Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kessie dziś morduje rywali. Dawno takich cyrków nie było
1
Vini ma naśladowcę :D
0
@masq a w co uderzają te rakiety?
1
@Kondziubarca Jeżeli ktoś w ostatnich latach był w Konfederacji i sam nie uciekł to oczywisty dowód, że taka osoba normalną na pewno nie jest :/
0
@Kondziubarca Partia błaznów i miłośników ruskich. Co to za różnica kogo wywalą a kto zostanie? Pierwszym to może wyjść tylko na dobre.
1
@masq nie wiem jak jest w innych krajach ale polaków doją straszliwie. A najbardziej wkurzające jest to, że nie ma opcji wykupienia sobie do obejrzenia np. jednego meczu. Masz do wyboru - bierzesz cały pakiet albo nic.
0
@Kondziubarca to znaczy gdzie?
0
@Tomo1989 jak można napisać tekst o wadach jakiegoś zawodnika i nie odnieść się nawet do jednego przykładu pokazującego jakąś wymienioną wadę?
0
@Kgorecki2500 Przedstawiciel firmy marketingowej ma decydować na jaki rynek wejdzie marka luksusowych zegarków? O.O
2
@Emhyr Getafe w strefie spadkowej a Espanyol zaledwie punkt nad. Jeżeli zdobędziemy majstra a te dwie ekipy spadną to to będzie naprawdę fantastyczna liga :)
0
Ktoś wie czy Moder ma szanse w tym sezonie pograć jeszcze w piłkę?
0
Na Transfermarkt jest info że urodził się w Barcelonie. To gdzie był w między czasie? Czy niemiaszki kłamią? ;)
2
Jeżeli ktoś z ruskich miałby startować to na pewno nie w ich barwach - TFU! - narodowych. Dopuszczenie ruskich do igrzysk - to jest dopiero skandal!
0
To do spokojnej odsiadki... :/
97
Co tam w szatni - na LaBambie też zyskał a to dopiero wyczyn!
11
Alba zdaje się zaliczać skok mentalny na starość :)
1
@Kapitan hawk nigdy w życiu!
24
@Rl9k1nG Nie wiem gdzie Ty widzisz sytuację do myślenia. Korwinek wymyślił surrealistyczną sytuację. Myślenie nad nią to czysta strata czasu. Już dłubanie w nosie daje większą korzyść niż rozważanie takich głupot.
4
@ranger3120 i cyk zgłoszony!
1
@Bulbulator Taaa wymieńmy go na Torresa ;)
0
@kejdzi faktycznie tam nie powinno być czerwonej. Lahoz popełnił jednak błąd. Powinien cofnąć czerwoną i dać żółtą. Tyle że to byłaby druga żółta. Efekt ten sam a obyłoby się bez błędu sędziego.
0
@michal26 Nie. Właśnie naiwnym głupkiem. Bo to tak wyraźnie trąca narracją "ruskie nie są groźne" że pochodzić może tylko z jednego źródła.
0
@Gall militarnie w sensie udziału naszego wojska oczywiście.
0
@michal26 jakiej partyzantki? Czy partyzantka na już zajętych terenach przeszkadza w dalszej walce? Może trochę przeszkadza ale w nikłym stopniu. Czy Kaukaz, Gruzja albo Czeczenia powstrzymały na dekady ruskich? Oczywiście że nie. Tylko idiota może myśleć że jakakolwiek partyzantka powstrzyma ruskich przed dalszą wojną.
4
@kamil9040 Tak tak. Na piwno. Dawno takich bredni nie było...
5
@kamil9040 Ja pikole jaki kretyn wymyślił ten termin "nie nasza wojna"? To nie jest kwestia wyboru albo chciejstwa uczestniczenia. Wojna na Ukrainie wpływa na nas i to bezpośrednio, choć na szczęście nie militarnie. Więc czy chcemy czy nie chcemy jest to wojna, w której musimy brać udział.
Oczywiście możemy usiąść i udawać że nie ma problemu ale bez naszej pomocy Ukraina by się nie obroniła a to oznacza, że prędzej czy później to samo spotka nas. A nawet gorzej, bo to my w historii dopiekliśmy ruskim bęcwałom najbardziej i nie chcemy się z nimi układać ani politycznie ani gospodarczo, więc skoro nie da się Polski podporządkować to po prostu chcą zniszczyć. Proste jak budowa cepa.
Więc jeżeli mamy możliwość osłabić kogoś kto chce nas pozabijać to lepiej jest to zrobić rękami Ukrainy a nie naszymi - bo w historii zwykle bywało jednak inaczej.
Czy tego chcemy czy nie chcemy bierzemy czynny niebezpośredni udział w tej wojnie i oby na takim udziale się skończyło.
0
@IronSanHybrid Vega? Same zapowiedzi są odrzucające i zniechęcają do oglądania. Trudno powiedzieć co najgorszego bo nauczyłem się wyrzucać z pamięci takie rzeczy. Jak jakiś film był beznadziejny to po prostu następnego dnia nie pamiętam że go oglądałem ;)
e: choć z takich co pamiętam że oglądałem to był jurassic world dominion ale pamiętam głównie z tego że był beznadziejnie głupi
1
@Kondziubarca z wszystkich. Pytanie gdzie pójdzie faktycznie natarcie a gdzie będą to akcje pozorujące
1
@masq nowa koszulka z 6ką? ;)
0
@TheNekro94 a że 60% naszego ciała to woda to każdy z nas jest starszy od swojego dziadka ;)