy"

Azi

0

@galix22 A dlaczego musi?

Azi

0

@Kidd dopisz do listy :)

Azi

0

@bartekvisca a jak wygramy ligę to Ty out?

Azi

0

@ObiwanKenobi dlaczego sądzisz że przejmę się Twoją opinią? :D
Napisałeś tam jakieś totalne brednie. W dodatku w sposób absolutnie niezrozumiały. A na koniec uważasz że jest zrozumiałe i że mnie wyśmiewasz. Niezle żarty :D Ale nie dziwi mnie Twój poziom ;)

e: a tak swoją drogą to przepięknie udowodniłeś poziom intelektualny wyborcy konfy :D

Azi

0

@DonMatteo901 oczywiście że każda partia ma oszołomów. Ale po za konfa nie ma partii która aż tak nachalnie mówiłaby jedno a robiła coś zupełnie przeciwnego. A do tego to zamiłowanie do ruskich... To ich skreśla na samym wstępie

Azi

0

@ObiwanKenobi a mógłbyś to napisać tak żeby wiadomo było o co Ci chodzi? Bo wyszło tak chaotycznie że szkoda mi czasu na rozkminianie. Późno zresztą

Azi

0

@ObiwanKenobi rozumiem że pijesz do mnie. Tyle że ja nie popieram partii lewicowych. Ani żadnych innych. To że ktoś jest oszołomem to nie znaczy że wypowiadający kwestie popiera kogokolwiek. Ale to typowe braki w pomyslunku dla wyborcy konfy. Każdy kto myśli to wróg.

Azi

2

@tomek8756 wsiadał i w galop rozpędzać Polaczków którym wolna Polska się marzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?