Azi

5

@kamil9040 Ja pikole jaki kretyn wymyślił ten termin "nie nasza wojna"? To nie jest kwestia wyboru albo chciejstwa uczestniczenia. Wojna na Ukrainie wpływa na nas i to bezpośrednio, choć na szczęście nie militarnie. Więc czy chcemy czy nie chcemy jest to wojna, w której musimy brać udział.
Oczywiście możemy usiąść i udawać że nie ma problemu ale bez naszej pomocy Ukraina by się nie obroniła a to oznacza, że prędzej czy później to samo spotka nas. A nawet gorzej, bo to my w historii dopiekliśmy ruskim bęcwałom najbardziej i nie chcemy się z nimi układać ani politycznie ani gospodarczo, więc skoro nie da się Polski podporządkować to po prostu chcą zniszczyć. Proste jak budowa cepa.
Więc jeżeli mamy możliwość osłabić kogoś kto chce nas pozabijać to lepiej jest to zrobić rękami Ukrainy a nie naszymi - bo w historii zwykle bywało jednak inaczej.

Czy tego chcemy czy nie chcemy bierzemy czynny niebezpośredni udział w tej wojnie i oby na takim udziale się skończyło.

Azi

0

@IronSanHybrid Vega? Same zapowiedzi są odrzucające i zniechęcają do oglądania. Trudno powiedzieć co najgorszego bo nauczyłem się wyrzucać z pamięci takie rzeczy. Jak jakiś film był beznadziejny to po prostu następnego dnia nie pamiętam że go oglądałem ;)

e: choć z takich co pamiętam że oglądałem to był jurassic world dominion ale pamiętam głównie z tego że był beznadziejnie głupi

Azi

1

@Kondziubarca z wszystkich. Pytanie gdzie pójdzie faktycznie natarcie a gdzie będą to akcje pozorujące

Azi

1

@masq nowa koszulka z 6ką? ;)

Azi

0

@TheNekro94 a że 60% naszego ciała to woda to każdy z nas jest starszy od swojego dziadka ;)

Azi

1

@ArterkHD brakuje to im klasy niestety. Dla wielu ich kibiców indywidua pokroju Pepe to byli bohaterowie. A Ramos też częściej w meczach z nami popisywał się chamstwem niż umiejętnościami.

Azi

0

Ktoś w Premier League oficjalnie prosi o łapówkę :P

Azi

20

@Coutinho007 sam sobie stworzył tą presję i naciski. Nawet Neymar nie odwalał takiego cyrku, choć tutaj jest pole do dyskusji

Azi

3

@Kgorecki2500 Inni bramkarze go nienawidzą? ;)

Azi

0

@gumaz Koleś ma rocznikowo 27 lat i w cv Barcelona, Juve i Liverpool. Też chciałbym mieć taką przygodę z piłką :/

Azi

0

@masq wczoraj MatS dostał pytanie czy nie nudno jest bronić mając przed sobą Kounde, Araujo i Christensena :D

Azi

1

@AdiKingu96 kiedy ją dostał było chyba 1:0 a kiedy skończył czytać to bodaj już 3:0. Znaczy plan wykonany w 100% ;)

Azi

7

Avengers: My mamy Hulka!
Barcelona: A my mamy Gaviego!

Azi

0

@RoberDzik W Top5 są chyba 4 drużyny, które mają wyższy od nas współczynnik bramek strzelonych na mecz.

Azi

2

@Michu94 a Xavi i tak walczy o posadę. No nie @Comentateiro ? ;)

Azi

43

Szanuję choć mnie nie przeszkadzałoby gdyby nasz były zawodnik celebrował bramkę przeciwko nam. No chyba że byłby to gest w kierunku wkurzenia kibiców albo Luis Figo ;)

Azi

0

@Chucky albo MatSa na stopera!

Azi

5

@kuczyniak najlepszy był ten typ, który chodził za nim i udawał że płacze. Nawet taki tępak jak Vini powinien załapać aluzje :D

Azi

5

Courtois naderwał mięsień. Liverpool lubi to!

Azi

3

@Peciak bohater jakiego w Madrycie potrzebują a na którego nie zasługują! Całkiem bez ironii :)

Azi

0

@KrychaFCB połowa prawdy jest. My jesteśmy mocni a oni dziady

Azi

3

Strona Realu znowu nie będzie działać :D

Azi

0

@Striker przy 34 zł nie ma gwiazdek przecież

Azi

1

Czy ja czegoś nie rozumiem czy Viaplay szuka frajerów? O.o
https://zapodaj.net/images/6a0f45fcef12c.jpg

Azi

1

@tristan87 jedyne pytanie dotyczyło lewej obrony

Azi

0

@Botanik konto VIP kosztuje 39,99 brutto ale musisz spełniać warunki i dostać propozycję od redakcji

Azi

1

@arasz1819 zmienić Pereza na Bartomeu i zatrudnić Koemana ;)

Azi

0

@bartekvisca Jeżeli tak się stanie to będzie to dowód na to, że budowanie silnej szerokiej kadry w piłce nożnej będzie po prostu głupie i nie ma żadnego sensu.

Azi

0

Dawid dziś jak Real

Azi

1

@IronSanHybrid smacznego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?