Azi

1

@paweldunajecfcb Wpisałem "fifa best" w googlach. Odpowiedź znalazłem w pierwszym wersie... Chłopie - skrajne lenistwo jak widzę.

Azi

2

O! Wreszcie ktoś nie leci za kasą na wyspy! Szacunek!

Azi

0

@Bartula nie wiem gdzie widzisz ten brak kultury że tak ironizujesz. Po prostu jak czegoś nie rozumiesz to to jest Twój problem a nie klubu. A jak chcesz zrozumieć to poszukaj wiedzy. Popytaj dlaczego tak a nie inaczej. Bo wyciąganie bezpodstawnych wniosków - jak np. te o Torre - są bez sensu.

Azi

3

@martin3131 przecież Messi stanowił tylko problem w klubie! ;)

Azi

0

@Bartula na szczęście nikt nie musi Ci się tłumaczyć że swoich decyzji. To dopiero byłaby strata czasu :D

Azi

0

@Bartula ktoś się tutaj zakochał :D
Rozumiem że potrafisz tylko myśleć skrajnościami: grasz w 11 albo wypad z klubu?

Azi

3

@PatrychoO i skąd pierogi wiedzą że się ugotowały i powinny wypłynąć? O.O

Azi

0

@Bartula a gdzie ta wartość dodana?

I jak chcesz wywalić gościa z ważna umowa?

Azi

9

@poskus tak samo jak na Barcelonę tylko klikasz w inny przycisk.

Azi

2

@tomek8756 dobry dziadek :)

Azi

1

@fcbarcafan19 Kupcie sobie Factorio ale przygotuj się na to że zawalisz szkole/robotę ;)

Azi

0

@Bartula są dwie opcje: na treningu wygląda dużo słabiej niż rywale albo Xavi go nie lubi o złośliwie nie wpuszcza na boisko nawet w sytuacji gdy bardzo potrzebuje grajka do drugiej linii. Wybierz sobie...

Azi

0

@Firestone i tak właśnie robi każdy normalny trener...

Azi

3

@Firestone no pewnie - na pewno olewał Torre bo go nie lubi a nie dlatego że jest po prostu bardzo słaby. Na piwno... Wykaz się prosze jakaś opinia która nie jest głupia z samego założenia.

Azi

1

@Firestone bo opcji do zastąpienia.a tyle że aż dziw że tego nie robił...

Azi

5

@Kondziubarca wręcz przeciwnie. Nie dziwi mnie że Niemiaszki chcą wrócić do starych układów ale Amerykanie nie mają żadnego interesu w kończeniu wojny. Wręcz przeciwnie - na bank zarabiają na niej kokosy.

Azi

0

@BulaKG przecież Messi może zagrać na fałszywej 9

Azi

0

@El _crack idę o zakład, że gdyby sędzia powiedział im że mają czekać na gwizdek, to nie próbowaliby wykorzystać złego ustawienia rywala.

Azi

0

@sonek na boisku. I za nie dostaliśmy kartki...

Azi

0

@tadzik447 No przeca napisałem że Malcolm!

Azi

2

@LS Alves jest podobno w hiszpanii ;)
Szybka umowa i będzie siedział... grał! na skrzydle! O!

Azi

1

@Sulimo poddajmy się w takim razie - szysze wakacje i lepiej się przygotujemy do kolejnego sezonu.

Azi

0

A mówił żem! A MÓWIŁ ŻEM!!! Nie sprzedawać Malcolma! To nie! Sprzedali dziady! I tera nie ma kim grać!

Azi

2

@VamosRakieta Rasiak, Paweł Brożek, Żurawski i Frankowski są bez klubów a ten piosenkarza chce do Barcelony. Ehhh ludzie ;)

Azi

27

Xavi dostał kartkę za protesty w sytuacji gdy sędzia nie zauważył że powinniśmy dostać rożny. Widział to cały stadion tylko nie sędzia...
Gavi oczywiście za protesty - nawet nie pamiętam czy słuszne. Chyba tak.
Raphinha dostał kartkę za zbyt szybko wznowioną grę - nawet nie wiedziałem że tak można dostać kartkę.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 po rykoszecie od obrońcy z jakiś 6-7 metrów. Normalnie Criszcziano 2.0!

Azi

0

@Emhyr ale pewnie gdyby został to teraz wygrywałby nam mecze! Dlaczego napewno tak by było? Nie wiem. Ale na pewno tak by było!! O!

Azi

2

@A4ron a co tutaj jest do tłumaczenia? Masz zawodnika, który nie gra a jak jest na boisku to wykazuje zaangażowanie równe Ziobrze. W dodatku za pół roku odejdzie za free. Możesz go sprzedać i zarobić albo zostawić i płacić mu za nie granie. Co jest lepszym biznesem?

Azi

1

@GeneralXavi Wygrałby gdyby nie musiał być w cieniu Leo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?