Azi

1

@ZwyklyKibicBarcy04 bo jest trenerem i to on odpowiada za wyniki. I nie musi robić tego tak żebyś rozumiał :)

Azi

0

Michał Gajdek zastanawiał się czemu Alonso nie wszedł w ostatnim meczu. To teraz już wiemy :)

Azi

0

@ptrx karuzela śmiechu. Ziewwww...

Azi

1

@Ksavix na ławce. Obecność Alby nie dziwi ale już Alonso może jak najbardziej

Azi

0

Rotacje czy jakiś uraz Christensena?

Azi

4

Jedzcie paczki dziś bo za rok Czaskowsky zabroni ;D

Azi

0

Czemu Gavi z 30?

Azi

0

Wchodzę na statystyki PSG - Bayern a tam gwałt w Paryżu. Tak ten mecz wygląda? :D

Azi

1

Panowie dziś walentynki. Z tej okazji piosenka dla wszystkich żonatych :)

Zamachowski & Grupa MoCarta - Kobiety jak te kwiaty


Azi

0

@Compadre jaki procent ludzi piszę te komentarze? Tysięczną część promila? Nic nie znaczący pyłek

Azi

0

@tristan87 pewnie dlatego jest nietolerancyjny bo większość ma to głęboko w poważaniu

Azi

3

@Adran360 a niech se ogłaszają jak mają taką potrzebę. Pytanie czy kogokolwiek to interesuje? Mnie np wcale.

Azi

8

@michal26 postawmy sprawę jasno: jeżeli ktoś nie ma o co walczyć to naprawdę współczuję i faktycznie niech lepiej ucieka. Tylko że to zwykle jest gadanie takich małolatów co to nie mają swojego domu na który naprawdę musieli ciężko się napracować i zostawienie czego wcale prosta sprawa nie jest.

Azi

1

@michal26 oczywiście że sobie nie zdaje sprawy :D

Azi

5

@Cotutajsiedzieje jestem za. Przy czym jeżeli zadeklarujesz "jestem z uciekających" to albo płacisz dużo wyższe podatki albo kraj zabiera 100% Twojego majątku na poczet kosztów wojny w chwili wybuchu konfliktu. Dotyczy to oczywiście również polityków dla których nie wiedzę wyjątków.

Azi

1

@Pedri16Future Xavi: potrzymaj mi piwo

Azi

4

@wasacz że Araujo to kozak. Co mają powiedzieć?

Azi

1

@Pedri16Future a Celta to mecz już dawno po świętowaniu gdzie zagrają rezerwy i juniorzy

Azi

3

Z trudnych wyjazdów zostało nam Bilbao

Azi

0

@regatta52 Pedri

Azi

2

I cyk! 11. Dobrej nocy :))))))

Azi

0

Lewy i Morales po jednej zmarnowanej setce

Azi

16

@cchesterr43 bez przesady. Jeden był w biegu a drugi był pewny że kolega przetnie to podanie

Azi

0

Nic się specjalnie nie dzieje a sędziowie już tracą kontrolę. Grubo może być w drugiej połowie :(

Azi

10

Żółtą karta z dupy dla Barcelony? Jest! Misja wykonana!

Azi

0

Ale typ teraz głupio zaryzykował swoje zdrowie przy tym zagraniu de Jonga

Azi

0

@masa11 najgorsze jest to że sam na własne życzenie wstawił nogę w tak głupi sposób

Azi

3

Ależ to był bezmyślny atak na Kessiego. To będzie poważna kontuzja

Azi

2

@Suarez9 nie pamiętasz bo nie miała ;)

Azi

0

Uuuuulllllaaaaalllllaaaaa! Co za gollll!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?