Azi

2

@lucca87 uważam że takie teksty nie mają żadnego znaczenia. To mowa-trawa.

Azi

0

@jackdaniels to takie rzeczy powinniśmy wiedzieć przed mecze. Czy ktoś pauzował wczoraj za kartki?

Azi

2

@Zoker dlaczego nie zasluzlismy na wygraną? Mieliśmy kilka okazji z czego jedna skończyła się bramka a druga obrona Fatiego. Było też kilka dośrodkowań jak np. to Raphinhy z lewej strony. Do tego bardzo solidna gra w obronie. Może to nie był nasz pomysł na grę ale gra się tak jak rywal pozwala. My im nie pozwoliliśmy na zagrożenie naszej bramce a sami coś tam stworzyliśmy. Kto był w tym meczu lepszy to nie ma chyba wątpliwości

Azi

5

@jackdaniels nie wiem jaki jest sens dawania kartek jezeli miałby być zerowane między pierwszym mecze a rewanżem

Azi

5

@karolup tyle że to co wczoraj widzieliśmy to nie była taktyka czy plan Xaviego. Po prostu rywal nas przycisnął do obrony.

Faktem jednak jest że takiej obrony nie widziałem w życiu a kibicuje Barcelonie od 97 roku. To jak dobrze ta ekipa jest ułożona w obronie to mnie zadziwia najbardziej.

Azi

0

@Gappeq "widać było od początku, że piłkarze są zesrani tym meczem. Niedokładność straty, brak zdecydowania na poziomie szóstek osiedlowych."
Przecież to typowe kiedy rywal gra wysokim pressingiem.

"Przypomnę tylko, że naszymi najlepszymi strzelcami w drużynie są Lewy, Dembele i Pedri, których zabrakło wczoraj na boisku..."
"Obrona sprawiła się idealnie, atak zaś niekoniecznie."
Dlatego nasza ofensywa gra generalnie słabo w ostatnich meczach. To też nie odkrycie.

"Raphinia cofający się do głębokiej obrony to na pewno nie był przypadek i Xavi pośrednio za cel postawił sobie skuteczną obronę całą drużyną. "
Cała drużyna broni i cała atakuje. Nie widze tutaj żadnych wytycznych od trenera - tak się po prostu gra w piłkę.

"Nawet z kontrami nie potrafiliśmy wychodzić w kilku piłkarzy."
Bo Real robił to co my robimy po MŚ. Ciśniemy rywala wysoko pressingiem próbując albo odebrać mu piłkę albo zmusić do dzidy w ciemno. Nie ma w tym żadnej wielkiej filozofii ale trzeba to zrobić dobrze. I Real robił to dobrze. Tylko wykazał się równie małą zdolnością w ataku jak my.

Azi

0

@Kinginiesta Te straty wynikają ze świetnej gry Realu a nie złej gry Torresa. A ty co byś zrobił mając kolesia stojącego na linii środkowej? Kryjesz go i nie dajesz mu dojść do długich piłek. Żadna filozofia. Tak się nic nie da osiągnąć, chyba że ktoś zawala pressing i możesz zagrać dokładne podanie na wolne pole dokładnie tam gdzie wychodzi napastnik. Takie akcje zdarzały nam się z Almeria ale nie wczoraj Realowi. Stanie na środku boiska to strata zawodnika w obronie z którego nie ma w dodatku żadnego pożytku w ataku. Gra w 10...

e: i bardzo często Lewy tak wygląda... ale w reprezentacji. Dlatego potem mądrzy inaczej pisali "u niemca to się stara a w reprezentacji to już nie umie".

Azi

1

@arasz1819 redakcja liściki miłosne wam usunęła? ;)

Azi

0

@Kinginiesta Czy Ty masz jakieś problemy z Torresem? Real ciśnie Cię cały mecz a Tobie się wydaje że od tak zostawią sobie Torresa albo jakiegokolwiek zawodnika na swobodne wyjście z kontrą. Real robił wczoraj to co my po MŚ - ciśniemy rywala i próbujemy wymusić na nim dzidę do przodu, żeby stoperzy spokojnie zebrali sobie piłkę.

Azi

0

@Gappeq nie. Widać było że chcemy grać swoje ale nas cisnął po prostu :/

Azi

0

@Inko Zachowujesz się tak jakby Real miał w składzie amatorów z którymi wygrywasz wszystkie pojedynki i którzy nie potrafią grać w piłkę...

Azi

0

@Kinginiesta pomagasz w obronie i dajesz możliwości wyjścia z akcją np. po klepce. Stanie daleko od kolegów to oznacza dzidę. Sytuacja wymarzoną dla każdej drużyny grającej ostrym pressingiem jak wczoraj Real

Azi

2

@JohnB w sensie uważasz że Xavi chciał się bronić a nie wyszło tak dlatego że Real cisnął? :D

Azi

0

@Kinginiesta rozumiem że w Twojej wizji powinien stać na linii środkowej i czekać na dzidę?

Azi

0

@Kinginiesta nie wiem jakiego spokoju oczekujesz na boisku ale robił swoje i nerwowo to na pewno nie było

Azi

0

@sebo939 każdy celny strzał to bramka ;)

Azi

1

@Rewolucja123 najlepsze jest to że na 9 zagrał lepiej niż Fati a na skrzydle zrobił więcej niż Raphinha...
Paradoksalnie Raphinha lepiej zagrał na lewym jak się szykował do zmiany.

Azi

0

@barteggg08 no co? Vini wpadł na ścianę. Zdarza się ;)
Jemu to głównie się zdarza w meczach gdzie gra Araujo. Bidulek się kompleksów chyba nabawił bo uciekał przed nim po całym boisku :D

Azi

3

@Kinginiesta jakiś stary mecz włączyłeś?

Azi

1

@kamar24 Weź na wstrzymanie lepiej

Azi

1

Xavi - Real 3:2

Azi

0

@kamiVeB do następnego meczu. Jak zawsze;)

Azi

1

@LjakRoberciik wal ich śmiało. Kup im orezade i powiedz żeby zapili smitki

Azi

1

Jeżeli Vini ma być kandydatem do ZP to chyba oczywiste jest że dużo bardziej zasługuje na nią Araujo :)

Azi

7

Najgorsze jest to że Vini nie zagra w rewanżu. Nie będzie potem memów z nim i Araujo. Taki potencjał na dawkę humoru zmarnował....

Azi

0

26 lat kibicuje Barcelonie i nigdy, podkreślam nigdy, nie widziałem nas tak dobrze broniących bez pressingu. Dziś to była drużyna w obronie. Doświadczenie jakiego nie znałem :)

Azi

4

Najlepszym obrońca Realu był dziś Ansu :D

Azi

0

To taki sam mecz co w niedzielę tylko my dziś byliśmy Almerią O.O

Azi

0

@Crakitic nie obrazę sie

Azi

0

@kuz na S. Roberto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?