Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ZwyklyKibicBarcy04 bo jest trenerem i to on odpowiada za wyniki. I nie musi robić tego tak żebyś rozumiał :)
0
Michał Gajdek zastanawiał się czemu Alonso nie wszedł w ostatnim meczu. To teraz już wiemy :)
0
@ptrx karuzela śmiechu. Ziewwww...
1
@Ksavix na ławce. Obecność Alby nie dziwi ale już Alonso może jak najbardziej
0
Rotacje czy jakiś uraz Christensena?
4
Jedzcie paczki dziś bo za rok Czaskowsky zabroni ;D
0
Czemu Gavi z 30?
0
Wchodzę na statystyki PSG - Bayern a tam gwałt w Paryżu. Tak ten mecz wygląda? :D
1
Panowie dziś walentynki. Z tej okazji piosenka dla wszystkich żonatych :)
Zamachowski & Grupa MoCarta - Kobiety jak te kwiaty
0
@Compadre jaki procent ludzi piszę te komentarze? Tysięczną część promila? Nic nie znaczący pyłek
0
@tristan87 pewnie dlatego jest nietolerancyjny bo większość ma to głęboko w poważaniu
3
@Adran360 a niech se ogłaszają jak mają taką potrzebę. Pytanie czy kogokolwiek to interesuje? Mnie np wcale.
8
@michal26 postawmy sprawę jasno: jeżeli ktoś nie ma o co walczyć to naprawdę współczuję i faktycznie niech lepiej ucieka. Tylko że to zwykle jest gadanie takich małolatów co to nie mają swojego domu na który naprawdę musieli ciężko się napracować i zostawienie czego wcale prosta sprawa nie jest.
1
@michal26 oczywiście że sobie nie zdaje sprawy :D
5
@Cotutajsiedzieje jestem za. Przy czym jeżeli zadeklarujesz "jestem z uciekających" to albo płacisz dużo wyższe podatki albo kraj zabiera 100% Twojego majątku na poczet kosztów wojny w chwili wybuchu konfliktu. Dotyczy to oczywiście również polityków dla których nie wiedzę wyjątków.
1
@Pedri16Future Xavi: potrzymaj mi piwo
4
@wasacz że Araujo to kozak. Co mają powiedzieć?
1
@Pedri16Future a Celta to mecz już dawno po świętowaniu gdzie zagrają rezerwy i juniorzy
3
Z trudnych wyjazdów zostało nam Bilbao
0
@regatta52 Pedri
2
I cyk! 11. Dobrej nocy :))))))
0
Lewy i Morales po jednej zmarnowanej setce
16
@cchesterr43 bez przesady. Jeden był w biegu a drugi był pewny że kolega przetnie to podanie
0
Nic się specjalnie nie dzieje a sędziowie już tracą kontrolę. Grubo może być w drugiej połowie :(
10
Żółtą karta z dupy dla Barcelony? Jest! Misja wykonana!
0
Ale typ teraz głupio zaryzykował swoje zdrowie przy tym zagraniu de Jonga
0
@masa11 najgorsze jest to że sam na własne życzenie wstawił nogę w tak głupi sposób
3
Ależ to był bezmyślny atak na Kessiego. To będzie poważna kontuzja
2
@Suarez9 nie pamiętasz bo nie miała ;)
0
Uuuuulllllaaaaalllllaaaaa! Co za gollll!