Azi

13

Ferran jak ty mnie zaimponowałeś w tym meczu!!

Azi

1

@Worny spoko spoko za tydzień dadzą nam jakiegoś Lahoza (tfu!) i dostanie kartkę za zbyt głośne oddychanie albo patrzenie krzywo.

Azi

0

@PatrychoO Chcesz coś może wypluć? :D

Azi

0

@wasacz Ty chcesz dobrze dla siebie a nie dla klubu ciołku. Tylko nie potrafisz się do tego przyznać XD

Azi

0

@domin682 Fati ma się odbudowywać. Im więcej minut dostanie tym lepiej. Z całym szacunkiem dla Torre albo dla Alcarona ale żaden z nich raczej kluczowy dla Barcelony nie będzie. A Ansu może być.

Azi

1

@wasacz i to jest właśnie problem z kibicami którzy zamiast chciec dobrze dla klubu to przeżywają kto gra.

Jest mi wszystko jedno czy będzie grał Balde czy Alba. Ważne jest żeby awansować.

Jezeli kogoś boli dupa bo gra X albo nie gra Y a nie to czy klub realizuje swoje cele to znaczy że ktoś jest za głupi na to żeby być kibicem

Azi

2

@AllBundy Torres mega dobrze. MotM
Lewy z golem ale daleki jest od formy
Ansu niestety słabo. Nie dość że kiepsko się rozumie z Balde to jeszcze piłka uciekała mu przy każdej okazji gdy miał szansę oddac strzał

Azi

0

@TridenteMSN wiadomo że wyjdzie Busi. Głupotą byłoby nie wystawić go w takim meczu...

Azi

0

@Gomess grając 3 w obronie to przeszedłby tam Christensen.

Azi

3

@Janiama Ferran jest pewniakiem. W zasadzie pytania są dwa: S. Roberto czy Kessie oraz Alba czy Blade.

Azi

0

@Gomess Kessie już był na boisku. Nie mógł wejść drugi raz :p

Azi

6

@heniek168 śmiejemy się z przygłupów z notatnika a sami swoich też mamy :)

Azi

0

@Anonymus0608 warto zwrócić uwagę że Alvaron wszedł na 9 a nie na skrzydło

Azi

0

@domin682 rywal cisnął - w sumie należało zdjąć Torresa i dać grać Torre ale Ferran zasłużył na 90 minut

Azi

0

@DejMian111 ale po co? Zmiana dla zmiany. Gavi ma tydzień odpoczynku.

Azi

0

@Gomess w sumie powinien wejść za niego Alonso. Ale wtedy pewnie byś marudził że Alonso ma boisku ;)

Azi

0

@Tomash_Ek a na członek?

Azi

0

Skład na MU w zasadzie już jest pewny. Ewentualnie można się zastanawiać czy Alba czy Balde od początku. No i martwi słaba forma Kounde :/

Azi

1

@wasacz uderz w stół jak widzę :)

Azi

0

@SelloutCrowd bo ma potencjał na dobrego grajka. Albo świetnie sprawdza się w wybranych sytuacjach. Pytaj Xaviego

Azi

8

@Jakchcesz przez cwiercmozgi z LaBamby. Zawsze będą hejtowac niezależnie od sytuacji

Azi

3

@DejMian111 a kogo jeszcze powinien zdjąć? Kounde co najwyżej

Azi

1

@Sulimo widać bardzo źle wyglada

Azi

0

@SelloutCrowd a skąd wiesz że zasługuje na minuty? Z jakiegoś powodu nie gra

Azi

1

@michal26 muszę przyznać że ustawienie mnie jednak zaskoczyło. Gavi dziś w miejscu Pedriego a S. Roberto bliżej lewej. Do tego Torres który jest wręcz fenomenalny!

Azi

0

@domin682 a po kiego grzyba? Po co psuć coś co świetnie działa?

Azi

0

Czy @michalgajdek jest dziś na Camp Nou?

Azi

2

Dawajcie Manite!

Azi

0

To Torres czy Messi?? Co to się dzieje?!?!

Azi

2

Brawo Torres! Świetny mecz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?