Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 jak się ma kiepskich wykonawców to nie ma się co dziwić że styl daje średnie efekty. Ale nawet Ci kiepscy wykonawcy w ostatnim meczu z Realem pokazali bardzo fajna piłkę.
1
@Coutinho007 bo klub jest fatalnie zarządzany a to wpływa na zawodników. Bo nie ma żadnego wieloletniego planu budowy drużyny a w efekcie robimy transfery z łapanki i potem jesteśmy bardzo zdziwieni że się nie sprawdzają i że grają ciągle Ci sami zawodnicy.
I obyśmy nigdy nie zmienili naszego stylu gry.
1
@Coutinho007 nie jestem fanem żadnego zawodnika. Jedyny którego naprawdę lubiłem dawno nie gra zawodowo w piłkę i możesz go zobaczyć na moim avaterze. Ja po prostu uważam że trener wie co robi. Nawet Koeman nie był tak beznadziejny żeby nie wiedzieć. Może jego wizja była daleka od mojej ale to nie znaczy że nie mógł podejmować takich decyzji jakie uważał za słuszne.
1
@Coutinho007 a który z zawodników nie zawodził? Nawet Leo był dla LaBamby hamulcowym, więc sugerowanie się opinią ludzi tutaj nie ma najmniejszego sensu.
1
@Coutinho007 zwolnić zawodnika bo kibic na LaBambie wymyślił sobie że jest złym talizmanem. Tego jeszcze nie grali :D
0
@Chaoss współczuję. Kto Cię torturował że wiadomości musiałeś oglądać?
0
@NatanekFCBarca mnie! I dała wysoka pensyje ;)
3
@tomek8756 wyraźnie wina Tuska! ;)
1
@TheCaptainVeB Aston Martin mi totalnie nie leży akurat. Jeszcze a Alpine mogłem Alonso zrozumieć ale iść do Strolla? Nieeee... Ciekawe też jak Gasly poradzi sobie we francuskim zespole. W sumie lepiej trafić chyba nie mógł?
5
@Medium Masz rację ale akurat tutaj pięknie typa zgasił :D
0
@Janas11224 W Ferrari wkurza mnie Sainz. Za to bardzo lubię Leclerca. Gdyby Hiszpana zastąpił np. Norris to Ferrari byłoby moim ulubionym zespołem z pewnością. Jak zasze będę też kibicował Haas'owi - mają w sobie taką nutkę szaleństwa z romantyzmem. No i jeździ tam Magnussen. Ciekawe też co pokaże Hulkenberd i jak bardzo ich bolid będzie odstawał w tym sezonie.
0
F1: którym zespołom/kierowcom kibicujecie?
0
@Bartula "Wyrażania opinii nie inicjuje tylko pytanie. Skoro dajesz mi dwie opcje i oznaczasz je jako jedyne możliwe, to dokonujesz przedstawienia swojego subiektywnego obszaru możliwości, czyli de facto przedstawiasz swoją opinię."
Jak płyn dziś piłeś? Wodę a może coś innego?
Ależ walnąłem "opinię" XD
"Jak możesz mówić, że ktoś nie umie dyskutować, jeśli w głowie zakładasz, że zgadza się z czymś, co jest dla Ciebie wygodne?"
Pytałem Cię już kilka razy o to żebyś wyraził precyzyjnie co tam uważasz ale nie umiesz tego zrobić.
"Celem moich wypowiedzi nie było znalezienie innych opcji. To typowe zachowanie, w momencie, w którym nie widać logicznego powodu. Pyta się wtedy „Jaki to ma sens?”. Twoje opcje ukazują tylko niekompetencję trenera. Dyskredytując je, nie obieram takiego stanowiska, a jedynie hipotetycznie neguję tak prymitywne założenia."
To woda czy coś innego? I z góry przepraszam za "prymitywne założenia" :D
0
@Bartula Zróbmy małe podsumowanie:
1. Nie potrafisz wybrać jednej z dwóch jedynie prawdopodobnych opcji ani wymyślić innej. Żeby było zabawnie to z Twoich wypowiedzi można śmiało wnioskować, że dla Ciebie prawdziwa jest druga ale nie umiesz tego przyznać.
2. Nie potrafisz wymyślić innej możliwości przy jednoczesnym twierdzeniu, że wskazane wcześniej są nieprawdziwe. To jest wybitnie śmieszne :D
3. Nie masz zielonego pojęcia co to jest opinia. Jeżeli ktoś Ci daje dwie opcje do wyboru to z jakiegoś przedziwnego powodu zakładasz że to są czyjeś opinie zamiast zapytać "a Ty jak uważasz?".
W tym miejscu należy zdać pytanie: skoro nie ogarniasz tak prostych rzeczy to po co w ogóle chcesz dyskutować? Bez obrazy ale jeżeli masz jakieś swoje zdanie i nie potrafisz go argumentować to sam robisz z siebie głupca.
0
@Bartula a jakie widzisz inne możliwości? I gdzie te moje opinie?
0
@Bartula i gdzie tutaj masz jakąś opinie? Tym bardziej kiedy sam nie potrafisz wymyślić innego wytłumaczenia? XD
1
@norbi77 miejmy nadzieję że mistrzostwo ;)
3
@JimMorrisonFCB zdaje się że ruskie przegapiły już okienko pogodowe na ofensywę. Teraz najgorszy czas maja bo temperatury wahają się od -Real do +5 a to oznacza generała błoto. W takich okolicznościach należałoby wręcz prowokować wroga do ataku żeby się zakopał ciężkim sprzętem i łatwo wykrwawił.
0
@Bartula pokaż mi choć jedną moją opinię jaka napisałem w tym temacie :D
0
@Bartula a Ty potrafisz? Nie interesują mnie Twoje opinie. Zachowaj je dla siebie. Udowodniłeś już że nie potrafisz nic wymyślić tylko szuflowac pustymi opiniami. Poszukaj kogoś kogo one interesują jeżeli tak Ci zależy na adoracji.
7
"Nie mam obsesji na punkcie Barcelony..."
"... po prostu zrobię wszystko żeby ją zniszczyć."
0
@Bartula Pep po obejęciu klubu wywalał zawodników po jednym treningu. Sorry ale jeśli oglądasz trening i nie jesteś w stanie zauważyć że ktoś odstaje to nie wypowiadaj się proszę w takich tematach.
2
@Tomek54321 1. fatalna organizacja klubu;
2. trupy co chwila wypadają z szafy;
3. brak jakiegoś długofalowego planu na drużynę.
W efekcie robimy transfery na łapu capu. Trener musi kleić z zawodników, którzy sprawdzają się lepiej lub (zwykle) gorzej. Dodajmy do tego gigantyczne oczekiwania (i presję), które w obecnych realiach nie mają racji bytu. Efekty są jakie są. Ciągle grają Ci sami ludzie bo po prostu są lepsi od tych których się ściąga na łapu capu i przynajmniej wiedzą o co chodzi w graniu piłką zbliżoną do stylu Barcelony.
0
@MateuszGotowka99 Dokładnie to samo było z Rakiticem, Valverde a nawet Leo. Wiecznie tylko szukacie jakiś prostych wytłumaczeń podczas gdy faktyczny problem leży w zupełnie innym miejscu.
1
@Rewolucja123 na pewno bardziej chce się czytać jak się zobaczy tak sformatowany tekst niż taki długi ;)
9
@Conradxc nie płacą im za inteligencję ;)
2
@agaFCB LaBamba musi mieć swoich winowajców. Za 2-3 sezony nie będzie S. Roberto, Busiego i Alby więc winny będzie MatS. Rób screeny ;)
8
@Mns21 jestem absolutnym przeciwnikiem gwałtów ale naprawdę ciężko mi zrozumieć kobiety, które wręcz pchają się same z siebie w sytuację, gdzie mogą zostać zgwałcone i potem są zdziwione, że do gwałtu doszło.
3
@agaFCB przecież hamulcowy Leo odszedł i jakoś nie jest dobrze ;)
0
@Rewolucja123 Ten tekst trzeba koniecznie podzielić na kilka akapitów bo jest zbyt nieskładny.