Azi

0

@Faro wiem. Zawsze się odzywasz niezależnie od gry i wyniku. Nic nowego ;)

Azi

0

@Faro eksperty z LaBamby niezadowolone ze składu = szansa na dobry mecz Barcelony rośnie! Dziękuję dla kolegi!

Azi

0

Uwielbiam tą lekką nerwówkę przed trudnymi meczami. Zawsze tak mam przed dobrym meczem :)
Odpukać!

Azi

0

@Emhyr pytasz dzika czy sra w lesie

Azi

1

@AmigoBlancos już szykujecie wymówki? ;)

Azi

1

@maroon w 2 dni urząd załatwił mu sprawę a ten jeszcze narzeka :D

Azi

1

@Medium debile...

Azi

1

Co by nie mówić - Real umie w Ligę Mistrzów. Tym przyjemniej będzie zmierzyć się z nimi znowu i znowu wygrać!

Azi

4

@Faro akurat TVN jest amerykański...

Azi

0

@Emhyr włączył TVP i poprosił żeby przełączyć na jakiś polski kanał bo w tv wyraźnie jakaś propaganda leci ;)

Azi

0

@adi7adi8 Patrząc po tej bredni którą napisałeś to wątpliwości mieć nie można :D

Azi

1

@adi7adi8 to chyba masz problem ze słuchaniem że zrozumieniem

Azi

1

@draxidox tym bardziej że to brednie totalne...

Azi

3

@arasz1819 na wszelki wypadek wszystkich wymorduje żeby nie musieli paczeć jak zachód niszczy ich kraj!

Azi

2

Tak było! Naprawdę!

Azi

0

@Kondziubarca Dobre podsumowanie :)

Azi

2

@masq czołgi i samoloty. I rakiety dalekiego zasięgu

Azi

10

@norbi77 typ nie atakował piłki ale bramkarza. Faul. Proste jak budowa cepa

Azi

9

Eko dymek :D


Azi

2

@Deviler fanstastyczny sznycel był kiedyś (a moze nadal jest?) w Bazyliszku na starym mieście w Warszawie.

Azi

0

@Peciak LaBamba zawsze jest niezadowolona. I zawsze znajdzie powód do narzekań.

A mnie jest obojętne kto zagra z MU byleby to był dobry mecz zakończony naszym awansem ;)

Azi

3

@Peciak dobra dobra. Boli Cię wielki Ferran Torres ;)

Azi

0

@Toretto Myślę że jeżeli Torres wyjdzie na lewym skrzydle to Xavi postawi na Balde. Ale możliwe jest też - choć dużo mniej prawdopodobne - że na lewym wyjdzie Raphinha - wtedy zdecydowanie lepszą opcją będzie Alba.

Azi

1

@SkN nie wymieniłbym na niego nawet Puiga. Po co sobie psuć atmosferę?

Azi

3

@Toretto MatS - Kounde, Araujo, Christensen, Balde - Busi, Kessie, Frankie - Raphinha, Lewy, Torres

Ale nie zdziwi mnie jeżeli zagra Alba a nie Balde albo S. Roberto a nie Kessie

Azi

13

Ferran jak ty mnie zaimponowałeś w tym meczu!!

Azi

1

@Worny spoko spoko za tydzień dadzą nam jakiegoś Lahoza (tfu!) i dostanie kartkę za zbyt głośne oddychanie albo patrzenie krzywo.

Azi

0

@PatrychoO Chcesz coś może wypluć? :D

Azi

0

@wasacz Ty chcesz dobrze dla siebie a nie dla klubu ciołku. Tylko nie potrafisz się do tego przyznać XD

Azi

0

@domin682 Fati ma się odbudowywać. Im więcej minut dostanie tym lepiej. Z całym szacunkiem dla Torre albo dla Alcarona ale żaden z nich raczej kluczowy dla Barcelony nie będzie. A Ansu może być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?