Azi

0

@skakun95 w jakim sensie sabotując? W pierwszym meczu straciliśmy 2 bramki w drugim też dwie. W obu meczach rywal miał porównywalna liczbę okazji.

Azi

2

@arasz1819 wejdź czasem na LaBambe. Jakieś posty krytykujecie Xaviego się znajdą ;)

E: btw - zajechanie Pedriego:
Koeman - 1
Xavi - 1 :)

Azi

0

@Messibestplayerintheworld to się kurde zdziwisz :D

Azi

0

@Kidd wymagało przyjęcia piłki co się nie udało na tyle dobrze żeby obrońcy nie zdążyli z interwencja. A np. Od Viniego piłka się po prostu dobiła. Wielkich umiejętności to nie wymaga ;)

Azi

0

@pyra92 dla kogoś kto opiera się na swoich racjach-gdybaniach i tak nie dociera bardzo prosta logika.

Azi

0

@AduŚ07 dokładnie. Xavi mógł ich przecież nie wystawiać :D

Azi

0

@Kidd a przeca S. Roberto to zawodnik półkę lepszy niż jakiś Salach czy Vinicjusz

Azi

0

@Janiama trochę poraża nasza niemoc w ofensywie niestety :(

Azi

3

@kuczyniak zastanawiam się czy nie powinien wylecieć za to kopnięcie w de Jonga. Jeżeli Lewy dostał kartkę za to że poślizgnął się na piłce i trafił czystym przypadkiem w rywala to celowe kopnięcie w rywala należy chyba ocenić ostrzej. No chyba że ktoś uważa że akurat w tej sytuacji podawał z całej pary...

Azi

0

@Messibestplayerintheworld a na jakiej podstawie dokładnie?

Azi

0

@pyra92 ja? Na pewno bym nic nie zrobił. Ale ja nie gram zawodowo w piłkę ;)

Azi

3

@Jakchcesz dokładnie! Jak będziesz startował na prezydenta to masz mój głos! Zgłaszam kolegę do Złotej Gały LaBamby!

Azi

1

@pyra92 wow. Szkoda że nic z nich nie wynikało :/

Azi

0

@Messibestplayerintheworld LaBamba debatuje na temat transferów a Tebas dalej zwija się ze śmiechu i walczy o to żeby wyrejestrować Gaviego.

O jakich transferach mamy rozmawiac jak mamy problem żeby rejestrować nowe umowy obecnych zawodników...

Azi

1

@Norkusik dobre podsumowanie

Azi

3

@Jakchcesz i Torre grałby w pierwszym składzie i generalnie to nie gralibyśmy wczoraj a w LM. Tak byłoby! Naprawdę!!! :)

Azi

1

@pyra92 Roberto 3 kluczowe podania, Frankie 1. Reszta 0.

Azi

0

@mientusek1407 moim zdaniem zawsze trzeba wygrać ale nie jestem dzieckiem i wiem że takich cudów nie ma. Wiem też że gdybania to nie jest retoryka i tak robią tylko ludzie którzy nie ogarniają tematu bo wydaje im się że coś rozumieją albo że są mądrzy podczas gdy gdybanie pokazuje że właśnie nic nie rozumieją i mądrzy nie są...

Azi

1

@Comentateiro nie zaczęła się od Freda ale skończyła. A po ostrym pressingu piłkę przejął Fernandes który idealnie wypatrzył odrobinę wolnej przestrzeni przy Brazylijczyku. To jedna z tych sytuacji gdzie należało wypierdzielimy piłkę w kosmos

Azi

0

@Marcelinho99 pewnie że jest. Tylko że akurat w tym wypadku nie było innej opcji patrząc po klasie rywala. Jedna z drużyn musiała się skompromitować

Azi

0

@Comentateiro pierwsza bramka to duży fart. Fred urwał się wszystkim i idealnie przymierzył - może się zdarzyć choć znowu to samo - nie wypierdzielimy piłki przy zagrożeniu tylko próbujemy wyprowadzać.
Ale druga bramka to kuriozum. To jak łatwo Raphinha przegrał kluczową piłkę to jest dramat. To samo było w pierwszym meczu po różnym. Facet niestety jest bardzo, bardzo słaby w obronie. W ataku też sprawia wrażenie jakby uczył się jak być chaotycznym od Dembele :/

Azi

2

@Losiex po meczu to łatwo się gada że powinien grac ten a ten... Spróbuj coś takiego napisać przed meczem to LaBamba Cię kijami pogoni

Azi

0

@kamiVeB bo przestawiał Lewego który sprawia wrażenie jakby Czesio z asysta wuja dawali mu wytyczne jak grać w piłkę?

Azi

1

@Survier 1 działało ale 0 nie wyszło

Azi

1

@Comentateiro to już 10h a dupka nadal boli? :)

Azi

0

@mientusek1407 piszesz takie brednie i przy tym wydaje Ci się że wiesz coś o piłce :D

Masz dwa mecze w ciągu tygodnia. W obu tracisz po 2 bramki a przy tym rzucasz kretyńskie tezy że gdyby w pierwszym meczu grała obrona z drugiego meczu to byłoby inaczej. Może w przedszkolu takie gdybania mają jakieś rację bytu ale dorośli ludzie nie zajmują się gdybaniami. Szkoda czasu na takie głupoty.

Azi

0

@mientusek1407 tak. W pierwszym strzeliliśmy 2 bramki a wczoraj jedną

Azi

0

@Faro nieszczególnie. Straszna bida w ataku

Azi

0

@mientusek1407 gdyby baba miała wąsy to by była wojewoda

Azi

0

@hugz co za różnica czy gra Alonso czy ktoś inny jak tracimy po 2 bramki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?