Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@paweldunajecfcb Wpisałem "fifa best" w googlach. Odpowiedź znalazłem w pierwszym wersie... Chłopie - skrajne lenistwo jak widzę.
2
O! Wreszcie ktoś nie leci za kasą na wyspy! Szacunek!
0
@Bartula nie wiem gdzie widzisz ten brak kultury że tak ironizujesz. Po prostu jak czegoś nie rozumiesz to to jest Twój problem a nie klubu. A jak chcesz zrozumieć to poszukaj wiedzy. Popytaj dlaczego tak a nie inaczej. Bo wyciąganie bezpodstawnych wniosków - jak np. te o Torre - są bez sensu.
3
@martin3131 przecież Messi stanowił tylko problem w klubie! ;)
0
@Bartula na szczęście nikt nie musi Ci się tłumaczyć że swoich decyzji. To dopiero byłaby strata czasu :D
0
@Bartula ktoś się tutaj zakochał :D
Rozumiem że potrafisz tylko myśleć skrajnościami: grasz w 11 albo wypad z klubu?
3
@PatrychoO i skąd pierogi wiedzą że się ugotowały i powinny wypłynąć? O.O
0
@Bartula a gdzie ta wartość dodana?
I jak chcesz wywalić gościa z ważna umowa?
9
@poskus tak samo jak na Barcelonę tylko klikasz w inny przycisk.
2
@tomek8756 dobry dziadek :)
1
@fcbarcafan19 Kupcie sobie Factorio ale przygotuj się na to że zawalisz szkole/robotę ;)
0
@Bartula są dwie opcje: na treningu wygląda dużo słabiej niż rywale albo Xavi go nie lubi o złośliwie nie wpuszcza na boisko nawet w sytuacji gdy bardzo potrzebuje grajka do drugiej linii. Wybierz sobie...
0
@Firestone i tak właśnie robi każdy normalny trener...
3
@Firestone no pewnie - na pewno olewał Torre bo go nie lubi a nie dlatego że jest po prostu bardzo słaby. Na piwno... Wykaz się prosze jakaś opinia która nie jest głupia z samego założenia.
1
@Firestone bo opcji do zastąpienia.a tyle że aż dziw że tego nie robił...
5
@Kondziubarca wręcz przeciwnie. Nie dziwi mnie że Niemiaszki chcą wrócić do starych układów ale Amerykanie nie mają żadnego interesu w kończeniu wojny. Wręcz przeciwnie - na bank zarabiają na niej kokosy.
0
@BulaKG przecież Messi może zagrać na fałszywej 9
0
@El _crack idę o zakład, że gdyby sędzia powiedział im że mają czekać na gwizdek, to nie próbowaliby wykorzystać złego ustawienia rywala.
0
@sonek na boisku. I za nie dostaliśmy kartki...
0
@tadzik447 No przeca napisałem że Malcolm!
0
@kulek22 jak nie jak tak!?! Tutaj masz nawet w koszulece Barcelony jak biega!
https://media.bleacherreport.com/f_auto,w_610,h_408,q_auto,c_fill/br-cms/bd/69/f7/07/9a68/4436/a3b6/1448cfa0185e/crop_exact_gettyimages-1369007945-612x612.jpg
2
@LS Alves jest podobno w hiszpanii ;)
Szybka umowa i będzie siedział... grał! na skrzydle! O!
1
@Sulimo poddajmy się w takim razie - szysze wakacje i lepiej się przygotujemy do kolejnego sezonu.
0
A mówił żem! A MÓWIŁ ŻEM!!! Nie sprzedawać Malcolma! To nie! Sprzedali dziady! I tera nie ma kim grać!
2
@VamosRakieta Rasiak, Paweł Brożek, Żurawski i Frankowski są bez klubów a ten piosenkarza chce do Barcelony. Ehhh ludzie ;)
27
Xavi dostał kartkę za protesty w sytuacji gdy sędzia nie zauważył że powinniśmy dostać rożny. Widział to cały stadion tylko nie sędzia...
Gavi oczywiście za protesty - nawet nie pamiętam czy słuszne. Chyba tak.
Raphinha dostał kartkę za zbyt szybko wznowioną grę - nawet nie wiedziałem że tak można dostać kartkę.
0
@MesQueUnClub_87 po rykoszecie od obrońcy z jakiś 6-7 metrów. Normalnie Criszcziano 2.0!
0
@Emhyr ale pewnie gdyby został to teraz wygrywałby nam mecze! Dlaczego napewno tak by było? Nie wiem. Ale na pewno tak by było!! O!
2
@A4ron a co tutaj jest do tłumaczenia? Masz zawodnika, który nie gra a jak jest na boisku to wykazuje zaangażowanie równe Ziobrze. W dodatku za pół roku odejdzie za free. Możesz go sprzedać i zarobić albo zostawić i płacić mu za nie granie. Co jest lepszym biznesem?
1
@GeneralXavi Wygrałby gdyby nie musiał być w cieniu Leo!