Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci a czyje poglądy reprezentuje Barun?
4
Jestem jak najbardziej za tym. W pierwszej kolejności, dla przykładu, należy pozbawić partii subwencji i zmusić do wykazywania przychodów. Pan Braun i koledzy wprawdzie nie będą zbyt szczęśliwi jak będą musieli ujawnić konta i skąd przychodziły przelewy ale przecież porządek musi być ;)
3
@kiper09 jak chcesz oficjalne to wejdź sobie na stronę Barcelony i sprawdź...
0
@Aragorn33 te limity to nie jest sama gołe wynagrodzenie zawodnika. Nie spieszył bym się z tym wyrokiem że kolejny sezon będzie lepszy bo moim zdaniem będzie akurat dużo trudniejszy
2
@kiper09 3-4 tygodnie
5
@Jakchcesz raczej tak. Ryzyko niewielkie a zysk całkiem dobry. Stawiaj dom rodziców śmiało
1
@DawidekFCB nie może grać za darmo. Alves dostał bodaj najniższy możliwy kontrakt na rok. Wątpię też aby Leo miał się zgodzić na granie za takie pieniądze. W klubie z którym jest mocno powiązany ale który ma teraz olbrzymie problemy wizerunkowe. To mu się po prostu nie opłaca. Niewiele też wskazuje na to aby po zdobyciu MŚ pałał jakaś wielką ochotą do grania o kolejne trofea. Moim zdaniem wybierze jakaś bardzo dobra ofertę z USA.
1
@LjakRoberciik stary masz idealne CV do pracy jako kierowca polityków :)
8
@Bagsik88 co masz na myśli przez problem z Messim?
0
@Nazio87 "-Znajdujesz się w miejscu gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
- A jest takie miejsce gdzie obowiązuje?"
"Ja nie myślę. Jestem z policji" :D
To jest jeden z najlepszych polskich seriali. Szkoda że jest jednocześnie mocno niedoceniony.
2
Wirus FIFA dupczyć nas jak zawsze... :(
0
@Nazio87 "Telewizja kłamie. Co Ty myślisz że w więzieniu trudno znaleźć zawodowego mordercę? Paradoksalnie..."
8
@IronSanHybrid te jakże naturalnie wypowiadane kwestie...
0
@Pawel13sz przecież to ten z Realu... Jak mu tam? Pedallos? Ceballos?
0
Zgłosiłem Tebasa - nie dziękujcie ;)
0
Uwaga ogłoszenie! W artykule "LaLiga zgłasza rasistowskie obelgi w kierunku Viníciusa na Camp Nou" podane są dane kontaktowe gdzie można zgłaszać rasistowskie zachowania.
Proponuję aby każdy zgłosił Tebasa ;)
3
@mrboom Włosy to ma wyraźnie po ojcu! Gratuluję i dobrze, że mały zdrowy! Wychowuj jak swoje! ;)
0
@Bulbazaur17 raczej na mamuśkę nie wyglądała
1
@cold_play wiadomo że zdrowy Fati
5
Chciałem ponarzekać na te durne reklamy wyskakujące na stronie ale właśnie wyświetliła mi się taka całkiem ładna dziewczyna z biustem od jednej krawędzi do drugiej i w sumie to reklamy mogą być ;)
Inna sprawa że akurat ta była wybitnie nieskuteczna bo choć zwróciłem na nią uwagę to nie mam zielonego pojęcia co chcą sprzedać. Ale dziewczyna ładna :)
0
@draxidox to na pewno. Napiwek to wyrażenie uznania dla jakości obsługi. Jeżeli jakości nie ma to napiwków na pewno nie dam.
10
@SuperPatsonFCB niech rozwiązują. Przyda się w kolejnym sezonie ;)
2
@VamosRakieta jakie sędziowanie takie łapówki :p
1
@draxidox a co komu przeszkadza że ktoś chce dać napiwek? O.o
34
Taki humor to ja lubię!
0
Ktoś ma jakieś informacje jak tam radzą sobie Julián Araujo i João Mendes?
1
@ProMILs czy Ty na poważnie porównałem Gabriela Veige do Pablo Torre? :D
2
@Kidd https://media.tenor.com/nwoJ4BS0XHYAAAAC/oh-no-anyway.gif
0
@ObiwanKenobi wrzuć sobie w google translator skoro nie rozumiesz tak prostych wypowiedzi.
0
@DamianBarcaCule jaka myśl mam rozwijać? Jeżeli nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi w kontekście tego idiotycznego naskoku, który już zdążyli usunąć, to nic tylko Ci współczuć kolego.