Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro wiem. Zawsze się odzywasz niezależnie od gry i wyniku. Nic nowego ;)
0
@Faro eksperty z LaBamby niezadowolone ze składu = szansa na dobry mecz Barcelony rośnie! Dziękuję dla kolegi!
0
Uwielbiam tą lekką nerwówkę przed trudnymi meczami. Zawsze tak mam przed dobrym meczem :)
Odpukać!
0
@Emhyr pytasz dzika czy sra w lesie
1
@AmigoBlancos już szykujecie wymówki? ;)
1
@maroon w 2 dni urząd załatwił mu sprawę a ten jeszcze narzeka :D
1
@Medium debile...
1
Co by nie mówić - Real umie w Ligę Mistrzów. Tym przyjemniej będzie zmierzyć się z nimi znowu i znowu wygrać!
4
@Faro akurat TVN jest amerykański...
0
@Emhyr włączył TVP i poprosił żeby przełączyć na jakiś polski kanał bo w tv wyraźnie jakaś propaganda leci ;)
0
@adi7adi8 Patrząc po tej bredni którą napisałeś to wątpliwości mieć nie można :D
1
@adi7adi8 to chyba masz problem ze słuchaniem że zrozumieniem
1
@draxidox tym bardziej że to brednie totalne...
3
@arasz1819 na wszelki wypadek wszystkich wymorduje żeby nie musieli paczeć jak zachód niszczy ich kraj!
2
Tak było! Naprawdę!
0
@Kondziubarca Dobre podsumowanie :)
2
@masq czołgi i samoloty. I rakiety dalekiego zasięgu
10
@norbi77 typ nie atakował piłki ale bramkarza. Faul. Proste jak budowa cepa
9
Eko dymek :D
2
@Deviler fanstastyczny sznycel był kiedyś (a moze nadal jest?) w Bazyliszku na starym mieście w Warszawie.
0
@Peciak LaBamba zawsze jest niezadowolona. I zawsze znajdzie powód do narzekań.
A mnie jest obojętne kto zagra z MU byleby to był dobry mecz zakończony naszym awansem ;)
3
@Peciak dobra dobra. Boli Cię wielki Ferran Torres ;)
0
@Toretto Myślę że jeżeli Torres wyjdzie na lewym skrzydle to Xavi postawi na Balde. Ale możliwe jest też - choć dużo mniej prawdopodobne - że na lewym wyjdzie Raphinha - wtedy zdecydowanie lepszą opcją będzie Alba.
1
@SkN nie wymieniłbym na niego nawet Puiga. Po co sobie psuć atmosferę?
3
@Toretto MatS - Kounde, Araujo, Christensen, Balde - Busi, Kessie, Frankie - Raphinha, Lewy, Torres
Ale nie zdziwi mnie jeżeli zagra Alba a nie Balde albo S. Roberto a nie Kessie
13
Ferran jak ty mnie zaimponowałeś w tym meczu!!
1
@Worny spoko spoko za tydzień dadzą nam jakiegoś Lahoza (tfu!) i dostanie kartkę za zbyt głośne oddychanie albo patrzenie krzywo.
0
@PatrychoO Chcesz coś może wypluć? :D
0
@wasacz Ty chcesz dobrze dla siebie a nie dla klubu ciołku. Tylko nie potrafisz się do tego przyznać XD
0
@domin682 Fati ma się odbudowywać. Im więcej minut dostanie tym lepiej. Z całym szacunkiem dla Torre albo dla Alcarona ale żaden z nich raczej kluczowy dla Barcelony nie będzie. A Ansu może być.